Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Egy új hüvelyt mennyiért raknak bele?
régebbi típusom van 125-ös! köszi a választ.
Sziasztok rg 250hez van egy komplett első futóművem: villaszárak, villahidak, kormánycsutkák, első kerék! egyben 8ezer forint, mert a helyet foglalja! Semmilyen más cuccom nincs már!
Sziasztok!
Rg 125-höz ( régebbi típus) keresek hajtókart! Esetleg újonnan hol tudnám beszerezni? És kb mi pénzért dobálják ezeket? köszönöm
Ha 1 V-s kolléga nem tud neked 3 állásút, nekem van itthon két pár kétállású új, utángyártott.
Kb 50-et küldtem szét eddig az országban, nulla reklamáció...
Ja, és 3 állású helyére is építették már be, nem volt gond belőle, működött rendesen vele a motor...
Szia! holnap megnézem neked,hogy meg van e még!
Sziasztok!
RG RGV APRILIA RS250 powert keresek.
Párba kellene, 3 részes és igazából elég lenne a két legnagyobb rész, mert annak tört le a pereme, nem tudom miért... :-(
Sziasztok!
Haveromnak van egy RG 50 Gammája, és fel szeretné újítani.
Esetleg van valakinek itt 50-es alkatrésze?
Eladó új Suzuki RG 250 hengerfejtömítés 85-től 87-es évjáratú típusokra. 10.000Ft + postaköltség.
Üdv mindenkinek alkatrész hiányban szenvedek kiegyenlìtő tartály sapkára lenne szükségem. Akinek van egy fölösleges irjon suzuki rg 80 hoz kellene.
Elöre is köszi.
A régihez van.
Suzuki Rg 125/50 gamma alkatrészei eladóak.
Több alkatrész vásárlása esetén alkudhat.
+36 30 738 8462
alkatresz.webinfo@gmail.com

Első felni km/h meghajtóval 3000 Ft
Hátsó kerék,dobfékkel, tengellyel, gumival 5000 Ft
Légszűrőház 2000 Ft
tükör 1500 Ft/ db
indexek 500 Ft/db
Láncvédő burkolat 2000 Ft
Sárvédő 3000 Ft
Hűtő 3000 Ft
kuplung+primer hajtás 4000 Ft
kipufogóvég 3000 Ft
gyújtás oldali dekli 2000 Ft
Kuplungoldali dekli, vízpumpával 5000 Ft
Blokköntvény 10 000 Ft
olajpumpa 2000 Ft
Lendkerék 4000 Ft
Díszes markolat 3000 Ft a pár
komplett váltó sor 4000 Ft
Váltó dob 2000 Ft
Léptető villák 1000 Ft/db
Hátsó ülésvas 2000 Ft
kapcsolók 1000 Ft
Feszültségszabályzó ? 2000 Ft
93 as elvileg rámegy a régebbi évjáratúaké is. Vagy nem?
https://www.facebook.com/group...

Facebookos csoport RG/RGV tulajoknak!
Hanyas évjárat? 92 előttiekhez van!
Üdv mindenkinek! :) Nincs valakinek otthon elfekvőben egy rg 125 höz gyujtás állórésze? 93 as évjárat. Az enyém meg ment és nem nagyon találok hozzá.
elekzsolt21@gmail.com az email címem
Értem. :) Azért érdemes legalább a hengereket lehúzni. Én szétkaptam az egész blokkot és bár beindult előtte, de ennek ellenér kénytelen vagyok dugókat, hajtókarokat, főtengely szimeringeket és csapágyakat, tömítéseket cserélni. Ha le van húzva már meg lehet nézni a hajtókarok, dugók, hengerek állapotát. Sosem lehet tudni, mi van belül és mi történik motorozás közbe. Ha beáll, vagy valami eltörik benne, akkor az már okozhat nagy bajokat is. De reméljük te szerencsésebb vagy és nem lesz gond vele! Az enyém megjárta a 30 év alatt a maga útját és ebből az előző gazdájánál 7 évig állt, ami nem tett kimondottan jót a gépnek. :) :/
Köszönöm hogy rám gondoltál. De egyenlőre nem bontom meg a blokkot! Persze a későbbiekben bármi előfordulhat...
Szia

Úgy néz ki, hogy lesz egy teljesen új hengerfejtömítésem 86-87-es Suzuki RG 250-hez. 15-20 ezer Ft közt van az áruk. 12 ezer Ft-ért odaadom. Elsősorban neked címeztem, de bárkinek kell írjon.
Ezzelaz volna a legnagybb probléma, hogy az aluminimreszeléket beszedi az összes csapágy..
A főtengely gördülőcsapágya még csak-csak, de az alsó hajtórúdszemnek csak egyetlen pillanatra kell megakadnia, hogy eltörjön a görgőskosár, és az mindent visz..
Bocsi,elolvastam,főtengelyt is újítani akarod akkor a blokkot szét kell szedni úgyhogy a fémreszelék könnyen eltávolítható,egyébként a felújítás is kb 5000ft de ha hajtókar is kell az kb 20000ft+ csapágyak!
Előbbi válaszom korigáltam!
Hali
Hali!
A fémreszeléket azt okosan még el lehet távolítani,sürített levegő ,vagy valami ilyesmi,gondolom a blokkot nem akarod szétszedni?!
Dugattyú attól függ melyik RG-d van 14000ft-tól,fúrás hónolás az 5000ft körül van!
Szia
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy eltört a suzuki rg 125-be a dugattyú és valószínűleg ment le fémreszelék a forgattyús házba és hogy azt hogyan lehetne kipucolni onnan? És mennyibe kerülne megfúratni meg új dugó bele és még a főtengelyt is felújítani?
Szia!
Sajnos ahhoz nincsen cuccom!Azért köszi!
Szia