Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó SV 650 láncvédő dekni! Érdeklődni privátban!
van
nekem mind kell...
jófogáson néha felbukkan...
jó vadászatot!!
olyan amelyik jó az enyémre, színe mindegy de a piros jobban tetszik, de a fekete is jó.amelyik neked nem kell.
rajtunk kívül van itt élet ?
mert milyen kéne főleg??
az is jó, nekem tetszik
sima gyári piros ülés kéne??
suzuki sv 650 bontott alkatrészei eladók tel 06704275150
bízom benned.
lehet...
hátha meggondolod magad
hosszan nyomod a váltógombot...
de már nem akarom eladni...
köszi :D
Regebbi evjaratnal a km napi szamlalo valtot kell hosszan nyomni a napi km allasnal es akkor nullaz.
Sziasztok
A napi km számlálót hogy tudom nullázni? A jobb oldali gomb csak km/h és mph közt vált, a bal oldali pedig A-B és össz km-t váltogatja.
szia. ide nem írom ki mennyiért vettem. ha küldesz egy címet akkor oda megírom azt is hol vettem.
nekem a piros kellene. régen annyira elakartad cserélni most itt a nagy lehetőség, hogy eladjad olyannak akinek nagyon kellene.
Szia lali! Mi pénz egy ilyen?
tudtommal k7töl kezdve jo az ülés... nekem egy k8rol van a fekete ülés...
enyém is ilyen volt, csak setétkék.
az enyém ilyen.
már ha az ülésre gondolsz akkor ami jó az ABS-re vagyis ha a tiédre jó akkor az enyémre is. azt nem tudom,hogy a 2007-től a fehér számlapostól és 4 gyertyástól a nem ABS-es ülése jó vagy nem jó. sajna itt a környékemen nincs ilyen évjárattól. amiket eddig néztem szélesebbek voltak elöl a felfogatásnál kb. 1.5 cm.rel meg más volt a műanyag kialakítása és felfeküdt mielőtt beakaszthattam volna hátul a két pöcköt vagy elöl lecsavaroztam volna, pedig alacsonyitott volt az egyik.
Sziasztok,
Kérlek segítsetek. A következő a jelenség: 200km/h felett annyira ráz a motor, hogy homályosan kezdek látni. Mi okozhatja? Nem szoktam ennyivel közlekedni ezért csak most vettem észre. Egyébként 150 környékén is nagyon erős a rezgés. Okozhatja a motor blokkja? Úgy tűnik, hogy fordulatszám emelkedéssel nő a rezonancia is, de ugye akkor a sebesség is... Szóval nem tudom, hogy blokk vagy egyéb... (Vizet, olajat nem eszi, kulturált a járása alapjáraton) Vagy máshol kell keresni a problémát, esetleg a keréknél? Nemrég vettem a motort, szinkronizálás és gyertya csere megvolt. Nincs előtte vezetett tapasztalat. Köszönöm a segítséget előre is!
olyan nekem is volt, csak sötétkék... át akartam festeni feketére, végül nem foglalkoztam vele,eladtam jofogáson.