Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...Értem.Akkor elkéstem:) azért köszi
szi sajnos nincs
Heló!Csak főtengelyt tudnál eladni?Ha igen mennyiért?Meg képet tudnál küldeni róla?Előre is köszi
Szia!Itt a fórumon találtam rá a srácra, hirdet is alkatrészt,ma beszéltem vele és rendeltem is tőle cuccot. Itt aszáma is:20/3110250 amúgy ő az atesz761
Mire lenne szükséged a 80-hoz?
Sziasztok!
Az újabbik rg 125-höz kellene nekem főtengely!
Köszönöm előre is.
Szia'Telefonszámot tudnál adni!?
Kolléga jót írt,,, amúgy milyen olajat használsz?
Nekem is olyan az RGV,,, hidegen hajlamos megcsúszni,,, hiába vettem új lamellákat,,, valszleg rugó is kéne már hozzá...
Ilyenkor visszább engedem a bovdent, aztán, ha már meleg, valahol meg kell állnom, ráállítok,,,ennyi...
Szia! Merre laksz? És mennyiért adnád a vasat?
Hello!Lenne egy suzuki Rg 80 típusú motorom eladó!
Nekem vannak 80-as rg hez alkatrészek
Köszi a választ. Megteszem.
Finomíts a beállításon, valamint a sűrű olaj is lehet az oka. :)
Hali
1-2 hete beírtam már ide hogy a frissen újított paripa gyangébb mint vala.
Na a gyengélkedés megszünni látszik viszont amikor megakarom kergetni. 10 ezernél hopp megcsúszik a kuplung. Kapott új lamellákat idénre mert tavaly év végén már váltásoknál megcsúszott amikor 8 ezer körül forgattam. Valami ötlet? Mondjuk idén már nem szedetem szét újra majd csak jövőre de sose baj ha van némi tudás az ember kezébe.
Szia!Találtál akkor valamit?Nem akarok tolakodó lenni mert ha lenne neked, akkor nem vinném el hegeszteni őket
suzuki rg 125 1993
A régebbi vagy az új 125-öshöz van?
Ha F petit takarja a Fracia1 név akkor én is,vettem már tőle, és korrekt manusz.
szia sajnos nincs csak 125 höz van
Szia! 80-as Rg-hez vannak alkatrészeid?
szia mit kérnél érte cserébe ? az enyém 1993 as az újabik

email : hdu@freemail.hu vagy 06304053450 köszönöm
Van egy gilera 125-ös blokkom gyújtás kuplung hiányzik belőle esetleg nem érdekel?cser is szóba jöhet,suzuki rg 125 1989-es évjáratú dolgok érdekelnek.
Tőle már vettem alkatrészt,,, nem drága,,, és megbízható...
Nem reklám...
Köszi,írj ha van valami!
suzuki rg 125 1993 mas bontot alkatrészei eladók.beszámitásalis

hétvégénis.éjel napal hivható vagyok... TÖB TIPUS :dr600.xt125.crm125.gilera rx 125.200.suzuki rm 125 .cr125 .zonghsen 200.250.yamaha tdr125.mtx80.50.gilera mx.kk.kz.rc.125.suzuki rg125.cagiva wmx125.rotax 127.derbi senda 50.malaguti fifti top 50.dr125. gn125 .ut125.és más ROBOGÓK:yamaha majes:125.125.250.peugeot jetfors 50.squba50.piagó skiper125.150.aprilia sr125.150 levegős.derbi hanter50.cpi aragon gp50.piaggó sfera 50 1,2,.aprila sr 50 old.dealmi s fivé50.honda pantheon 150. ktm gs 125.wr125.etx125.dió af 18..és más tipusok érdeklőgy?


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengejek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ulések.lámpák.vázak.ele
ktronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden tipusun alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITET ÉS NEM EMLITET MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFŐLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM