Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Jelenlegi motorom tudnám cserélni egy 125ös RG re. Annyi a baja hogy rossz a power szelep benne. Nagyon sokat befolyásol, vagy ki lehet iktatni ?
Mit tanácsoltok?
Erről lenne szó: http://aprod.hu/i/hirdetes/suz...

Köszönöm segítségeteket. Üdv.
mindegy kössz
Épp nemrég vitték el a fejidommal sajna, de amúgy nem is volt hibátlan, alátétek nélkül húzták meg a csavarjait, és be volt pár helyen repedve.
Plexi megvan még milyen állapotú ?
előre is kösszi
Meg is van. Facebookon ismeretlenként, egysoros üzenetet esélytelen volt, hogy megkapjak. Plána mostanában. Benne van a spam mappában az üzenet. Elkelt egyébként. Picit többért is, mint amit eredetileg mondtam rá.
OFF: Hékás Te voltál aki nem írt vissza 2, azaz kettő üzenetemre Apródon. Sokalltad a 25rugót a moci elejéért cserébe. Kínáltál két reduktort cserébe + kp-t, arra is válaszoltam. Mondtad, hogy majd még nézelődsz, mert annyi pénzért az egész motort megvehetnéd. Írtam utána, kicsit később, hogy viszik a cuccokat, így már nem éget a pénz, ezért 20-ért odaadom, ha kell. Ez volt az utolsó szóváltásunk, utolsó két üzenet az enyém. Hátha így már beugrott. Nem tudom miről is van szó ezek után. Átnézem az egyéb spam üzeneteket is azért hátha találok megválaszolatlan üzenetet.
Sejtettem, hogy iylemi:)
Volt ebben minden. DT-fórumra nézz fel, mert a mail-ek nem mentek el.
Komplet blok nincs meg ?
szia van kopleten kép feltőltve árért telefonon keres 05304053450
suzuki rg 125 ccm 1993 hengerszet eladó.henger hüvejes (furható).hengerfej.csapszeg tügörgö.csapszeg.dugó...érdeklősni csak telefonon 06304053450...
Suzuki rg 125 93 as évjárathoz komplet hengert vennék !
megvan e még a henger mert engem érdekelne menyi az ára meg hogy jó e ?
Nem gondolom, hogysandaság lenne a dologban..
Felteszem, nem tudta azonosítani, hogy kitől, mire kepott lóvét, mert a feleségem számlájáról küldtem, és vagy odaírtam, hoy hűtő, vagy nem:)
Kiderül..
Ha szóltál volna,elhozom én és nincs átbaszás. Zargasd meg fészen,mondjuk nekem ott sem ír vissza..
Én meg pár hete elküldtem neked a hűtő árát:)
De gondoltam nyarlsz vagy akármi.
Én írtam neked,csesztél visszaírni..
Én írtam neked,csesztél visszaírni..
Kis pénzért eladó rg 80 váz, tank, hátsó idomok, elektronika, henger, főtengely, kuplung, stb stb. Bátran lehet keresni!
Sziasztok!Valakinek nincs Mikuni VM20-as karbija,vagy úszó,meg a beállító csavarok.Sajnos valószínű nem eredetiek,az úszó pedig forrasztott,elállítgatott.Sehogy nem tudom beállítani,most ott tartok,hogy alig van alapjárat,dadog gyorításnál,egyenletlenül jár és van,hogy magától vagy gázadás után magasabb az alapjárat,mikor van egyáltalán és pörög a motor ,aztán pedig leesik a fordulat a végén pedig megáll.Legrosszabb esetben peköpi a gyertyát is.Tehát arra jutottam,kéne másik karbi,ha van esetleg valakinek írjon már:ghostpc78@gmail.com vagy ha valakinek ötlete van azt is szívesen fogadom,esetleg milyen karbit lehet még rátenni:)
Üdv. Valakinek van eladó RG 80 első teló,féknyereg? Ha van írj: szotyilow@citromail.hu
Igen a trafó meg van még,ad meg a postacímed meg a neved és utánvétel vagy előre utalással elküldöm.
Szia elöször is ne haragudj,hogy most válaszolok csak vidéken meloztam és most jöttemhaza de ha még aktuális akkor érdekelne a trafo én budapesten lakom , Elöre is köszönöm
Helló mindenki, RG 125 vásárlásnál mire kell figyelni ? köszi előre is
rgv 250 henger eladó vj21-hez 0- kilóméteres újra nikacilozott !