Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JB weld epoxy-val ragasztottam ilyet, nem jott meg vissza. Persze tisztitas, erdesites, effele kotelezo elotte
Sziasztok.
Az én ezresemet is utolérte az sv-k típushibája,a mágnesek ragasztása elengedett a lendkeréken. Tud valaki erre megoldást, vagy csak egy új vásárlása segít?
😁
Jol tette.
Vett.
Egy kollégám venne jó állapotú 1000-est.
Segítséget kérnék!
(Megpróbálom itt is)
Van olyan márkatárs, aki Szeged környékén lakik és SV650 A/X motorja van és segítene nekem???
Arról lenne szó, hogy a Petya Motor -hoz el kéne gurulni egy méretezés szempontjából! Mivel még nem készített az újabb típushoz bukócsövet, így nincsenek meg az adatai, hogy legyárthassa.
https://auto.jofogas.hu/bekes/Suzuki_SV_650_hasidom_132900026.htm

Gyárt sok típusra sárvédőt stb... Ülés púpot vettem már tőle én is, jó minőségű a munkája.
Sziasztok, has (eke) -idomot keresek csovazasra, (Batszi Motor nem jatszik), tudtok valami jot javasolni?
Sanyi ! Nekem is megküldöd az új számot? Köszi!
Sziasztok!
Keresek sv1000(k4)-hez sérült rossz állapotú üléseket(elsőt-hátsót1-1).
Egyedit akarok készíttetni és a jelenlegi jókat sajnálom szétvágni.

Ha van valakinek szóljon!
A kis-SV-met TK-ra törték pár éve, 1 év volt mire a rendőrségi és a biztosítós ügy végigment, DAS nélkül semmit se kaptam volna. De addigra pont beütött a kovid, lassult a biznisz, ezért a motorpénzzel tömtünk be 1-2 hónapot. Nyár óta egy Z1000 van, 2004-es. Speed Triple-t akartam Zoli után szabadon, de nem volt meg rá a keret, vagy csak papír nélküli, fiktív szerződéses, olaszrendszámos, "foglalkozós"... a Kawa meg ugyanannyiért magyar forgalmival, becsületes szerető tulajtól, jó karban - szóval ennyi. 636-ost akartam mindig, de ezzel jobban jártam, az én térdemmel már nem kell hogy összecsomagolva kuporogjak :-)
Szia, új számom van, pü.-ben elküldöm, amőgy nekem pl. most motorom sincs, márciusban eladtam és azóta nem vettem. 😄
Sziasztok, szia Zoli, szia tsanyi :) Próbáltalak hívni (Sanyi), még a régi számod van? Nem voltál kapcsolható... hosszú hétvégén nem lesz vmi gurulás, 577 vagy hasonlók? A motorozz.hu-t is néztem többször, de ott nincs semmi, lehalt az egész...
http://triumphszerviz.hu/

Szia! Vidd hozzá igaz nem nagy falusi, de korrekt a munkája csak ajánlani tudom. 👍️
Szia,
Egy komoly átnézés, szelep hézag ellenőrzés és ha jól hallom csere is. Nagyjából ennyi👍
Mi a gond?
Sziasztok,
Szükségem lenne egy budapesti nagyon hozzáértő szuszka v2 szerelőre. Tudnátok ajánlani? Köszönök bármilyen kontaktot.🫡
Mondjuk elotte a kuplung durva allitojat is megneznem alul a mozgato mechanizmusnal.
Nekem anno segitett.
Köszönöm a választ
Akkor ott inkább a tengelykapcsoló kosarába beveredött lamellák okozzák a váltási nehézséget. Èn levenném a deklit a kuplungnál és ránásnék a külsö-belsö kosarakra, lamellákra amik szintén fel lehetnek tükrösödve.
Igen hidegen is és motul 5100 10w 40 olajjal használom
Hidegen is?
Hy!
Milyen olajat használsz? Próbáld ki más fajtával mint amivel most hajtod.