Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A furat-löket, kompresszió stb egyforma, akkor gondolom a dugó, hajtókar, főtengely egyforma lehet, miben van eltérés? Vezérlés, váltó, kuplung?
Csak látszólag.
Sziasztok!

Azt meg tudná mondani valaki, hogy az SV 1000 és a DL 1000 VStrom blokkja teljesen azonos?
Szakadás esetén az ellenállás mindig végtelen.
a TPS szenzort hogyan lehet kimérni ? ha szakadás van benne akkor az ellenállás nulla ?
29.-én lesz egy valami....nagyon rövid guriga a végén evéssel, a motorozz-on ki van írva, én ha tudok megyek.
tegnap is,ma is türhetö volt az idö...
tegnap lementünk lökösháza,mezökovácsháza fele, jo kis túra volt,de az utak nagyon nagyon xarok.
Most van igazan jo ido motorozni,beazott pályák, nehány kör után brutálisan jó :D
Az utcai motorom mar kb 3hete el sem volt inditva.
tegnap még faja volt este/du...
Szar ido van regota,mult héten meg szenvedtem picit de nincs ertelme.
Inkabb mast csinalok,lazulok,neha egy 20 perc szereles,oszt annyi,majd tavasszal.
tegnap este, jo este olyan 10körűl láttam 2 vad motorost a margithidnál rakparton... egyik egy dupla kipufis ezüstvázas sv volt... jo motoros idö volt...
passz...én még soha nem hivtam fel...
tudom...én is felfigyeltem már rá pár éve...még a gsr-em volt...
Van valami ismert baja, vagy miért szabadul tőle mindenki?
Rendszeresen feltűnik, 4éve talán 3-4havonta látom.
évek óta látom felbukkanni...
ugylátom nem nagyon van gazdája....csak hajtják...
nekem mult7en megvolt az elsö kéröm az svre...
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Ez mar megint elado ? Tobbet hirdetik mint motoroznak vele
Így van, az volt az egyik, a másik tudtommal évek óta a garázsban senyved mert nem használják, de még el sem adták. Többről nem tudok, hogy bármiféle varia nélkül tudták a 230-at óra szerint.
Igen, ezért is írtam.
De eladod nem?
Mert mindig is szerettem ezt a motort.
Mért faj?
Ebből az egyik jelenleg eladó :) Mikié volt anno, 4 év után fájó szívvel megválok tőle.
Az első hengernél be tud ázni a gyertya/gyertyapipa páros ilyenkor nem megy. Van a hengerfej oldalán egy pici lyuk amin ki tud folyni a víz, ezt nézd meg tiszta-e. A gyertyapipa felső tömítő pereme jól van-e a szelepfedélnél.
Nekem még nem történt ilyen a 650-essel és 1000-el sem, de több helyen olvastam ezt nagy eső esetén.