Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Vettem egy Rg80 mocit és kérdeznélek titeket hogy honnan tudnék gépkönyvet letölteni hozzá?
Hogy mennyi olaj,viz , milyen gyertya stb kell bele pontosan...mert ezeket nem tudom....
Mert gondolom a 125ccm változat gépkönyve az nem jó hozzá ugye?
Ha tud vki akkor kérem segitsen nekem, akinek ilyen mocija van...
Előre is köszönöm!!!
Sajnos a neten nagyon keveset hirdetnek mostanság
Sziasztok!
Ha valakinek van eladó 125-ös gammája légyszi szóljon... érdekelne. Köszi
Hello!
Egy "96-os Suzuki rg 125 gammához keresnék power szelepet. elég sürgős, ha valaki tud szerezni vagy tudja honnan lehet ilyet szerezni az küldjön már egy e-mailt vagy írjon a üzenőfalra. előre is köszi.
Szükségem lenne pár alkatrészre, ha van nektek elfekvő vagy tudtok bontot légyszi segitsetek.
2. szériás gammáról lenne szó:

-jobb és bal powerszelep
-dugó
-gyűrűk
-Henger

Előre is köszönöm...
Hali!!Nekem a 125ös van de ha veszel egyet akkor lehet bajod a könyöknél mert kufújhat meg lehet bajod a power szeleppel is de az ritka!És nézd meg az első lánckereket is hogy milyen állapotban van!
Sziasztok!
Az RG 80-as tipusról van vkinek vmilyen tapasztalata?Mik a fő hibái?Mennyit eszik stb..Mire figyeljek oda vásárláskor?
helló emberek örömmel értesítek minden rg-ést hogy eggyel többen lettetek (de ezáltal eggyel kevessebben is) na mindeggy csak azt szeretném kérdezni hogy az első féktárcsám márt lötyög meg zörög ez most típushiba, elkoptak azok a kis tartószegecsek vagy egyszerűen szar és vagyek újat ??? nagyon örülnék ha segitenétek. előre is köszi! (ja! 94 es rg125-ről beszélek)
Sziasztok!!!90-es Rghez kéne fejidom olcsón mert a bolti nagyon drága!!!!légyszi segítsetek adjatok valami bontos számot vagy ha van valakinek otthon törött is jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HELP!!!!!
Köszi!
Szerintem Egerben a Zweilad-ban találsz ott mindent meg lehet rendelni az RG-hez bármi kell 2 nap alatt meglesz!!!
suzuki rg 125 gamma-hoz keresek plexit. hasznalt is nagyon remek lenne. plz segitsetek.
Gozsi barátom Izzítsd az RS-t mert majd mi 2en bejárjuk egész Magyar országot!!!!!!!!!!!!
1. majd felderítjuk 2n a terepet...aztán megyunk a többiekkel...majd szolok sanyinak is ,na de ne offoljuk szét a topikot
az biztos!!! Sopron - Záhony ? benne vagy??? áá majd Mátra!!!Az lesz a kemény
Suzuki Rg és Aprilia Rs banda
...de a drágámat vedd le ne verjük nagy dobra a dolgot tudod elég ha 2n tudjuk...fujj:D:D:D...,nyáron országjárás
Szia Gozsi drágám!!!Ez igaz mi vagyunk a nagy banda!!!!
csabi látom rájöttél a jelszavadra...karcagi motorosok mindörökké:P
Eddig se volt túl nagy forgalom.
Most miattam van ez a csönd mert amiota irtam mindenki elhallgatott!!!
Köszi szépen akkor majd marad a gyári!Mégegyszer köszi!!
Megesküdnék rá hogy hülyén fog kinézni,de hát izlések és pofonok.
Szia Gácsér!!Láttam h rendelni akarsz láncszetet!!!Nekem tegnap kellett érte mennem Egerben rendeltem a Suzuki-ban 2 nap alatt lejött és érte kell menni!!!Amugy összesen 8800Ft az alső lánckerék 1100Ft a hátsó 2900Ft a lánc meg van 3 fajta, van egy 4100Ft-ért van egy 4800Ft-ért és van egy verseny lánc 6800Ft-ért!!!
Hali!!!És az akkor 100% h nem megy rá vagy ha rá is megy akkor hülyén néz ki a régi Rg125???Help!!!!
Köszi szépen a segítséget akkor majd gíártok rá
Hülyén fog kinézni, a régi rohad kics, az új meg rohadt nagy.
Mondjuk a réginek a gyárija a 125ösön elég hülyén néz ki gyárilag, a 250esen és 500ason már jól mutat.
De csinálhatsz rá idomokat