Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dunaujváros most messze van! :( Régit kölcsön tudnád adni?Addig feleslegesen nem akarok költeni rá,amíg nem biztos hogy az a baja!Az a lényeg hogy ne álljon le a moci!Ha kölcsön adnád elküldöm a címem és amint tudunk valamit visszaküldöm!
Illetve nekem megvan a régi elektronikám is, amivel indítani nem mindig lehet... de utána ha jár a motor, soha semmi problémája nem volt.
Wolfneté nem VC-s, Őt ha megkéred és elviszed hozzá talán segít. Dunaújváros nincs is olyan messze.
Kompressziót mértek rajt?
Az a baj, a környéken nincs 400-as. Legalábbis nem tudok róla.
Talán megoldás lehet, hogy valakihez elviszed az elektronikát kipróbálni.
Megy mind,csak egyik indításnál ugy gondolta kettő megy!Következő indításnál ment megint rendesen!Aztán leállította a szerelő,majd indította,de kb 2 perc után megint leállt a motor!Ő a computerre gyanakszik,de nem találok sehol!Nem lehet hogy az alapjáraton kell állítani?
na jó de melyik 2 nem megy ?
kmg04 is küzdött vele elég sokat, most Te vagy soron.
Sziasztok!Segítség kellene!Esetleg nincs valakinek kölcsönbe gyújtás elektronikája?Vagy kipróbálás szempontjából az enyémet bepróbálhatnánk?Szombathelyen a Skorpió motornál van az rf400-asom és megy ,jár szépen,de gondol egyet megáll!Aztán gondol egyet és megy szépen vagy csak két henger megy...És nem tudjuk mitől van!A szerelő a gyujtás elektronikára (ülés alatt computer) gyanakszik!
Sőt! Még a 1994 Bandit 400-é sem jó rá.
Ez meg az 1994-es nem változós 400-asé.
Még a színek se egyeznek.
Kicsi az esély, hogy a 6kilósé jó lesz rá.
Ez az 1993 - 1994-es nem fojtott 600-asé.
nem mondom hogy gyujtással van gond de azért nézzél rá ha tudsz... szelepek.. szelephézag, vezérműlánc és persze karbikra is....
RF400 milyen blokk ? VC vagy "sima" ? lehet / én nem tudom ezt pontosan/ hogy ha VC s a blokk akkor az elektronika nem csak a gyujtást vezérli hanem a szelepnyitás változtatását is.... tehát magas fordulaton más a vezérlés a szelepeknek (legalábbis így tervezték)
ziasztok !
Tudnatok segiteni legyszi.
Van egy rf 400 asunk sokat allt aztan uzembe hoztam mukodott is szepen 1 darabig aztan elkezdte csinalni h magasfordulaton teljes gaznal bedurogott szorta is a langot ( nyilt sport dob van rajta) utana mar nem is akart elindulni. Nagyon gyenge rajta a szikra sot az az erdekes az egeszben hogy raktam ra uj trafokat az elso oniditozasnal gyenge kek szikra a 3 tol mar meg gyengebb piros szikra.
En a cdi re gondolok csak itt jon a problemam hogy a 400 ashoz sehol nem talalok cdi t csak a 600 ashoz. ezen a 400ason egy kokosan BB7262 es szamu 2 csatlakozos 6 es 4 pin es elektronika van.
A 600 sokon denso van 6 es 4 pin. Vettem is hozza 1 ilyen cdi t na csak a csatlakozon a vezetek kiosztas nem egyezik. Ebben kernem a segitseteket akinek rf 600 a van legyszi fenykepezze le nekem a csatlakozot hogy milyen szinu kabel hova esik. Mert az nem latszik a kapcsolasi rajzon.
na igen.. az jó lenne (töltött vagy jobb akkuval próbálni)... a modul nem annyira drága... 10 - 15 ezer kb
Sziasztok

Eladó egy Tourmax FSB-014 teleszkóppersely klt RF900 1994-97-re (2 persely 43.5X20X1 mm, 2 persely 43X15X2 mm, 2 telószimering 43X54X11 mm , 2 bizt. gyürü. Ára: 12 990 Ft + posta. (Kép csak minta!)

Info: lucifer0820@freemail.hu
Köszi! Hátha olyat könnyebben találok... Lehet ezt valahogy tesztelni? Most abban bízok még, hogy gyengélkedik az akksi, és hátha csak nincs elég kraft az önindító mellett a szikrához is. :)))))
Nem lesz olcsó mutatvány, de majd zsíros kenyéren élek pár évig... :DDDD
ha gyujtásmodul fáradt el akkor jó rá éppen a GSXR 750 ről való is .. nekem az volt rajta most RF 900 asé van de 750 essel is ment ugyan úgy.. most tartalék nálam is.
Ja az RF-en gigászi súlyok vannak. :D Hát szép hiba lista, de ha jó lesz akkor lesz egy fasza motorod évekig. (Csak hát az egészben az lesz a bosszantó hogy azért ez az út súlyos della lesz. :D)
A lánc garnitúra, DCI, váltóhiba, vezérműlánc, stb. mellet már nem tétel, de nem igazán találtam gyárit . Van ugyan Suzukihoz való, de képről kicsit másnak tűnik, persze majd élőben kiderül, hogy ugyanilyen- e... :))
nekem akadna , csak kissé mesze vagyok :D amugy nem drága dolog újban sem
Közben elhagytam az egyik kormányvég súlyom, ha valakinek véletlenül van eladó, akkor vevő vagyok rá! :))
:D rendi
Köszi! Megnézem, csak éppen megálltam a városban, így nem tudtam szikrát nézni szerszámok nélkül. Biztos, hogy nem volt, különben beindult volna! :))))