Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az vicces lesz,ha rákérdez az alváz...blokkszámomra, mert a Suzuki márkakereskedésben sincs benne ez a típus a gépben :)
rakerdez alvaz meg motor szamodra aztan meg mondja h 200as meg h 45lo ugyh kikurt mod furfangos voltal.
Nem rossz
Nekem van egy Suzuki Wolf 200 RG-m 50-esként használom. mellélem hozzá a hengeremről a képet.
Fogtok nézni. Veszett egy dög.Na szerintetek ezzel mit kezd a rendőr?
Kössz az infót!
Akkor most megyek és szétkapom......pedig raménykedtem hogy pont ilyen jó időben nem kell....
Hali!
na igen... most jönnek a gondok. a kuplung felőli szimeringet simán ki lehet szedni, de a gyújtásfelőli az belülről van betéve. szét kell húzni sajna a blokkot
Sziasztok! Nem tud valaki fasza bontót ahol lehet powert meg hengert is szerezni az 94-es RG-m hez? Fontos lenne!
Heló mindenki.
Az a kérdésem lenne hogy 89-es rg 125-ben hogy kell gyújtás felöli szimmeringet kicserélni?
Szétkell hozzá húzni a blokkot vagy valahogy kilehet piszkálni?
Suzuki RG 200 Wolf eladó, ár: 250ezer érd: 30 638 8265
Sziasztok!
Szeretném eladni RG125-ömet.
Jó állapotban van, a jobb oldalán van egy kis esztétikai hiba.
Ha valakit érdekel, az alábbi oldalon minden infót megtalál róla és az elérhetőségeimről:
http://motor.hu/motor_vpage.js...
A hirdetésben feltüntetett ár csak irányár.
Nehéz szívvel válok meg tőle, de másmilyet szeretnék.
linda
msn cimen nem tudnál lökni megdumálhatnánk
hali swat! nem kell szerintem igy babrálni az alvázal meg a motorszámmal a rendőr nem igazán szokta nézni (legalábbis nekem) a KPM-estől kell félni de én olyat meg még nem is láttam, (Mitot meg ne vegyél szerintem.)
Helló

Szeretnék venni egy 125 ös rg t
csak az a gondom hogy nincs rá jogsim
ezért keresek egy

50 ccm es rg nek a a bilétáját (amin az alváz és a motorszám van)

REÁLIS ÁRNÁL TÖBBBEL FIZETEK
hello!
ezt már én is olvastam, csak láttam h nincs nekik raktáron
Hali!
Tömítő szettet(gondolom hengerfejhez is) a pinkmotors-nál tudsz rendelni. E-mailben(másnapra kapsz választ) vagy telefonon rendeld és 1-2 napon belül házhoz szállítják. Az ára olyan 3-4e Ft körül van. Ez csak a "92-től gyártott Rg. De van régiekhez is.
a cím: http://www.pinkmotors.hu
hello!
tudnál segíteni, hol tudok 125ös Gammához hengerfejtömítést?
hello!
A yakomoto Bt.-n kívűl tud valaki adni egy címet, ahonnan 2. generációs RG-hez lehet főtengely szimeringet venni? mert nekem azt mondták, hogy már csak ott forgalmazzák. Csak az a pöcök, hogy 2 hét a szállítás és 15000 körül van. ha valaki tudna adni egy címet azt nagyon megköszönnén.(ja és csak teflonos mehet bele)
user: guest
pass: t8d3jsa

De nem néztem,nemtom mennyire részletes
Csak RGV 250-hez van
hi all!
na én nagylelkűűűű
parancsoljatok itt egy leírás:
user manual
Most már lassacskán igazán szerezhetne valaki 1 kiskönyvet az rg típusokról.
Sziasztok!
Látom sokan alkatrészt kerestek az RG-khez csak azt nem értem h miért nem olvastok vissza nekem az lenne az első....Én már vagy 3 szor leírtam Suzuki Eger Zweirad ott a legutolsó csavart is megkapod akármilyen RG-d van!És am tőlem vetted az RG-t Royal....Neked is ezt mondom plexi nélkül 12 azzal meg 19-20 körül van (megkérdeztem én is Egerben)
CSövi!
Sziasztok!
AZ volna a kérdésem, hogy az gyári tulajdonság-e, hogy az rg80-ban a kormánynak van egy alapállása( esetemben az egyenes), ami azt jelenti, hogy beugrik abba az állásba, mikor mondjuk jobbról v balról visszafele forgatom a kormányt, vagy éppen mikor kanyarodni készülök, nem lehet csak úgy finoman elforgatni, hanem kell neki 1 kicsit több erő.. Ez a kis tulajdonság jelentősen nehezíti a motor kormányzását. Remélem értitek mire gondolok. Nekem azt monda az eladó, hogy ez gyárilag ilyen, de nekem azért szeget ütött a fejemben, s ezért úgy gondoltam más rg-sektől kérek tanácsot.
Ssevasztok.
Van nekem is egy rg-m most vettem, de többet nem tudok róla itt egy kép ha segít: http://www.allsoft.extra.hu/ma...
elektronikus power es.
Keresek fejidomot megvételre kérrlek jelezzetek ha tudtok ajánlani valamit.
Sziasztok!
Nekem van egy suzuki rg gamma 50 es motorom ami szerintem 80 as csak 50 es papirral van. A lényeg az hogy keresek én egy tankot a motorra mert az enyém az tönkre ment. Ha valaki tudna nekem segiteni hogy valahogyan egy új vagy használt tankot tudjak venni azt nagyon megköszönném. Kérlek segitsetek. Az emil cimem: tiroland@freemail.hu vagy tiroland@msn.com
Tel.sz: 06-70-29-79-812
előre is köszi.