Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

Hátha érdekel valakit....
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_1000_s-10799324
Van hibátlan főtengelyem...
nem is fogod megtalálni...
szonda csak a k7töl gyártottakban van... ami hengerenként duplagyertyás...fehér ford.számlapos...
Kifaragom bukkfabol es ezerev meg egy nap kapugarival.
nehogy kifurasd már a pufót EGR bajnok inkább kerits nekem egy 04-es 650 főtengelyt
A 03-asokknak nincs,talan a 08-as ket gyertyasoknak.
sziasztok

most vettem egy 2003as sv 650n mocit, ez már az injektoros, de nem találok lambdaszondát a kipufogócsőben, vagy ezeknél nincs is ilyen ?
Motort cserelek inkább.
Nekem igen, de 1-2 gázfreccs után elengedett, igaz az majd 1 év állás után volt, de az tény, hogy nem tárolnám behúzott karral.
A banditnak pl gyari ajanlas hogy behuzott kuplungal tarold... Tasi rakta fel a kepet a manualbol.
Fraszt.sose gyogyult ossze.
az kéne még!!! gondold át,h mit csinál a szerkezet,ha behuzod a kart? kár volna fárasztani fölöslegesen...
lökd bakra takard le oszt csá..
ha picit süt a nap,hozd elö és kerülj vele egyet...
kutya baja sem lesz... nem himestojás ez,hanem japán motor...
Lapozz bele a gyári ajánlásba :)
Köszönöm a válaszokat!
Eszedbe ne jusson, mert akkor a következő szezont rugószett cserével fogod kezdeni:
Ilyen kemeny telek mellett havonta egyszer siman elo lehet venni egy kis motorozasra :D
hogy ajánlhatsz ilyet? és ha elromlik a motorja, mert összegyógyulnak a lamellák?
Hagyd a fenébe nincs jelentősége.
Üdv!

A mai nap folyamán télíesítettem a motort,elvégeztem a szokásos dolgokat, viszont valahonnan előugrott egy olyan emlék, illetve infó az agyamból, hogy a motort a téli állás során behúzott kuplunggal érdemes tárolni? Igaz ez vagy csak mende-monda? Olvastam olyat,hogy hetente-kéthetente a féket,fékpedált és kuplungot érdemes megmozgatni, behúzni egyszer-kétszer, hogy az alkatrészek el ne "macskásodjanak"! Elég ennyi vagy valóban behúzott kuplunggal érdemes tárolni?

A válaszokat előre is köszönöm!
faja
Privat szfera.
hol van ilyen jó lőtér??
Franc se tudja 54e-ért felőlem lehet régi is,akkoris jó vétel.
Az új mintás ? Jó gumi, nekem bevált. Buliból hazafelé lehavazott, sorban álltak félre az autók az emekedőn, 1km alatt kb 15autó. Nekem a kipörgésgátló sem villant fel.