Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kell egy érzékelő ami telefonra jelez ha belépnek a garázsodba, +1 ip kamera ami rögzíti a képet hozzá. Így élőben nézheted mi történik...
Szia! Meg van még az emelőd??
Köszönöm!
Sajnos csak beszélnek róla! Nem találok semmi elérhetőséget!!!:(
Oksa! GSS! Nagyon köszi!!!!!!!!!!!!!Már keresem is!
GSS-t keresd itt a fórumon, Ő gyárt ilyesmit.
Ezt hogy értsem??
DE!!4!4!
Sziasztok! SRÁCOK NEM TUDTOK VALAKIT AKI TUD SV 650-hez KÖZPONTI EMELŐT ELADÓT VAGY ESETLEG CSINÁLNI KÉSZÍTENI???
Most a helyedben be lennék tojva de nagyon.
Nem ő fotózott hanem az én lányom az ő kérésére mikor már nem volt itt, innentől lett gyanús mert ha akkor fotóz amikor még itt van akkor gondolhatnám azt, hogy csak tényleg megtetszett neki de hát otthonról hívta a lányomat, hogy az unokatesójának kellenek képek a motorokról......ez lett gyanús főleg, hogy hallottuk mivel foglalkozott....
Zárjátok össze az összes motort meg autót, már csak a biztonság kedvéért.
Na ez fasza. Én alapból nem engedtem volna fotózni sem.
No faszán érzem magam......Kriszti osztálytársa (8.-osok) először volt nálunk és látta a motorokat.....ahogy hazavittük hívta a gyereket, hogy az egyik rokona (akiről kiderült, hogy motorlopkodással is foglalatoskodott) fényképeket kért (és sajnos kapott) a motorokról.....ezen elagyalva kiderítettük, hogy ki az (nem volt nehéz, elmondta az osztálytárs azonnal, kisgyerek, neki ez fel sem tűnt) és felhívtuk mire persze azt mondta, hogy csak azért kellettek a képek mert szereti a motorokat és nyilván mondtam ha esetleg mégis hiányunk lenne valamelyik vagy mindegyik gépből akkor először őt keressük, oszt utána az osztálytárs apja felhívott, hogy ezután nem barátkozhatnak a gyerekek mert, hogy gondoljuk......és én érezzem rosszul magam....szóltunk a helyi szervnek, de hát a fene tudja, remélem nem lesz semmi.....
Üdvözlet olyan kérdésem lenne hogy van egy suzuki sv 650 n em2002 az első képen látható km óra volt rajta gyárilag égen földön nem találok az a kérdésem lenne hogy a második képen egy suzuki sv 650 s órája van és azt szeretném megtudni hogy kompatibilis e az n szériához válaszokat köszönöm üdv varga Ákos
Sziasztok! Olyan probléma akadt, hogy a nagy melegekben amikor megsüti a nap a motort (2003-as 650S) nem indul el a tápszivattyú. Hűvösben patika a vas. Tudna valaki segíteni, hogy merre keressem a bajt?
Prpotech vagy GI-pro fokozatkijelzőt kell venni hozzá.
Vagy fejben számolsz mi mennyi.
2004-től fölfele! Azt tudom,hogy a legújabb úgy jön ki!
Hát divatból nem tesszük fel, legyen valami funkciója is...
Aha, tehát akkor 160 helyett 180-190-nél kell a tankra hasalnom :D Viccet félre téve, apró pénzért adják, de úgy érzem a Mecsek kanyarjaiban nem lesz rá szükségem :D
Valamivel jobb lesz mint a gyárival, mondjuk 20-30km/h-val később jön a huzat.
Ami nem akkora mint egy tömegoszlató pajzs az csak divat.
Puig plexinek csővázas 650N-n van valami értelme? Úgy értem a dizájnon kívül szélvédelmet ad? Előnyök, hátrányok?