Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Quados.jozef!
Írtam neked privát üzenetet!
Láttam, hogy van Bombardier Baja Alkatrészed is. Kérlek erről küldj nekem képeket. Illetve Keresek 20x10-9 E jeles jófajta utcai gumit 2 db-ot ha van valakinek jelezze !
ÚJ eladó haspáncél és lengőkarvédő mindennel a felszereléshez!!
Érd.: 06309450779
Keresek GYÁRI állapotú Suzuki LTR-450 Quad-ot!
Lehetőleg olyat amit csak hobbi célra használtak nem pedig versenyre.
www.czlacko187@gmail.com
LTZ-400 hoz gyári kipufogó dob eladó. Tel:06 30 64 03 766.
Aha, Szerintem egyről beszélünk. Amúgy gondoltam is de nem voltam benne biztos. Lenne még egy kérdés ami ehhez kapcsolódik. Olyanokat csinál a quad, hogy beindítom rendesen szivatóval, leveszem a szivatót, rendesen jár az alapjárat és egyszer csak magátol felpörög pedig hozzá se nyúlok. Amikor sebességbe van tehát megyek vele akkor is csinálja. Ezzel az alapjárati csavarral kéne állítani vagy valami más lehet az oka?
Köszönöm.
Stéma quad szálito eladó! Érd 20.391.55.61
Szia Van! ha érdekel hívj fel! 06206628724
Valakinek van ilyen tengely elado??? surgosen kellene!!!!!!
Szia! Van érd 20.391.5561
Nekem van!06307295777 a tel számom!
Alapjáraton tudsz vele állítani, ha egyről beszélünk!
Ltr gyári rendszer elado
Szia komplett ltz400 vezetékköteged van?
Üdv. Nem tudja valaki hogy az LTZ bal oldalán ott a karburátor alatt az a kis fekete csavar vagy pumpa az micsoda? A gázbovdenhez vezet úgyláttam. Köszi.
AXO méret 43
3x használt dobozában eladó
Posta ok
25000ft
Suzukihoz keresek 2 db 8 as hátsó felnit...
A motorszám is kell hogy egyezzen,meg a quadot is olyan állapotba kell vinni vizsgára.hogy átmenjen. Elég szigoruan veszik de ez nem is baj.
papírt venne, de az vázzal együtt kell érteni! Tehát ha van eladó papír, egyértelműen a vázat is adja. nyilván semmit se ér ha valaki azt a zöld papírocskát oda adja. másnap a bemegy kérne másikat az irodában, jajj kérem..
sziasztok.Az LTZ-k lepapírozásáról írnék. Nem értem azokat a hozzászólásokat,akik azt írják hogy rendszámot meg papírt vennének,a motorhoz,azokat meg főleg nem,akik el is adnak ilyet.ezzel a megoldással max a következő műszakiig tudtok menni.mert a rendőr lehet hogy nem nézi meg,de vizsgán lefényképezik a motor és alvázszámot, és ha nem stimmel a forgalmi adataival,már bukta is van. És okirathamísításért meg m,eg is buntetnek. Na szóval ez így működik,rendszámos Quadjaim vannak,már többször is vizsgáztattam őket!
Sziasztok!

Eladó Ltz-400 quadom, ára 700.000 ft
Sok extrával, nagy gallytörő, sport kormány, yoshimura kipufogó, kerekezővas, teljes alumínium haspáncél és lengőkarvédő, 80% gumikkal elől wanda p356 gumikkal, hátul Maxxis All track gumikkal, kézvédővel, vázvédővel, ha nem kéred hozzá az extrákat megvan hozzá az összes gyári cucca (kormány, kipufogó, műanyag védő lemez, kis gallytörő, gyári állapotba és kivitelbe) az ára akkor kevesebb. Forgalmi és törzskönyve megvan elméletileg forgalomba helyezhető.
Tel.:306496931
Szia. Van egy garnitúra. 06 30 231 79 20
Szia. Ez függ attól is hogy mennyire kell komplett. 06 30 231 79 20
Szia. Van néhány garnitúra. 06 30 231 79 20
Hivj ha érdekel 20.391.55.61