Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a piros is ocsmány...én már azota (sikertelenül) probálom feketére elcserélni vkivel,miota megvettem ezt a motort...
én is gondoltam erre. vettem autosboltban egy spec szivacsot,ami épp erre valo.
Az az ülés kimondottan szép. Persze nem vetekedhet egy gyönyörű piros nyereggel...

Mi a baj a lábtartóval ? Ezen legalább nem csúszkal a csizma ha vizes.
Ez a stílus. Ez így szép. A gyari 2016os sv, ugyan sv ez nem sv ez egy gladius, női motor.
*meg a
Egy mégbuzibbat.. Az ülés még lábtarto
Végre az eredeti, buzis kinézetű motorból faragtak egy szépet! Esküszöm ez tetszik!
A légszűrőházban a szivacs helyett egy mosogató szivacs szerintem sűrű lesz, nem megy át rajta elég levegő. Szokott lenni a nagyobb boltokban nagyon ritka bogár kaparászáshoz szivacs, az nagyon hasonló az eredetihez, azt viszont nem tudom, hogy mennyire bírja az olajat.
: http://totalbike.hu/hirek/2016/12/09/amibol_kimaradunk_suzuki_sv650_scrambler/
semmit...ez csak alakult...
eredetileg egy autoért meg pelletező gépért mentünk ki...aztán jött 2 sv is...
16.án pénteken megyünk megint...lefoglaloztunk egy vstromot barátomnak.
vettem autósboltban szivacsot, elvileg pont erre van, olaj és benzinálló.
akibor000! Digólandba sűrűn jársz? Csak egész motort hozol be vagy alkatrészeket is esetleg, idomokat?
A sima szivacs feldagad a benzintol, de probald meg.
ma hoztunk haza 2 digó svt...k9 mind2.
állapotuk jó,de szervizelni kellett.
leszervizeltünk rendesen, az egyikben a levegöszürö cseréjekor láttam,h a kis zsebben nincs benne a szivacs ugy mint az enyémben.
lehet e azt helyettesiteni egy sima háztartási mosogatoszivaccsal?? gondolom ez hivatott a kartergáz olaját megfogni...!??
de te legalább beismered...
más világtalan meg inkább ugat ahelyett,h kussolna és szétnézne...
Majdnem kész állapotban van központi emelőm,irj pu-t ha még mindig nem találtad meg.
Pont ugyanezt sz.ptam be a készletemmel, már szabályszerűen hülyének éreztem magam, aztán ez is be is igazolódott, amikor a készlet alsó felében megtaláltam a "szabvány" 16-os fejet, mert ugye azok máshol vannak, mint a többi.. :)
gyanitom,h a gyári készlet mellet elsiklottál a nagy találgatások közepette...
rohadjon meg a suzuki
Hallod,a gyari szerszamkeszletet megtalaltad?
Szövegértés wazze.... Tudom, tudom már 8.-ban se megy a gyerekeknek.
De segítek :"14,15 nem megy rá". Nyílván nagyobb. "17 nem megy bele" ---≥ kisebb a gyertyafurat, ettől még lehet 17es, csak speckó fej kell hozzá. Láttunk már ilyet a világban. Aztán ha tovább olvasol, láthattad h 16 nincs a készletben, így nem tudtam kipróbálni. Szóval a kérdés jogos Sherlock. És te papolsz a logikáról... Pffff

Tibi, kösz a tippet ;-)
logika waze...
ha a 15 nem megy rá de a 17lötyög...vajh melyik lehet rá jó????
Nem tudom ilyet keresel-e, de Csekkold ezt:
http://www.svmedia.hu/svmedia/www/kiegeszitok/idom/emelo.htm
Más Téma. Azt a középen emelős motoremelőt keresem, ami fent volt jófogáson. Nem tud róla valaki valamit? Megbeszéltem az ürgével, ha Győrben jár elhozzá és megveszem. Azóta is hív. A hírdetést meg nem találom és a száma sincs meg.
Huhh de jó, hogy nem erőszakoltam meg. 16-os pont nincs a készletben :/ Így kipucoltam egy csavarhúzó és egy rongy segítségével. Szerencsére elég volt neki. Most már újra megy, el tudom vinni a garázsba, ahol szétkapom majd, elem matricázás, festés, felni szintereztetés, kipufogó e szám gravírozás. Ennyi lesz a téli móka :)
Ami a szerszámkészletben van :)