Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
Van mindenem!
tamasitibor95@citromail.hu
06705747815
Üdv mindenkinek.!

Valaki tudna nekem segíteni honnan tudnék szerezni rg 50 gamma idomokat? (első sárvédő, és jobb nyereg alatti idom.)

Elore is koszi a segitseget.
Igen, megvan. Ha kell: babgulyas@gmail.com
Üdv,meg szeretném kérdezni hogy,lenne e még a képen bekarikázott oldal idom s plexi?
szia köszönöm a válaszodat, megérdeklődöm ahol írtad de már ez is nagy segítség
Üdv.

Berúgókar meg van még.
Az attól is függ, hogy mikori évjárat, de elméletileg 3mm, ő azt mondja.

Az alkatrészesek pontosabban tudják. Kérdezd meg pl. itt is.:

http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
szia STILLNES a segítségedet szeretném kérni, azt írtad, hogy van szerelő ismerősöd,meg tudnád tölle kérdezni ,hogy tsr-125-nek a kuplung lamelláinak milyen vastagnak kell lennie, segítségedet elöre is köszönöm
Hali
Suzuki Rg 200-as masinához eladó henger, hengerfej eladó! Dugó az nincs meg viszont. Képet nemtudok mellékelni mert a szerelőmnél van. 125-ös blokközépre akartuk volna felrakni de a forgattyúsház nem kedveli. Talán egy hónolás vagy fúrás elkéne neki. Más baja nincs.
Ahogy nézegettem csak henger dugó hengerfej nélkül egy online bontónál 39 ezer
dugó nélkül hengerfejjel én megszabadulnék tőle 25 körül
Akit érdekel ide írhat. iszaly54@gmail.com
Üdv.
Maradt még valami az RG-ből?
Nekem csak a dugók 30+os db áron lesznek, a hajtókarokban meg lehet, elég lesz egy alsó csap+görgőskosár, hát, nem bánnám.
Utolsó indítás felújítás előtt.
Remélem nekem sem lesz több. Egy ismerősöm a Suzukinál motorszerelő így remélem meg tudja rendelni nekem a dolgokat hozzá olcsóbban. A dugóval van bajom, mert más mint az 125-höz ill. RGV-hez.
Ezzel magam is így vagyok, 2-2 db kell majd tavaszra, de elég gyanús, hogy 80 befedi.
A Wössner meg a Vertex tényleg jók, én is ezeket javaslom, mást nem is nagyon vennék kétüteműbe, de az áruk is meg van. Ha már furatok és dúgót veszek, akkor én hajtókart is cserélek meg főtengely csapágyakat és szimeringeket is. A baj csak az, hogy dúgóból és hajtókarból nekem kettő-kettő kell majd.....legjobb esetben is 80 ezer Ft a négy alkatrész.
Nézd meg hogy mitől,hogyan tört el a gyűrűd mert veszel bele kb. 27eft ért dugót és lehet már be indításnál el töri és akkor szét verheti a henger fejet is meg a henger odalát stb stb! csak úgy nem törik el egy dugó wössner vagy vertex dugót vegyél ! nekem wössner van és imádja ! + minőségi olaj és megfelelő bejáratás! (gyári nikaszilos henger) :P
Ok köszönöm a gyors választ akkor még nyomozok alkatrészért :(


Üdv :Krajczy
Üdv, nincs meg már sajna kb semmi a motorból, csak egy csupasz váz.
igen van nekem is házhoz szállították, 30-ezer felett ingyenes ha jól tudom
Szia Gors kérdés .Ugyanilyen járgányom van nekem is :D Szükségem lenne ha megvan még lendkerék és ék ha megvan hozzá ,de ha van hozzá való lendkerék lehúzód az is jó lenne.
Priv cím: krajczy77@gmail.com

Válaszod várom

Krajczy
Webshop van ? Mert zalaban lakom
Sziasztok a régebbi szuzuki rg 125-höz lenne eladó alkatrészeim frissen furt henger,új dugatyú,modositott hengerfej gyujtás alaplap lendkerékkel,válto alkatrészek,elsö-hátsó felni,futómü valamint van egy komplett blokk is.
szia én dugó garnitúrát vettem a motoromba, az M0-motornál találtam a legolcsóbban, nagyon korektek voltak és ötezer forinttal volt olcsóbb mint máshol, igaz nagyon fájt az ára de ez van.
Sziasztok!
Eladó RG 125-höz egyedi kipu dob, brutális hanggal, igényes, hibátlan fekete külsővel. Kérésre képet küldök!