Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.Van tobb féle megoldásom.Ha érdekel 70/3179083.udv Pali
sajnos vannak ilyenek is, de csak befut egy normális is.
nekem Martin van E betűs papírral. ezt a jófógáson hírdetik összekötő csővel együtt, E betűs az látszik, papírt nem tudom : https://auto.jofogas.hu/pest/SV650_Leo_Vince_sportkipufogo_72710401.htm
De az ilyen vevő mit akar? Csak akar menni egyet egy SV-el azt kész? Nem is értem a logikáját....
ma volt egy érdeklödö telón reggel...el is jött megnézni 1körül... fiatal srác volt,kurva okos,h már mennyi mindent megélt... elöadta magát h 10éve motorozik, nemrég adta el a 600as gixerét, most v2 akar...
mondom neki miota van nagymocis jogsid...aztmondja 6éve...
dumálunk tovább...mondom,h nekem meg 98óta...1x elszolja magát h ő akkor született..na mondom muti már meg a nagymocis jogsidat...
hát, ööö, most nincs nála... az fura mert kocsival jött...
motornézést rövidre zártam, elhajtottam a faxba, ha kell a gép,hozza a lóvét és viheti...
Sziasztok!

Sportdobot keresek 2005-ös 650-es svmre, elsősorban e jelest mindennel együtt ami a gyári helyére való felrakáshoz szükséges.Csak hibátlan érdekel.
Köszi! Üdv.
szia. meg tudod mondani nekem, hogy a Te motorodon a rendszámtartó és sárvédő egy db-ból van van 2 db-ból mint a szögletes vázuakon.
Genya
még a fogmosás is xar,ha nem tudsz hajolni...
vigyázzállásban igen nehéz...
Allva sz...jal bammeg.
köszi, na én is benyeltem ezt most.... 4-5ös ágyékcsigolya magasságában elmozdulás nélküli ferde törés látható, ez áll az ambulánslapon.....kurvára nehezen jön helyre...okt14.-én volt az elcsuszás...
nekem is megvannak ezek a tünetek,amiket irtál...meg még az,h éjjel alváskor kb3ó mozdulatlanság után arra ébredek,h lüktet ott és nagyon szur...fel is riadok 3hónapja minden éjjel ...már kurvára tele van vele a hocipőm...
Áááá ne is említsd a farok csontot
1x nekem is elrepedt
Basszus 4hónapig a vezetés is kinkeserves volt, nem hogy motorozni, wc-re ülni stb stb...
Jobbulást
ezt a használt pr4-et megnézem holnap,már ledumáltam a sráccal, nem baxom át...55re hirdeti,de majd megtekintés után még formálható az ár....mondjuk egy 40-45ért elhoznám. de majd átgondolom még.
igazad van, kb 6-7ezret megyek 1 évben..igaz jelenleg xar van a palacsintában, okt19 óta nem ültem motoron, mert seggreestem egy lépcsőn és eltört a farokcsontom, kurva lassan gyogyul...pedig ugy nemtem volna 1-2 karikát karácsonykor meg a téli 14fokokban.
pr3-rol nem szoltam most...nem gondoltam rá... akkor már pr4....alig van az árban difi.
cimborámnak pr3 van fent tavaly év eleje ota a honda cb500f-jén...azt mondja h ég és föld a gyári xar gumikhoz képest!!
A 3-at még nem használtam, a 3 jelenleg is fent van elöl és nekem jó, igaz erősen lelassultam az utóbbi pár évben így nem releváns az én véleményem aziránt,. hogy mennyire tapad egy gumi.
Vedd meg az újat ha megmarad a motor. Lehet hogy viszonylag gyorsan(8000) alatt el fog kopni az a power, de még mindig jobb mint egy felig kopott másnak ledobott gumija nem sokkal olcsóbban.
Ha jol emlekszem nem mesz olyan hu de sokat a motorral.
Én egy sportosabb gumit tennék rá, 2évente az az 50ezer nem egy nagyösszeg.
Vagy ott a bt016 is ez a kategória.
emaileztem a pr4-et hirdető sráccal....azt mondta hogy 4500km körül ment tavaly azokon a gumikon, majd eladta az er6 kawát,de a vevővel addig alkudoztak,h a gumik ára nem fért bele...
még holnap élőben is megtekintem....de igy most látatlanban elég nehéz eldönteni hogy egy uj szett pilot powert vagyek vagy egy alig 4500kmt futott nem egészen 1 éves pilotroad párost!! most látom,h már road5 is megszületett...lassan lehet is kapni gondolom...
na akkor ezt is megbeszéltük...köszi...
mégis odapiszkálok majd és kiveszem a biztositékot....már ugy vágytam rá amugyis,h egy jo nagy csikorgosat fékezzek... eddig soha nem csináltam ilyet ezzel a motorral... folyton visszapumpálta az abs a fékpedált...
Igaz, akkor nincs hibakód a visszarakás után.
Ebből az új a jónak tűnő, igaz kissé gyorsan kopik a hátsó ebből, de jó, általában túrához ebből a pp elsőt és pr2-3-4 hátsót nézegetjük.
nincs obd kütyüm,csak autohoz.....
és ha kiveszem a biztositékot???