Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen az?
Ilyen löttyöm nekem is van, eddig egyszer használtam. Csiszoló szövet jobb szerintem, gyorsabb és nem olyan kényes.
Mivel csináltad?
utána:
elötte:
Köszi, akkor a nyílnak a kipufogó felé kell néznie ezek szerint.
Elvileg kúpos a tömítőgyűrű,adja magát.
Egy valamit még nem tudok. A gyertyapipa szárán van egy tömítő gyűrű gondlom azért, hogy a szelepfedélnél a legkevesebb víz jusson a gyertya mellé. Viszont ezen van pár apró lyuk és egy kis nyíl. Merrefelé kell álljon a nyíl?
Mind így mükszik.
Ha úgy lesz mindenképp magamnak csinálom, szóval ami kell szerszám megveszem. Nyomatékkulcsok voltak az elsők a sorban amit beszereztem...
Ez tényleg jó, a kicsiket össze lehet fogni a nagyobbakkal és máris megvan mekkora a hézag.
Tök jó.
Én innen, és ilyet vettem 5 éve, akkor még alig volt több egy ezresnél:
http://www.motorosoknak.hu/pre...
Nem annyira drága, ha magadnak csinálod akkor egy szerviz árán több is kijön, az enyém 10 éve 6 rugó volt és béta, mostanában talán 8-ba kerülhet, de az is lehet, hogy olcsóbb.
Mikor megvettem a motort utána csináltam egy mérést. Az 14e km-el ezelőtt volt. Tudom 24e-ként kell ellenőrizni, de akkor is ezeket az értékeket mértem. Sajna akkor is 0,05 volt a lépcső... Lehet a következő mérésre veszek egy százados mérőt :D
Ezért nem használok olyan hézagmérőt ami 0.05-önként ugrik, csak olyat amivel századonként tudok mérni, de amúgy ez jó így, majd a legközelebbinél már álltani is kellhet bár ha beszerzel egy századonkénti mérőt akkor könnyen lehet, hogy mást fogsz látni.
Ma szelephézag ellenőrzés volt. IN 0,10-0,10-0,10-0,10. EX 0,20-0,20-0,20-,25. Gáz az ha pont az alsó határon van mindegyik? Vagyis a hézagmérő ezen lapkái bementek, a 0,05-tel nagyobbak már nem. Ugye manual szerint még belefér...
inkabb raprobalni,hatha jo.
Sajna netröl sikerült csak képet leszednem de csak illusztrálni szerettem volna a problémámat :) Nekem K4 évjáratú akkor ugyan olyan ezredesről kellene a konzol vagy mire gondolsz pontosan?
netrol bugazott kep lehet.

A csomagtartonal segithet a balos ezres labtarto,de valtozott a 2003 utani 650 es segedvaza,igy lehet alakitast igenyel a rendszer.
egy ugyesebb lakatos megoldja
Az ezresen az a pohártartó ugye csak egy vicc ?
Elvileg a kerekek jól be vannak állítva. Nemrég kerültek fel új gumik, bíztam benne, hogy az majd esetleg orvosolja a dolgot, de hasonló maradt a helyzet.
Üdv.Mielött mások rádijesztenek,hogy sérült volt a motor,ellenörizd a hátsó kereket, nincs-e ferdén rögzítve!
Sziasztok! Különös problémám van :) 650 tulaj vagyok viszont sikerült egy sv1000 Givi doboztartó konzolt (hátsó,oldalsó) szereznem Az oldaltartó konzol mivel az 1000 két kipufogós a bal oldalon nem stimmel Szerintetek egy bal oldali lábtartó konzol csere megoldás a gondomra? Köszi előre is a segítséget.