Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szépen megcsináltad.Gratulálok.
Hát ez nagyon jól néz ki! Én most kicsit leálltam... A nagy testvért vettem elő.
Egyenlőre így néz ki, de azért még van mit csinálni rajta. A gyújtás álló része megadta magát. Már akkor javítva volt, mikor megvettem. Míg nem cserélem ki, nem fog rendesen menni.
Sziasztok, valaki meg tudná nekem mondani 1992 ben és utána gyártott RG 125ösnek milyen hosszú a km spirálja?
Igény esetén bontom! Ha valakit érdekel valami írjon és megegyezünk!
Eladó SUZUKI RG 125-ös blokk!
Eddig bilincsekkel voltak feltéve a dobok, de mivel a gyári helyére tettem vissza őket így füleket kell rá hegesztetnem. Majd ha meglesznek és vissza teszem őket a gépre, remélhetőleg a jövő héten, akkor rakok pár fényképet a kecskéről.
Dobhatnál pár képet róla...
Az enyémen se a gyáriak vannak, de az a szerencsém, hogy úgy vettem a gépet, hogy elég jó dobok lettek rágyártva.
Maradnak! De cefetül nézznek ki...
Ami elötte volt fent az 24mm átmérőjű,ez pedig 27mm-es.Kis fordulaton kicsit mélyebb a hangja,de utána nincs nagy diferencia.Menetteljesítményben nem nagyon érezhető különbség,de viszont gyönyörű vele.Ilyen volt rajta .
Ha a gyári kipufogók már nem kellenek csak szólj! :)
Mik a tapasztalatok ezekkel a hangtompítókkal?
Tavasszal vettem,Siófokról.Csak most volt időm felrakni az Arrow-kat.
Tényleg szép és erős is. Sokáig árultak egy ilyet a neten. Ez netán az?
Nem semmi gépezet!A legenda!irigylésre méltó!
Írtam az e-mail címedre.
szia igen, cosmo01@freemail.hu az emailem vagy 70-526-1565 számon tudsz elérni.
Üdv:Márk
Üdv. Megvannak még a telószárak?
Sziasztok !
Valamelyikőtök nem tudja, hogy RG80-nak milyen a lendkeréklehúzója ? vagy honnan lehet rendelni vagy milyen benne a menet ?
Fényképet igény esetén tudok küldeni
Sziasztok! Ha valakit érdekel Suzuki Rg 125-ös blokk írjon! Karbival együtt adom
Sziasztok

Suzuki RG 125-höz (régi típusú, 90körüli) keresek fordulatszám mérő spirált.
Ha valakinek van, vagy tudja honnan tudnék beszerezni ne habozzon megosztani velem.

Köszi
Szia! Érdekelne a főtengely hajtókarral együtt + a henger kompletten!
Mennyiért adnád persze ha meg van még?