Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HY!Hát az az igazság, hogy nekem is így indult a probléma!De a 10. szerelő után végre meglett a probléma!Az rg-be típushiba a hátsó idom alatti jobb oldalon lévő fekete dobozka!Feszültségelosztó!Azt méresd be először de csakis elektronikus szakemberrel!Ha az a gond akkor sajna 50ezer huf -ba kerül és 1 hónap a szállítás mivel Japánból hozzák! De mindenképpen vidd el egy autóvillamossági szakemberhez!
Szia!

Most olvastam a hozzászólásodat! Tudnál nekem segíteni, hogy hol nézetted, cseréltetted ki a gyújtást? Nekem sajna nincs szikra, és picit meg vagyok lőve, nem tudom mi lehet a gond.

Előre is köszi!
Sziasztok!

Segítség kéne! Kapott az RG-m (89-es) egy szép felújítást, motorikusan is meg külsőleg is.
Eddig szuper, de nincs szikra.

Az egyik ismerős bemérte, és mintha elöl a kormánycsapágynál lévő dobozkából nem jönne tovább az elektromosság. Az pedig ha jól tudom a power elektronika, aminek 7000-es fordulatig nem kell kapcsolnia. Meg tudjátok ezt erősíteni? Esetleg ha valakinek van egy ilyen elektonikája tudna passzolni egyet kölcsön, vagy megvételre?

Köszi
Gábor
Üdv!
RG 80-am van. Lassan közelit az 50e km-hez. Meg jol megy, kb 47 volt benne mikor vettem. Nem tudom van-e ilyenkor vmi fontos szervizelni valo?
Ugyanannyi mint a 125ösbe mert egyforma a váz meg minden csak a blokk kisebb de nem tom amúgy hogy mennyi kell de hátha megtalálod valahol hogy mennyi kell a 125ösbe...
Sziasztok!
Az RG-80-as moci első telójaiba mennyi olaj kell ?Ja és a szimmering méretet tudja vki pontosan?
Köszönöm előre is!
Hello én még mindig csak azt tudom mondani h Eger zweriad-ban a kisasszony utcán mindent kapsz hozzá!Azért is jó mert Suzuki márkakereskedés és akkor minden gyári cucc bele és kb 2-3 nap alatt lejön hozzá minden...én mindent ott veszek az enyémhez...remélem segítettem...
na hali!
Szóval nekem konkrét cím kellene a többi alkatrészhez is. Mert a nagyvas.hu kívöl semmit nem találok ami értelmes honlap. És ezek ott sincsennek.
Ohh köszi ezek jó hirek.
Tudnál még mondani egy weblapot ahonnan rendelhetek hozzá cuccokat.
Dugót akárhol vehetsz hozzá, hengert lehet fúrni perselyes, szimering cseréhez szét kell húzni a blokkot
Sziasztok!

90es előtti Rg gammához, hol tudok dugattyút venni?
Hengerjét lehet furatni vagy ennek is bevan vonva vékony réteggel?
Szimering cseréjéhez szét kell szedni a blokkot vagy a kuplung oldalról hozzáférhető?
Ja és még tömités készlet is érdekelne és fordulatszám mérő spirál.
Előre is kössz az infókat
Ha tudtok olyan boltot vagy bontót ahonnan ezeket beszerezhetem írjátok már le.
Szerintem a power-eddel van gond mert nekem ott nyit...nézesd meg valakivel...!De az biztos hogy elektronika!Szerintem, de lehet hogy hülyeséget mondok!
Hú az jó kis gép , szerintem maradj a castrol r2 nél, és vegyél bele vertex dugót
Azt ellenöriztem és a karbit is kipucoltam de semmi javulást nem tapasztaltam.Az után jött elő ez a gond miután le vettem a hengert+hengerfejet a dugatyú ellenörzése végett.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne h milyen olajat érdemes használni az RG-be?Nekem RG250-es van("89,poweres).Általában Castrol R2-t öntök bele, de kétszer használtam Fuchs Titan symix -et és mindkétszer gyűrűtörés lett a vége .Nem tudom eldönteni h az olaj miatt,vagy esetleg vmi más gond van-e?
lehet kevés vagy sok benyát kap...
Ha tud segitsen nekem.
Olyan gondom lenne,hogy 92-es 25-ös gammám van de 7000/min-nél elkezd dadogni és nem akar menni
áááááááá végre valami az rg-ről is nekem is az van gyerekek! nagyon imádom ezt a motort először 98-as nsrem vot macskalámpás komolyan mondom az rg 10x jobb+erősebb
Keresek motorhibás rg 125öt, 40ezer Ft ért, váz legyen ép
Nem keserűség ez 1szerűen csak ezt a motort cseréltem,üzleteltem vagy kinek hogy tetszik és nekem ez kicsi...már ccm-re értve...ja meg nem is a sportmotor az én (motoros)-világom.ennyi.
Ezekben a mondatokban érzek némi keserűséget, meg talán az is jelző értékű lehet, h a forumban visszaolvasva kb 1 hónapja vetted az rg-det. Mik az okai ennek?
hát f@sz@ motor!Azért írom hogy vedd meg az enyémet
Köszönöm srácok az ajánlatokat, de engem inkább infok érdekelnének a típusról, pl "chrismartin" , neked mi a véleményed a sajátodról, tapasztalataid, milyen hibái voltak, vannak, meddig volt nálad, miért akarod eladni stb...
Én a 125ösömet ha érdekel olvass vissza néhány hozzászólást és ott lesz!
90eft-ért oda adom az enyémet ha érdekel...