Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez azt akarja jelenteni, hogy két motorhoz való két pár power kellene?
Egy pár itt van legyártva, egy párt meg még be kell fejezni, az még bizonyos idő...
Működtető mechanika nincs hozzá, csak szelepeket gyárt a haverom.
Amúgy 40eft egy pár.
Szuper. Hogy tudom megnézni hogy nekem milgen van? Amúgy 2 szettre lenne szükségem. Az egyikhez a mozgató szerkezet is kellene. Milyen árban mozognak ezek a cuccok?
Helló! Küldtem már több TSR 125-be is. 200-asnak eleve más a furata, abba belelógna, de 125-be jó.
Nem tudom, neked 2, vagy 3 lépcsős van benne, én kétlépcsőst tudok adni. (elmegy a 3 lépcsős helyén is, vitték már olyan helyébe is)
Az én RGV-mben ilyenek voltak 3 év használat után.
Jelenleg is ezekkel megy, hibátlanul.
sziasztok. lenne egy kérdésem: az 50 es blokkra rámegy minden gond nélkül a 125-ös henger?
Szia. Az rg power elemei megegyeznek a tsr ével?
Vàlaszod előre is köszi.
Hát a"kopó"alkatrész még csak-csak.Fékbetétek,lánc-szettek rendelkezésre állnak.Akkor van nagyobb baj ha véletlenül"elejted"! Mondjuk a telószárakat is lehet egyengetni,a műanyagokat is helyreállítják,a horpadt tankot is javítják,csak ezek nem filléres dolgok! A plexim megöregedet,tiszta homály,az sem lesz olcsó!
Igen, sajnos az üzletekbe kevés alkatrészt lehet megvenni ezekhez. A legtöbbet az internetről lehet csak megszerezni.
A fényképek alapján jóra gondoltam elsőre, tehát egy kb. 2mm vastagságú fém alátét van a kerék felől.
Hali
Rg 125-ösömmel mennék egy viszonylag nagy túrára (260 Km)
Nos a kérdésem azlenne hogy milyen fordulatot és sebességet válasszak meg hogy épségbe ki is bírja az utat? Járatásból van még valamennyi mert idénre kapott új dugót.
Ma az iszonyat dzsuvát pucoltam.
Ha nekiállsz,már némi infóval tudlak segíteni.Az egyszerű csapágyboltban a lengővilla tűgörgős csapágyméretére azt mondták ilyen nincs!Pedig a szaki nem ma kezdte...27mm a külső méret.Vagy 26-os,vagy 28-as,27-es nincs!Pedig van! A gugli a barátod,2e/db+szállítás.valami 5700-ért másnap a kezemben volt! Ráadásul Koyó!
Na szóval,elkunyeráltam a lányom mobilját. A csupasz lenkővilla és a féket tartó mattfekete ficere között van-e még valami? Csak hogy biztosan értsük egymást!
5000FT! Hibátlan!
Üdv mindenkinek!

Abban kernem a segitsegetek, h elment a feszültség szabályzóm az rg 80 ban.
Milyen értékeket kéne mérnem a tekercsekrol?
Ahigy nezelodtem neten nem nagyon találtam erre adatot. És rg 80 tizen ezerert talaltam. Elvileg egy cenergat stabkocka meg par kondival ez nem kivalthato?
Z'
Szia! Még nem nyúltam hozzá. Addig, amíg nincs meg a teljes pénzösszeg, hogy egyszerre megcsináljak mindent, addig nem nyúlok hozzá, de már nem kell sok hozzá. A papírok viszont okésak. Át lett íratva a gép a nevemre, már csak műszaki kell rá.
Úgy nézem, hogy a kerék felől van egy nagyobb fém alátét, ami kb 2mm anyagvastagságú. Mást nem látok.
Szia!Régen jártam erre. A 250-es Gammád megvan még?Levetted róla a ponyvát?Én Szétkaptam mint foxi a lábtörlőt! Az a baj mire összejön a hozzávaló(alkatrész,horganyzás,mifene)addigra elfelejtem hogy mit hova... Ebből kifolyólag megtudnád nézni a tiéden hogy a hátsó féket tartó ficere(amin átmegy a h.tengely)és a lengővilla között van-e alátét,távtartó,vagy ilyesmi.Fényképeznék de a telefonom elromlott.
Szia!
Érdekelne a hengerszett dugóval együtt feltéve csak akkor ha kifogástalan állapotban van, mert már egyszer befürödttem egy ilyennel!
Esetleg képeket tudnál küldeni! ( dugóról henger belsejéről) és + pár infót hogy hány km van a szettben esetleg fúrva volt a henger?
Köszönöm előre is!

Üdv Gábor
Szia!
Érdekelne a hengerszett dugóval együtt feltéve csak akkor ha kifogástalan állapotban van, mert már egyszer befürödttem egy ilyennel!
Esetleg képeket tudnál küldeni! ( dugóról henger belsejéről) és + pár infót hogy hány km van a szettben esetleg fúrva volt a henger?
Köszönöm előre is!

Üdv Gábor
Szia! Érdekelne henger + dugó! Képet tudnál küldeni rólunk!
Ja és mennyibe kerül?
power szelepet és dugót keresek a 125ös rg-m hez 93as évjárat
a power szelepet eladod belőle? üdv csaba
Üdv, a csupasz vázon és a légszűrődobozon kívül semmi nincs már meg.
Szia! A plexi meg van még? Érdekelne.
Sziasztok!
RG 80-ashoz keresek plexit. Ha valakinek van, kérem jelezze!
Köszi!
nagyon tetszik és van egy eladó a környéken
sziasztok tudnátok véleményt mondani suzuki rg 125f-röl