Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon jó kis kezdőmotor, ugyanaz a váza mint 125ösnek, szóval a 80ccm hez bőven elég , hát azt tudni kell róla hogy elég picike jószág, de nagyon könnyű is, semmi súlya nincs neki
ja, s ami még fontos, h milyen az alkatrészellátás?
Sziasztok!
Motorvásárlás előtt állok, és nagyon dőlök az rg80-asok felé, na már most kiszemelt áldozatom 1 94-es nem poweres rg80 volna, s azt szeretném kérdezni, hogy mit kell tudni ezekről a motorokról? Mit kell figyelni, amikor megveszem(típushibák, valamilyen gyengéje, amivel nagyot lehet szívni).
Sziasztok!Megválnék RG125ömtől mert végre megtaláltam életem szerelmét(Aprilia AF1) a képeim között megtaláljátok 91 es új láncszett új aksi és nemsoká új fejidom...140e Ft az ára...légyszi ha nektek nem is kell de ha valakinek kell akkor szoljatok...msnen értek el l.csaba91@freemail.hu!köszike
sziasztok!
Sziasztok!
Vki letudná nekem fényképezni az rg80-as karbiját?Mert lehet hogy nem eredeti db az enyém....vagyis legalább a szivató része.. Hogy kellene annak kinéznie az eredeti karbin?
És ha vki tud eladó drz-t(125, 250) akkor szívesen várom az ötletét!az előző hirdetésre elfelejtettem feltenni az elérhetőségemet msn:duyduy@freemail.hu ezen mindíg elérhető vagyok és ez az e-mail címem is egyben!kössze
NEkem lenne 1 eladó rg-m ha valakit érdekelne!Annyi hibája van h. a hátsó lámpa nem műkxik mer kiégett az égő +az idomokon 1-2helyen sérülés van(apróbb)!(de ez a 7végén korrigálva lesz )Különben már 1éve az enyém és soha nem hagyott cserben nagyon megbízható moci!NEhéz szívvel válok meg tőle nagyobb, crossmotor vásárlása miatt!
Adatok:suzuki 125/50 rg gamma, Irányár: megegyezünk de olyan 120körül gondoltam!JAH és azt nem említettem h. az egész gyújtás ki van cserélve vadi uj eredetire akár csak a légszűrő!
Hello mindenki!
Ha tud valaki rg-hez power szelepet az feltétlenül érdekelne. nagyon sürgős, mert itt a tavasz. előre is köszönöm...
Helló!

Az értékével nem igazán vagyok tisztában.
Egy motorkereskedésben tőlem nem messze van egy ilyen motor, csak öregebb.
Igaz, rendszámos, az ára 350.000.- Szerintem az sok lenne, a rendszám miatt, mivel az enyámen nincs., de Rendszámozható!
Az árban szerintem meg tudunk állapodni, ha komoly érdeklődő vagy.

Helló!
Hali engem lehet érdekelne!először is árat mondj!
Helló!

Ha valaki tud eladó Suzuki RG125-höz Nickasil-os hengert írjon e-mailt, vagy az üzenőfalra!
A motornak ennyi baja van. 2001-es svájci forgalombahelyezésű, 22000Km, Full gyári állapot, és az uj hengerrel eladó.
Köszi!

Helló!
Hali!Egy fejidom kéne egy 91es Rghez lehet törött is ha valaki tud szoljon már a szin mind1 ugyis festve lesz!Ja és a 125ös!Előre is köszike mindenkinek!
Sziasztok!

Tud valaki egy megbízható és a suzuki rg 125-öst jól ismerő szerelőt, aki betudja állítani, illetve hiányosságoat (olajszivattyú + tartáj) pótolni tudja?
Pesten vagy közelében kéne.

Előre is köszi!
Az olajszivattyú a blokk oldalán van, a lánckerék deknije mögött, de még azon belül is el van takarva egy lemezzel.
Oké köszi a válaszokat!

de a fúvókát mennyire kisebbre cseréljem ki?
Olajszivattyúnál
Ja és én nem láttam ilyen kiskart.... csak a szivatónál...de ott meg nincsen bowden
Akkor most mi a helyzet?
Vagy ez típushiba és igy jó ahogy van ?
Sziasztok nem tudtok tanácsot adni hogy hogy csináljam meg a 94-es Rg-men az első féktárcsát mert nagyon lötyög és zörög! ?
Benzinszintet, azt hagyd békén ha nem folyik, fúvókát kell kisebbre cserélni, olajat meg a bowden feszességével tudod állítani, van a pumpa kis karján egy jel meg a házán egy jel, azoknak egybe kell esniük.
Az jó lenne ha megmérnéd...annak örűlnék!
Ja és azt vettem észre hogy vagy sok benzint vagy sok olajat kap... mert füstölget..
Egyiket és másikat hogyan tudom pontosan beállítani?
A benzinszintet az úszónál lévő lemeznél?De mennyre kell azt a kis lemezkét állitgatni?
És az olajat?Gondolom a blokk jobboldalán lévő szívattyúval?De ezt lehet állítani vhogy?Vagy csak cserélni lehet?Ha szívattyút kiszedem akkor fog folyni az olaj a tartályból lefelé?
úgy láttam hogy a vázuk azonos, de nem 100as, figy elméletileg kapok egyet a héten, és megmérem ha gondolod, meg nekem van egy szar blokkom, ha kell kipróbálni.
Köszi a válaszokat!

Az rg 80-ba bele lehet tenni egy 125ccm gamma blokkot?Úgy értve elférne benne meg stb?
http://www.suzukicycles.org/Al...
Keresd meg az rg-t, máshogy néz ki az 50es és a 80as.
Gyertya az tényleg nem tudom, de motoros boltokban ahol van ngk katalógus kinézik simán, de valami ngk br6es vagy br7es lehet.
Ja és nem tudnátok megadni a gyertya pontos nevét és tipusát?
Vagy ahonnan kitudnám keresni a neten?
És még egy kérdés...vagyis kettő!
Honnan tudom megállapitani hogy a motor 50ccm vagy 80ccm...vhová bevan ez ütve..vagy feltüntetve?
Vagy csak a végsebbeségből?
A másik kérdésem az lenne hogy robbantott ábrát sem tudtok?Vagy alkatrész katalógust?
Tudom hogy sok hülye kérdést raktam fel...de ezek nekem fontos dolgok lennének
Köszönöm!
De a gyertya benne van ngk katalógusban hogy milyen kell bele.
125ösé nem uó hozzá, de nincs is ilyen , olaj víz mennyiséghez nem kell könyv, feltöltöd és az olajnál van az ellenörző csavar, a víznél meg a tartály oldalán kell max és min között lennie. Gyertyát sajna nem tudom milyen kell, talán 8-9es.