Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

utcai, verseny, stb...
ezek voltak...
Legyen.
Igen mint a brembo-nál az sa.
ebc lesz
nem, ebc veszek...
Nissin szinter.
hh vmi rövidités??
Brembo sa-t :D
HH-t.
ebc betétböl milyet vegyek elöre??
k9 650abs
Nem forró csak langyos
Elindítod szinte egyböl langyosodik a radiátor egy jó termosztátbál is, csak uye kinek mennyire érzékeny a keze az ilyenekre.
78fok
Az a baj , ott a hiba :) A radiátor meleg, annak hidegnek kell lennie, és ha elérte az üzemi hőfokot, akkor nyit a termosztát, az szabályoz.. :)
Most indítottam be a gépet hűtőfolyadék a maxon. szépen egyenletesen elkezd emelkedni a hőmérséklet mind a két cső ill a radiátor is meleg. én keveset megyek városon belül (max ha be nem érek valahová) akkor persze szépen emelkedik felfelé a hőm de ha kint 90-100 körül megyek az a 75 körüli az érték. Kicsit vissza olvasva más is írta hogy hasonló az értéke neki is. 2008 SV-ről van szó
Szerintem az kevés, nekem ez a 88-as érték, ha csak krúzolósan megyek, tartósan városon kívül, városban simán 90+, dugóban 100+ :)
Nekem menet közben 74 korul szokott lenni az nagy gond? Amint megállok lámpánál szépen emelkedik de pl tartósan megyek 100 korul akkor ,74 korul van
Nekem emlékeim szerint 88 környékén van...
Attol fugg mi a normális használat Jt láncot 15ezer alatt elnyújtotta, bridgestone s20-5000km.

Ha csak rendeltetésszerűen használod akkor eszi a gumit es nyújtja a láncot :)
tsanyi csörgess már meg, 06209767760
Üdv Urak!

650-es S-nel (akinek olyan van) mennyi menet közben az üzemhőmérséklet?
Gondolkozom az eladáson, az utóbbi pár évben alig vettem elő, ha gondolod hívj és elmondom amit tudok úgy általánosságban.
Tegnap délelőtt nyomták a kezembe, hogy öcsém, 8 éve a fiókban van, add má' el. :)