Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem érdekel.....az én órám berepedt valamikor.
Ára?
Szia Dj. Engem is írj fel a névsorba légyszi, megyek én is. Szombaton találkozunk! Üdv!
üdv. eladó 99-07 közötti hayabusákhoz műszerfal, és fejidomtartó konzol. pestmegye
Mi is ott csatlakozunk.
Szekszárdon mit csináltok?Pestről jönnek az M6-on,Szekszárdnál találkozunk velük
Sziasztok, mi is megyünk egy páran! Várpalota-Siófok-Dombovár-Szekszárd. Esetleg a környékről valaki?
Arra emláxel ugyan ez a srás bingával is megcsinálta ,talán Ő tartja a sebesség rekordot is .
na jól van. a mesteri Marquez-től el kell fogadni a jó tanácsot. bár téged ismervén meleg fog maradni az a guma.
Üdv Teso!Nagy nehezen elértem Marquez-t azt mondta puha gumit rakat fel ilyen időben már jobban tapad,reméli kibirja a nap végéig,emlitettem neki az Én Pilot Power-emet azt mondta keményen és agresszivan kell huznom hogy megfelelő hőfokon tudjam tartani őket,mondtam Neki teszek rola hogy ne hüljenek vissza!
Üdv. mindenkinek.
Akkor elérkezett a szezonzáró Pécs-túra ideje

SZ E P T E M B E R 30. /szombat/.
Találkozás 09:00 órakor a szokásos helyen, M1-M7 kivezető szakaszán lévő AGIP kút. Indulás 09:30 órakor.
- Kis pihenő és egyéb az M6 autópálya 70-es kavicsnál található Újvárosi Pihenőhelyen lévő OMW kút.
Ez az M8 pálya csomópont előtt van kb 4 km- re. 10:15 órakor indulás.

- 138-as kőnél kimegyünk a 6-os útra és ott találkozunk a Szekszárd-Pécs környéki hayabusás ismerősökkel,
kb. 10:45 órakor. Hegesztő /Zoli/ és barátai elvisznek bennünket egy mecseki túrára, majd egy pécsi
"parkoló" motoros rendezvényre, ahol az étkezés- ebéd megoldható.
A többi program időarányosan , majd ott dobja magát.

Ha szombaton rossz idő lesz, akkor vasárnap reggel ugyanez a terv alapján indulás.
I N D U L Ó K:

1. Rins 11. Dotka2
2. Rossi 12. kari.35
3. Marquez 13. pellez
4. Lorenzo 14. arpivanda
5. Pedrosa
6. djHayabusa67
7. bartokatosz
8. hegesztő
9. hayabusablack
10. toni65
Szia!
Az enyém így néz ki:
ha jó idö lesz megyünik mi is
DJ hozhatod a sztárokat a Gp-ből,legalább majd lezárják a kereszteződéseket,körforgalmakat
Sziasztok!DJ már vázolta a haditervet,annyival egészíteném ki hogy a Pécs Plázánál lesz egy minden évben megrendezésre kerülő szezonzáró buli.A tavalyi szezonzárón közel 1000 motor volt 1 órakor egy közös gurulás lesz fel a Széchényi térre,ez azért nagy szó mert egyrészt nagyon szép másrészt a járművek elől zárva van egész évbe.Nagyon nagy élmény ennyi motorossal gurulni csak ajánlani tudom mindenkinek.Lesznek a rendezvényen árusok motoros bolhapiac,veteránok.stunt bemutató,minde ami szem szájnak ingere.Ebédelni a Plázában lehet,van több étterem is Görög,Kínai,meki stb.A szokásos helyen fogunk várni benneteket,M6 Bonyhádi kihajtó,körforgalom utáni bekötő út.Onnan közösen megyünk Pécsre át a Mecseken.Bonyhád-Szászvár-Magyaregregy-Komló-Mánfa-Pécs.A fölvonulás után pedig elmotorozhatunk Orfűre a tavakhoz,a többi pedig adja magát.Köszi hogy elolvastad,gyertek minél többen nem fogtok csalódni.Reméljük az időjárás is kegyes lesz hozzánk,sziasztok!
szevasz tesó. nem volt könnyű elintézni. Rossit és Marquezt többször is kimentette az ügynöke, de a másik három simán ment.
Üdv. mindenkinek.
Akkor elérkezett a szezonzáró Pécs-túra ideje

SZ E P T E M B E R 30. /szombat/.
Találkozás 09:00 órakor a szokásos helyen, M1-M7 kivezető szakaszán lévő AGIP kút. Indulás 09:30 órakor.
- Kis pihenő és egyéb az M6 autópálya 70-es kavicsnál található Újvárosi Pihenőhelyen lévő OMW kút.
Ez az M8 pálya csomópont előtt van kb 4 km- re. 10:15 órakor indulás.

- 138-as kőnél kimegyünk a 6-os útra és ott találkozunk a Szekszárd-Pécs környéki hayabusás ismerősökkel,
kb. 10:45 órakor. Hegesztő /Zoli/ és barátai elvisznek bennünket egy mecseki túrára, majd egy pécsi
"parkoló" motoros rendezvényre, ahol az étkezés- ebéd megoldható.
A többi program időarányosan , majd ott dobja magát.

Ha szombaton rossz idő lesz, akkor vasárnap reggel ugyanez a terv alapján indulás.
I N D U L Ó K:

1. Rins
2. Rossi
3. Marquez
4. Lorenzo
5. Pedrosa
6. djHayabusa67
7. bartokatosz
8. hegesztő
9. hayabusablack
10. toni65
11. Dotka2
12. kari.35
Basszus a gyereknek lesz a szülinapja így nekem nem jó.De veletek leszek lélekben.Cserébe Adonynál húzzatok egy kövéret legalább halljalak benneteket
Az első 5 indulo az nagyon kemény Teso!!!!!
Mi is mennénk. Ha csatlakozhatunk. Már régóta tervezzük de még nem jutottunk el Pécs ig.
Én is csatlakozom ha szép idő lesz!
Üdv. mindenkinek.
Akkor elérkezett a szezonzáró Pécs-túra ideje

SZ E P T E M B E R 30. /szombat/.
Találkozás 09:00 órakor a szokásos helyen, M1-M7 kivezető szakaszán lévő AGIP kút. Indulás 09:30 órakor.
- Kis pihenő és egyéb az M6 autópálya 70-es kavicsnál található Újvárosi Pihenőhelyen lévő OMW kút.
Ez az M8 pálya csomópont előtt van kb 4 km- re. 10:15 órakor indulás.

- 138-as kőnél kimegyünk a 6-os útra és ott találkozunk a Szekszárd-Pécs környéki hayabusás ismerősökkel,
kb. 10:45 órakor. Hegesztő /Zoli/ és barátai elvisznek bennünket egy mecseki túrára, majd egy pécsi
"parkoló" motoros rendezvényre, ahol az étkezés- ebéd megoldható.
A többi program időarányosan , majd ott dobja magát.

Ha szombaton rossz idő lesz, akkor vasárnap reggel ugyanez a terv alapján indulás.
I N D U L Ó K:

1. Rins
2. Rossi
3. Marquez
4. Lorenzo
5. Pedrosa
6. djHayabusa67
7. bartokatosz
8. hegesztő
9. hayabusablack
10. toni65
Csatlokoznék a pécsi túrához !!! Írj fel !
Hello DJ !
Jo ötlet ! Ott a helyem nekem is . Írd le a részleteket . Üdv