Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelj ezt te érzed én ezt ajánlom....hallgass a szerelőre!
Köszi, először ezt mondta a szerelő is...
Igyekszem bár baromi nehéz úgy menni, hogy 4000ig pörgetem, úgyhogy eddig kb.6ezerig pörgettem. Mondjuk így is az összes autós meg akart ölni, mert 6osban mentem 60at kb. És mire azt elértem...
Jah még valami: "95-ös RG (Wolf)-nek hol kellene hogy nyisson a power? Nekem 8000nél nyitott, de azt mondták hogy lejjebb, asszem 7nél kellene... vagy az csak az újabbaknál van?
Végülis eddig azt a tanácsot kaptam, hogy az első 100on 4000ig, a következő 100km-en 6000ig, majd a 1500km-es bejáratás végéig csak 8000ig pörgessem. (mondjuk ez eddig nem egészen így volt)
Meg sajnos dombos részen lakom(budai dombság vagy mi asszem ) és fölfeleazért érzem hogy erőlködik az az 1 henger.
(mikor még nem lett hengerfelfúrás a hosszabb emelkedőn itt több visszaváltással sem nagyon akart már 3asban 8000fölé menni, csak ha nagyon téptem)
Eleinte olyan 150-200km-ig csak a harmad fordulat utána emelhetsz egy kicsit de max fél tartomány utána mindig emelhetsz egy kicsit olyan 100kmenként.....én asszem igy kell!
Nem én, a szerelőm volt, ma megkérdezem hol....
Légyszi írjameg valaki, hogy hogyan kell szabályosan 0km-ről bejáratni egy 125ös 2T mocit, mert most lett kész..!
A "durva bejáratás=több lóerő" nevű topicban leírtam, hogy eddig miket hallottam. Bár ahogy nézem oda kár volt írnom.
hi all!
nekem egy baloldali visszapillantóra és egy indexre lenne szükségem
hali!
milyen bontóban voltál...látom te is budapesti vagy!
Na sikerült szerezni egy bontóból, tehát már nem téma......:)
Itt van kép is róla:
Sziasztok!
Keresnék Suzuki RG-hez kuplungkart! Méghozzá a KSK011-est ami sajnos az egész országban nincs épp raktáron, úgy néz ki:((
Én is!
Hali!
Keresnék egy 125-ös 94-es évjáratu Rg-hez hengert dugóval. Mindenképp jó állapotút!(nem kopott,nem karcolt)
Akinek van elado az irjon már: szoldzsor@citromail.hu-ra. üdv
Sziasztok!
Borsodban egy 85-ös Rg 80-as moci ,a korának megfelelő állapotban eladó 75eft-ért.
Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy hol lehet olcsón vízpumpát beszerezni? Vagy véletlenül nincs valakinek egy fölös, eladó? Ha van írjatok: emailem7@freemail.hu
Köszi
Helló csináltam egy oldalt ahol csak Suzukisok vannak.Főkép az rg-seknek szól.gyertek ha akkartok oda dumálni. http://infoheck.mindenkilapja....
Valalki kérdezte, hogy létezik-e kapcsolási rajz RG-hez.
125-öshöz nekem van egy francia nyelvű :)
RG
Helló! az Aprilia hamarabb széthullik, mint a suzuki, mert nem bírja a pörgést! ráadásul a power szelep miatt rengeteget eszik, ha téped neki, a Suzukival nem tudsz megetetni 4l-t. Az én rg 80- m hosszú egyenesben 100-105, de 90-ig húz mint a barom! 45000 Km után is. Meredek dombon 6.-ba még húz! Nem gond neki a napi 3-400 km sem! (Ez tapasztalat 70-80 átlaggal)
Helló
Szerintetek melyik megy jobban Suzuki rg gamma 80 vagy Aprilia rs 50 (2003)
Ellőre is kösszi a választ.
Hello

Én fel akarom újítani az RGV 250-esemet, és azt szeretném kérdezni tőled, hogy honnan rendelted az alkatrészeket. Én már érdeklődtem több helyen is, de hengert még nem találtam hozzá.

Előre is kösz a segítséget.
Sziasztok!
Nekem egy 89-es rg 125-öm van és szeretnék plexit venni hozzá hol probálkozak?



Köszi.
Nem tudom hol tekercseltetted helyileg. Én ajkai vagyok és nem igazán tudok olyat aki ezt nekem megcsinálná. De ha segítenél azzal, hogy milyen cég vagy szakma foglalkozik ezzel akkor megköszönném! Üdv!
Most minek vennél 1 ujat vagy használtat mikor 3 ezerért megtekercselik(tapasztalat)
Helló mindenkinek! nincs valakinek egy eladó gyugytótekercse 80-as rg-hez?
Használt is jó csak mennyjen!
Alap jól mondod...csakis motul600 vagy motul 800verseny olaj....haver aprilia-ja mással be sem indul de megy is 170et.....