Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kezdett rázni ? 2vw +egy bmw kapta a textar szettet, 1000km-t sem futottak es mind a 3kezdett razni.
nekem textar textar páros van a mazdán...fékhatás kiválo...
Bp. környékén s n-re magasítva, igaz még nem tudom, hogy eladjam-e?
Autónál brembo tárcsa/textar betét kombó a nyerő.
http://www.tesztmotor.hu/blog/eszi_vagy_nem_eszi_a_betet_a_tarcsat_ez_itt_a_kerdes

ezt láttátok???
nekem autóknál bevált...
mondjuk a textar jobb volt...
jól logikázok,hogy az én k9 sv650sa paripámnak szinteres betéteket ir elö a gyár?? vagyis HH jelzésüt??? Vmi hh229 ebc blackstuffot adna a bárdi 5500ft per oldal...
az jo az enyémbe,ugyi???
Üdv..eladó sv 1000 n valakinek 1m környékén?
Nagyon menő vagy csinálj már videót amin elmelegíted a féket :D nevetnem kell rajtad
Leszarom mit fizetsz......
Na en arra azert befizettem volna hogy Te elfüstölöd a brembot...
650-esemnél volt a gsxr teló miatt. Nem tudom majd meglátom.
Engem az idegesít hogy nem lineáris a csalása az órának.
Mert 130-nál 5km/h-át csal, nagyobb sebességnél meg 40-et? Ez így nem tetszik.
Healtechel is egy értéket tudnék állítani, hogy mennyit csaljak vissza.
Vegyél egy ilyen bizgerét.

http://www.heal-tech.hu/shop/sh/
Az első lánckerék tengelyében van egy furat, és oda van felcsavarozva amit figyel a jeladó. Nem a kereket nézi.
Az ezresnek a váltóból jön az elektromos jell,a 650-esnek van kerékből.
Anno pelyhesként simán megfüstöltem a brembo sa-t.EBC-vel sose sikerült.
Viszont ma már kevesebbet és gyengébben fékezek,nameg a gépes jövőre felkerül a hahura így jónak ÉS olcsóak kéne lennie.
A brembo megfelel jelenleg ezeknek.
Nem a gyújtásból vagy fordulatszámból veszi a sebességet szerintem hanem az első kerékről, de javítsatok ki ha tévedek. Ezért a kilóméteróra által mutatott sebességnek és lánckeréknek nincs nagyon köze egymáshoz...
A ferodo egy rakás szar.
most vhogy ebcre vok ráállva.
de biztos jo a brembo meg ferodo is...kolegámnak vmi piros betétet raktunk be,talán ferodo...
ma szétkaptam az svn a fékeket, letakaritottam drótkefével,durva csiszolóval...lekentem a csuszkákat stihl grafitos zsirral... de a rézsprayt kifelejtettem...kutya mindenit...
Szerintem jobb is a brembo mint az ebc, féláron meg pláne jobb.
Holnap ha nem felejtem el.. :)
tudsz róla egy képet feltenni vagy küldeni? Amúgy egyforma a motorunk még színre is :)
Most a fo szempont az olcsosag volt.
ebct nem láttam náluk...
nekem arra több mint feles a bónusz...bárdinál...