Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eneost próbáld már ki :D en nem tudok ra sehol kedvezmenyt ezert nem veszem meg de mindneki dicserte eddig aki azt rakta a motorjaba vagy autojaba
Bakot.
Mit lottel?
Tegnap este voltunk lőni Anitával, ajándékba kaptam, nem nagyon volt kedvem hozzá, de jó szórakozás volt.
szakálmetál most félárban adja az eneos meg Q8 olajakat.
Odabaszósak a munkáid.
Nem rossz ez sem, de a Pannónia oda basz!
Sziasztok!
Készítettem az SV650-ből egy cafe racert, persze csak virtuálisan. Remélem tetszik:) A további munkáimat itt találjátok: http://jakusadesign.com/
üdv,
Jakusa
http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Suzuki_SV_1000_S_elado_59601405.htm. szép vas...
A faridomban a helye,a gyári sárvédőben.Legalábbis 04-ig.
Köszi, azóta sikerült beszerezni
Nem, nem találtam.
Gyönyörködj csak bár erteném miért nem lehetett egy kommentbe többet
Egy fix, hogy a tdm egy szép motor, pláne az enyém :D
Ezt az mondja aki penzt adott TDM-ert.
Ja mondjuk Sanyi neked tetszik a bking is ugyhogy nincs miről beszélni ne sértegetésnek vedd Ha nem kellene lakást vagy házat venni, be is ruháznék egy "modern scramblerre". Akár egy rninet-re vagy egy yamaha xsr-re.

Hipszter... Zoli az még midig jobb mint az igénytelenség amit te képviselsz
ülés jó csak kár hogy barna a színe (attól másnak még bejöhet, hogy nekem nem ) :)
kinek a pap...kinek a paplan...
Az a barna ülés egy nyomi hipszter faszság.
neked a sima lábtartónál csúszkál? akkor ne sportcipőben motorozz :)
Ha az enyémre célzol (a piros nyeregre) az szerintem se egy szépség, de még mindig jobban bejön mint ez a barna szín (nekem legalább is)
De van ízlése.....csak más. Nekem pl. ez a bőmős nem tetszik, de az említett SV igen sőt a Gladius is. Viszont egy csomó más gép nem tetszik, de tetszik a régi Multipla.......és akkor mi van?
Itt van amit probáltak másolni. Ha ez nőies vagy az sv scrambler ülése nőies akkor nektek nincs ízlésetek. eleve egy gagyi fekete műbőr helyett egy szép varrott ülést kap az ember ami illik a scrambler stílushoz. Lehet venni hozzá illő kesztyűt is, akinek ezek nem tetszenek annak tényleg nincs ízlése.
pont,h a lábtartó faja...
ülés nem jön be...gladiusos..női.