Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Injektoros 650-essel (2003-as) van olyan gondom, hogy hidegen nem nagyon indul, vagy ha igen, akkor nincs alapjárat. Ha húzok neki egy kis gázt akkor ok. Semmi hibát nem jelez és bemelegedés után szépen jár/indul. Találkozott valaki hasonlóval? Szenzor okozza? Ha igen melyik? Köszönöm!
Sziasztok! Ha esetleg érdekel valakit akkor jelentkezzen !!!

https://www.kepesmotor.hu/moto...
sziasztok kérdésem a következő lenne ez a csonk alatt van még valami ? vagy közvetlen a hengerhez csatlakozik mint az első hengernél, vagy ott is kellet volna hogy legyen tűzkarika?
Azért szedtem szét mert rezonált a kipu gázhúzásra, a korábban feltett videón hallatszik is .
Üdvözlet Mindenkienk !
Egerben a Zewiradról valakinek van tapasztalata, eddig szervízkönyves volt a gép aztán a közelben ez a szervíz van? Egy 2005 Sv650S miatt kérdezem :). Ha valakinek van jó szerelője Miskolcon vagy a környékén akít bátran merne ajálani szívesen fogadom.
Igen, költséghatékonyság miatt kérdeztem. Eddig a lánc tisztítót ajándékba kaptam, most fogy majd el. De nem szeretnék 1500-2000Ft-okat adni érte / flakon.
cikkszám alapján megnézed a csapágyat...

https://motoralkatresz.eu/motorok/suzuki/650/SV650_S_N_A_SA/2001/
háztartási boltban 700ft 1l petro meg 80ft egy ecset...
sok idöre meg van oldva a takaritás.
Köszi! brigeciolt szerintem kihagyom, inkább többször áttörlöm majd ronggyal... A kis lánckeréknél illetve a rejtett helyekhez megvettem már a féktisztítót, ott talán könnyebben kimosom vele a sok dzsuvát...
Teljesen nyugodtan, petro, ecset... én mindent azzal szoktam lemosni, egy kis szivaccsal azmegyek a felnin is, meg ahová dobhatta aztán brigeciol spricnis flakonból láncsra mindenhova és kisnyomással leöblítem. Eddig nekem nem okozott bajt a láncnál.
Srácok, tavasszal el fog fogyni a lánctisztító spray-m. Nem akarok már másikat venni, mivel lehetne lemosni a láncot ami nem fogja bántani? Petróleum esetleg?
sziasztok, nem tudjátok, h a 2001-es, sv650 első kerekébe milyen méretű csapágy kell?
köszi, PPP
szia. facebook-on keresed Attila Kiss-t. Budapesten lakik.
Sziasztok! SV 650 2006-hoz keresek váltókart! Ha esetleg van valakinek elfekvőben az légyszíves jelezzen Köszönöm!
bocs, most vettem észre, hogy kaptam tőled választ. köszi. PPP
Sziasztok, új vagyok a fórumon. Nem rég vettem 650-es SV-t. 2001-es. Most cseréltem le a hátsó kerék csapágyait, amit még sose csináltam, és közben felmerült egy pár kérdés bennem. Létezik az, h a három csapágy közül csak a fogaskerekesnél kell szimering? A másik, h a kerékben lévő csőnek lötyögnie kell, vagy két oldalról teljesen be kell szorítania a két csapágynak?
Köszi, PPP
akarsz egy 4.motort is öregpít? vagy a corit cseréled le??
Szóval nem valószínű, hogy nagy , drága hiba, Köszönöm.
Ez az, próba nélkül csak ötletelés van így látatlanban.
Lehet csak a tanksapka szellozo eldugult es a napfenyre tulnyomas keletkrzik.
Bar ettol mert all le az passz.
Nem hinném, hogy ez nagy gond lehet, valami kontakt hiba vagy a tápszivattyú, egyik sem annyira drága dolog, ha ki lehet próbálni mert beindul akkor az nem nagy gáz szerintem.
Ha a tápszivattyú alatt az üa. pumpát érti akkor gondolom annak cseréje megoldja a hibát?
Szerintetek ennek ez komoly baja, ill hogyan orvosolható?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_650_s-11885905
Lehet, az alsó csavar. Minél beljebb tekered annál jobban csillapít.
Hál istenek csak a kipunál rezonál valami semmi baja a vasnak. Az ezres sv központi telóján lehet álítani a lengéscsillapításon vagy csak a rugó keménységén lehet? Mert én úgy vettem, hogy az ezresé van benne de a csillapítása szinte semmi rögtön vissza is patan üdv Dév
De nem mindegy mekkora. N-esen nincs hézag, meg idom sem :D