Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen lett a gépem :D
RG 125 1988-as évjárat, jó állapotú alkatrészek eladóak, hengerszett, deknik, főtengely, vízpumpa, külön olajzás, váltó, kuplung szinte az egész blokk, akár egyben akár bontva.
tamasitibor95@citromail.hu
Nekem is van egy!
tamasitibor95@citromail.hu
Nekem van egy eladó 5000 ért odaadom.Tökéletesen működik az enyémhez vettem azt hittem ez a baja de csak gyertyát kellet cserélnem.
nem azt nem ,de jövőhét közepén kapok egy komplett elsőféket.
Sziasztok van egy 1988-as 125cc RG szuzukim és tönkre ment a gyujto trafom és ebben szeretném a segitségeteket kérni,hogy nem-e tudnátok egy eladot vagy,hogy hol lehet kapni és mi a pontos tipusa elöre is köszönöm
Féknyerget is?
ok már van! vettem 1000 ért!
Helló!
Van valakinek lábtartóra való gumi? Kellene mind a kettő oldalra. (SUZUKI RG 80 1992)
Bocsi,de annyiért nem tudom adni.
Akkor még lenne +postaköltség is.
ezerért menne? kisvárdán lakom!
Szia!

Még megvan,mert azóta sem voltam fent a fórumon neten meg nem hirdettem.

Helyileg merre vagy?
1500Ft-ért viheted.

Üdv

Robi
Vagy, a henger van eltolva a középpontol, valamelyik irányban, és a dugóban a csapszeg központos, csak az rg-t nem ismerem, de a dugattyúját szeretném használni egy másik motorban, amiben a henger van eltolva.
Dezaxiált dugattyú, tehát a csapszeg el van tolva a középpontol, valamelyik irányban:

http://www.simson.hu/cikk/123/...
Mindegyik dugattyúnak a középponttól kicsit odébb van fúrva a csapszegfurat, a mechanikai igénybevételek csökkentése miatt.
Hogy értve eltolt?Én most vettem az enyémbe ugyan ilyet de szerintem sima egyenes.
Üdv!

Meg tudnátok mondani, hogy ennek a fajta dugattyúnak a csapszege eltolt?

http://www.omegamotor.hu/websh...
Az egy 1,5 éves írás
Üdv.

Nekem csak az index relé kellene! ára mennyi lenne?
Köszi,pár nap míg utánanézek,jó-e nekem.Sok meló+cseresznyeszüret.
68mm magasság (alátétekkel, készre szerelve, de nem kinyomott állapotban, azt nem tudom megmérni, hogy mennyi) 126mm legnagyobb átmérő, 17-es tengelyméret. Persellyel megy a tengelyre.
Köszi,ez a három adat talán elég lesz.
suzuki rg 125 1991 bontot alkatrészek eladók bontásbol

06304053450
Estére megmérem! Írd le pontosan milyen méretek kellenek! Tengelyátmérő, teljes átmérő, teljes magasságon kívül.
Üdv!
Mekkora ez a kuplung?Átmérő,teljes összeszerelt magasság érdekel.Nekem nincs ilyen gépem,más típusba szeretném beszerelni.