Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha visszadobja a leveleket, akkor mcadwee kukac deltanet.hu-n is aktív vagyok.
Megkaptam, már válaszoltam is.
írtam, oszt vagy megkaptad, vagy nem.
Gém-mélre nem mindíg megy el.
kaszatothdavid kukac gmail.com írj egy árat, amit gondolsz érte és a Tiéd
RG 80 alkatrészek, árakkal, képekkel: http://aprod.hu/hirdetesek/hir...
Hűtőt hogyé adja kolegaúr?
Eladó RG 80 Gamma hűtő, kiegyenlítőtartály, olajtartály (nincs a képen)
Eladó RG 80 blokk, jó állapotú, csak koszos, és egy-két helyen a festés megkopott. Blokkfelek, deklik, gyújtásoldali dekli kuplung kinyomóval. Olaj felőli dekli.
RG 80 Gamma szívómembrán eladó! Tökéletes.
Eladó RG 80 Gamma Gyújtás kompletten, lendkerékkel, trafóval is akár (Egyik töltő tekercs megégett a rossz akku miatt, de a másik is elég volt), Jó állapotú főtengely, nem kell felújítani.
Eladó RG 80 Gamma komplett váltó és kuplung, tökéletes működésűek. Akár még a váltókarral is együtt.
Eladó RG 80 gamma henger + hengerfej hőmérséklet jeladóval és termosztáttal. Hengert, mint látni fúrni kell, de friss perselyezés. Gyári alapméretre lehet fúrni.
Meg van, írtam e-mailt.
fordulatszám bovdenspirál megvan még?
Üdv tárcsaféknyereg kellene mennyiért adod?
Eladó RG 80 gamma alaktrészek! Henger, főtengely, váltó, kuplung, blokkfelek, oldaldeklik, idomok, villaszárak, kerekek, fékek, műszerfal, lámpa, kormány, markolatok, kapcsolók, gyújtás, lendkerék, stb stb stb
fejidom,oldalidom,hasidom
üdv igen vanak mi kelene
idomok vannak?
rg 125 bontot alkatrészek eladók

06304053450
Amiket beszámítok: CSAK jó állapotú 130-as 17 colos hátsó gumi, 80as 16 colos első gumi.
A blokk szerintem 25-30 körülit megér. Ez egy nemrég még üzembiztosan működő moci volt. Adok hozzá bontatlan főtengelycsapágyakat (6000Ft körüli)
Vidd az egészet mindenestől, 50ért kp-ban.