Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja...eneos 10w40 citymax van svben jelenleg...
gsben is jol muzsikált, svben sincs panasz rá...
vmelyik hajnalban mentem vele 20kmt a -7fokban, jol váltott,nem akadt...a hütöket letakartam félig...
Én is azt használok az autokban, tejesen jo. 10ezer km-enkent cserelem es a vegere sem farad el egyikben sem.
Milyen? Enos? És abból is milyen? Én is gondoltam rá hogy Motul helyett meg kéne próbálni van e különbség.
majd holnap rájuk kérdezek...
régen mikor 60% rabatot adtak mindig toptec4300at raktam az autókba.
Akkor nézd meg mennyiért kapnád, sajna nem olcsó olaj, de elég korrekt. A személyautókba azt rakom.
mikori a paripa? ha karbis, lehet kiment belöle az anyag...
bárdinál nekünk is adnak...mikor mennyit...átlag 30at.
a remi pumpás....nekem anno cégesben 870es volt...nyami...
Sziasztok srácok!

Egy kis segítségre/meglátásra lenne szükségem.
A minap gondoltam, hogy beröffentem a vasat, hogy had járjon egy kicsit. Kulcs elfordít, indító, röff, beindul és kb 3 másodpercet járt, majd leállt... Gondoltam, hogy ez megesik, hisz 1-1,5 hónapja nem volt beindítva. De ezek után akárhányszor indítóztam, már nem indult be többet.
Ha indítózok akkor csak a benzin szag lesz egyre markánsabb, de beindulni nem szeretne. Hiba jelzés nincs, benzin van benne, akksi új (forgat mint atom).

Ha van valakinek valami ötlete vagy efféle tapasztalata, akkor nagyon megköszönném, ha megosztaná velem.
Bárdi és Unixnál.
Azt nem tudom, de olyasmi lehetett.
remingtonnal??
azzal csak terminándorok lőhetnek...
hol, mikkel??
liqui mollára van kedvezmény??
nekem most az van az svben...kb 5éve használom. gsben is volt...meg a toyotákban...nem panaszkodok...
kár,h c1 olajuk nincs, azt raknám a dpf mazdámba is...
szuperhős,tuti hogy a rózsaszín nyuszis hátizsákban.
Ja, de az akksit és tárat hol hordozza?
Minden valamire való szuperhős lóbál egy ilyet.

http://youtu.be/lVgTTAukMOU
Meg néztem mi az, hát azzal tényleg érdekes lehet.
Ja, meg a pumpálóssal.
Az melyik? Lőttünk 22-es valamivel, Glock-kal, valami nagy forgótárassal, Thompson M1A1-el és AK-val.
GE M134-es a titkos vagyam egyszer,azzal kéne loni.
Autóba igen, nem volt elájulás, nem veszem többet, a xadót próbálnám, de nekem arra nincs kedvezmény így marad a liqui-moly.
Lőlapot, 5 féle eszközzel tettem ezt, a pumpálós volt a legzajosabb.