Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs én azt hittem a csoportba tettél ki valamit fészen
Már csatlakoztam csütörtökön
Benne vagyok :D de lehet én vagyok a vak de nemlátom seholse!
Lépj be a face csoportba,alul kitettem
Köszönöm a válaszaidat! :)
rmz 250 hez(2004-2006) tud valaki szívó szelep tányért? 2db ot
nekem a lánc tökjo. hűtővizbe tiszta fagyállot teszek. castrol power 10-40eset szoktam
A vezérműlánccal mi a helyzet? A hűtővizet is leakarom ellenőrizni milyet hányfokosat érdemes? Olajat milyet használsz? Nekem Motorex 10w50 cross power van benne gyári szűrővel.
a hajtokar nálam 180 óránál szolalt meg,akkor cseréltem. a dugóm hengerem ,szelepek hibátlanok. 300at vígan el kell mennie
Hello. Most vettem egy 2005 ös RMZ450 et tudna valaki abban segiteni hogy mit hány üzemóránál kell cserélni stb stb... ( nem versenyen és pályán használom ) Előre is köszönöm a válaszokat. :)
bontott ábrák alapján elég gyorsan kiderül, mikori évjárat.
de a vázszámból is megmondják kereskedők.

Itt bográszhatsz:
Válaszd ki az évjáratot a típust és hasonlítgasd az élő motorral a bontott ábra képeket, ennél a vázzal érdemes kezdeni, utána a többi.
Pl:
http://www.bike-parts-suz.com/...

http://www.bike-parts-suz.com/...
alul van ,probald meg lefényképezni,azthiszem a jobb oldalán a fékmunkahenger tájékán a központi rugo mellett
A felni sem gyári. Excel ráf, tallon agyra fűzve. Viszont ha azt mondod a lengővillában is benne kell legyen, akkor azon megnézem hátha :)
a szinterezés ellenére,látszódnia kell a felniben is. 2008 tól nem régebbi. keress egy takasago feliratot utána japan felirat,majd egy számkód. ott az évjárat
Hali! Amiket felsoroltál, talán a lengővilla amin még érdemes lehet keresni a gyártásiévet..
Köszi.
köszi az infót
elindult fészbukon az rm rmx rmz tulajdonosok zárt csoportja. aki szeretne csatlakozni,adja be a jóváhagyási kérelmet!
https://www.facebook.com/group...
elöször is tegyél fel egy képet róla,ha valami gyári még rajta(matrica v.üléshuzat)akkor megmondom neked mikori. amugy meg felni,hátso lengővilla és a tank áljába beleolvasztva(ha műanyag kiadású még) meg lehet találni az évjáratot
Helló!
A hétvégén vettem egy Rmz-t. Pusztán csak kíváncsiságból kérdezem, hogy honnan tudhatom meg a pontos gyártási évet? Alvázszámból kilehet következtetni valahogy?
Ha alkatrészt akarok venni akkor nagyon nem mindegy milyen évjárathoz veszem..
Milyen motorolajat ajánlotok?
Előző tulaj motul 300v 15w50-el használta.
Segítséget előre is köszönöm!
Helló van egy eladó rmx-250 hengerem +power szelepem ha jól tudom 92-es évjárat, ha érdekel valakit hívjon ezen a számon 06-20 317 156.
94es rmx 250r -esöl nem találok gyári képet.tudna valaki mutatni? másik,h. miben különbözik az rm blokktól?
99 töl már ismét forditott telósak,szóval min 2 évvel át akarnak baszni..
Tisztelet Fórumosok. RMZ 450 `06 - ba szeretnék világítást csinálni. Persze NEM aksiról.Neten keresgéltem komplett gyujtást amibe világítótekercs is van.De 240£ +posta! Tehát Valakinek van valami ötlete, hogy ezt olcsóbban megússzam? A választ vagy válaszokat előre is köszönöm.Üdv.
Üdv mindenkinek az lenne a kérdésm hogy már járt e így valaki,ma cseréltem olajat, az uj szűrőt nem éreztem hogy a helyére ment volna ugy mint a másik(régi) de visszaraktam a régit(próbaképp) és ahhoz viszonyítva a vége mindkettőnek ugyanott van jó lesz ez így vagy hozassak megint egy új szűrőt.Szűrő tipusa hiflo filtro.
Köszönöm szépen de már vettem újat :D 38 volt darabja