Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na erről mondjatok valamit, erre akartak rábeszélni: http://coolautoo.hu/slim-trafo...
Nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan bedobják a kulcsot. A H4-es izzó az valami fenomenálisan jól bírja, szerintem már 10 éve megvan, előző motorból tettem át az SV-be. Bezzeg a verdába a H7. Jó ha egy évet elmegy úgy hogy nappal DRL-t használok.
Sokaktól hallottam ezt, de soha senkitől nem láttam képet vagy bármilyen bizonyítékot ami ezt igazolná.

Igaz hogy már a led szerintem sokkal jobb lehet.
A xenont ! :D
a most bennelévő h4 izzókat...???
Ráadásul a nem arra alkalmas foncsorokba fasza vonalat éget az ívfény egy idő után. Gondolom nem a xenon gázzal töltött izzószálas égőkről van szó. Szabályosan ráadásul csak abba a lámpába lehetne tenni, amelyik magasságszabályzó elektronikával rendelkezik, tehát gyárilag is arra lett kitalálva.
Mert ezek nem a gyári autókba készített holmik, jellemzően 2-3 év után a legjobbak is megadják magukat és csak a kínlódás van velük, a névtelenek jó ha egy szezont kibírnak gond nélkül.
Miért nem működik sokáig? Autókban több száz ezer km-t elszalad a xenon izzó és a fényereje végig megmarad.
Én nemtudom, de a két kiegészítő lámpám 12000ft+posta ebayen ha érdekel konzol nélkül, e-jeles
Postaköltség áron átveszem !
Nem ez az igazi gáz a xenonnal, 10 éve nagy dolog volt és sokat írogattunk róla különböző fórumokon és mindenki dicsérte, hogy mekkora királyság és melyik a jó....oszt pár éve senki egy hangot sem ír róla sehova.....mert megbízhatatlan, tényleg jól lehet vele látni amíg működik, de hát az nem sok idő és igazad van, bünti is lehet érte bár igazából erről sincs sok hír, a lényeg, hogy nem jött be hosszú távon szinte senkinek.
haver betette a xenont, azt mondja nagyon jó. mondom neki hogy ok, de nem szabályos büntetnek érte.
Nekem megfelel a martin. bár még élőben nem nagyon hallottam mást sv-n csak martint. Egy bodist néznék meg próbálnék ki szívesen egyszer.
nekem az svben nemtom mivan...majd holnap megnézem...
már vagy 8éve van egy szett 55w h4 xenonom,de nem szereltem még be soha semmibe
na ja,de szo volt probakörröl meg egyebekröl...
Nekem is ge volt a banditban,nagyon jol vilagitott a toklampaban.
H7-esben nem tudom mit mutatna a versys pici foncsoraval?
nekem is Martin van.
Nekem semivel sem jobb mint az olcsóbb ge megalight amit mas is linkelt csak már nem tungsram a neve hanem ge.
A gyári phillips izzó volt nekem eddig a legjobb a motorban.
Nem tökmindegy hogy ki veszi meg? Cigány ne legyen az a lényeg. Azon kívül én leszarom, pénzt tegye le aztán vihetic ha nincs jogsija, legyen az ő baja.
Nekem ilyen leovince van csak carbon, sokkalta jobb hangja van mint a martinnak volt, pedig csak próba képpen raktam fel, de... fent is maradt :D
Ennyiért mint ami a hirdetésben van, kapni új martin dobot papírokkal összekötővel együtt. Amúgy nekem is martin van, személyesen a mester rakta fel :D
Nekem ilyen van benne: https://www.vilagitasok.hu/tun...

Száraz időben, nagyon jó, ha már kicsit vizes az aszfalt akkor nem sok mindent ér...
sv-be... https://www.mall.hu/izzo-izzok...

a yarisunba nagyon bevált!!!!!
majdcsak...de nem létfontosságu...ha elkel oké,ha nem,akkor megmarad...
azt én sem értettem,de elhajtottam a faxba... 20éves takonymajom gyerek nem csinál hülyét belölem...