Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ehhez szóljatok hozzá!!!!!
Sztemm nagyon fasza!!
Ezt gyárthatnák sorozatban is!!!
hi

SV1000-nél a gyári kipuff "szétszedhető" ?
SV1000SZ , bármelyik Suzuki márkakereskedésben megkapod Magyarországon is!

ja és persze V2 rulez
Igy van na most az SV 1000 SZ már egy kicsit más tészta, de az Sv 1000 S t is megkapod full idomos változatban 150 ezer pénz a full burkolat, de ezt általába bele tudod egy sima S árába alkudni, az SZ csak egyféle szinben van ah jol tudom tehát a kék fehér és 121 lovas tehát kicsit erősebb mint a sima S de a sima S-t megkapod többféle szinben... mielőtt megvettem az enyém elég jol körbejártam és kb igy emléxek....
Szia Colos!

Magyarországon is lehet kapni. Pontos helyet nemtudok, de SV 1000 SZ néven fut a teljesen burkolt. Ha jól tudom németországi gyár csinálja.

Remélem tudtam segíteni szia!
Sziasztok!!
En meg uj arc vagyok itt a forumon.
Lenne egy kerdesem,jelenleg kint vagyok Angliaban,es lattam itt "sv1000s-t",de ilyet meg nem lattam,ugye meg volt a fejidom+az eke lent es volt meg egy idom ami a motort takart,tehat teljes idomos volt,namost ilyet nem lattam,beszeltem a csokaval azt mondta hogy igy vedte,ujonnan,kint nem akarok venni csak majd othol,de ilyet meg nem lattam sehol sem se ujatt se hasznalta.esetleg ha tudtok adni cimet,vagy szamot ahol lehet kapni ilyen gepet azt meg koszonem.
Elorre is koszonom.By:colos
"Born to be wild"
Es sok napos honapot nektek.
Mail cimem, gabesz.colos@freemail.hu
sziasztok .
mindenki nagyon eltűnt . hol vagytok ??
ígértemhez híven , itt van életem büszkesége :
Sziasztok! Volna 2 db raptor dob+összekötö csövek 65000Ft-ér. Fél évesek,és carbon mintásak. (04- aprilia rsv-n voltak)
Gyere a http://www.svclub.hu -ra Grat a géphez meglásd sok örömet tud szerezni a kis durrogógép két sportdobbal
ujjbotlás történt .
tehát : SZÁZEZERSZER átgondoltam és azt szerettem volna KIBÖKNI
sziasztok .
szeretném megosztani veletek a legjobb dolgot ami velem történt az elmúlt 1 évben . nagyon sokat rágódtam a dolgon , száteterster átgondoltam , és végül megvettem életem álmát . (motorokról beszélünk természetesen)
szóval csak azt szeretném kibükni végre , hogy VAN EGY SV-M .(ezüst színü,1000-es k5-ös,vadonatúj) . és piszokul örülök neki .
hamarosn rakok fel képeket is róla .
mindenkinek kitartást , most már jórafordul az idő . muszáj mert már nem bírom sokáig . szevasztok .
dominónak: majd megyek megmutatom
Nem nem pirosat. Ott van a képen, ha rákattintasz az "Ez" feliratra.
a haver szürkét vett nyíregyen ?
Ez az itt az utolsó a lap legalján, piros színú. Szerintem ebben a színben a legdurvább a kinézete. Ja és kormánygátló is van hozzá. Valamiért engem nem engedett be a használtauto rendszer megnézni az sv-ket, de próbálkozz, lehet később jó lesz.
Szerintem, nagyon kezes a gép. Kicsit nekem furcsa volt a V2, de megszokható. Nem mondanám nagyon hirtelenkedő gépnek. A kanyarban kicsit testes és a legkeményebbre állítva sem igazán jól kezelhető, de túrázgatni jó. Ha legkeményebbre állítod akkor meg állandóan elzsibbad a csuklód a V2 rázásától. Szokások és pofonok. Szerintem olyan árért amiért fut nagyszerű és szép gép. Ha újat veszel tudom ajánlani a Roller motorosboltot Nyíregyházán ott vette haverom zsír újjan az 1 évvel korábbi modelt 1.850.000-ért. Ha használtat, akkor meg tudom ajánlani a haverét megkímélt, megtalálod a http://www.hasznaltauto.hu -n az Sv1000s-ek közt övé az utolsó, ár nélkül van hitelátvállalással, de rugalmas a srác olyan 1.700.000-re tartja, bukógombával, fém fékcsővel, sportszűrővel. Sok sikert a vásárláshoz.
köszi

ilyen vasban gondolkodom

mennyire kezelhetetlen/kitör a hátulja/visszakapcsolás ?
Húúúú

A falvakban poroszkálás volt 50-el onnan kiérve egyenesekben átlagosan 130-180, de volt ahol 200-ba is belecsúszott. A nagyja rész viszont kanyargós helymenet volt Eger környékén úgyhogy ez sokat dobott a fogyasztáson szerintem. Elméletileg 6-7-ből el kell mennie...
mennyi lehetett az átlag kábé ?

150+ ?
Bocs... nem 30 hanem 300 km csak lemaradt egy nulla...
Szia panizzi!

Én csak egy rövidke 30 km-es túrát mentem vele. Volt benne gyors szakasz is, úgy 8 lityit behörpintett.
mennyivel eszik többet a kicsinél ?
Szia Csucsu22!

Örülök, hogy Neked így sikerült a dolog. (Mármint a szereleés kérdése, és nem a buktáé.)
Az én helyzetem viszont sajnos közel sem hasonló, mert az előző tulaj is már sérülten vette, de neki jó volt így is. Így sajnos nincsenek meg a letört alkatrészek (ford.számm.,és a keret), így egyet kompletten kellene vennem, ami így összetettben itthon húzós. Vehetek külön is, de például csak a keret 25, a mérő meg hadd ne említsem...
Szóval várom a segítséget, remélem tud nekem majd valaki ajánlani külföldi bontókat.
Azért örülök, hogy aránylag ilyen olcsón megúsztad.

Zotya
Az enyém ma lett kész

Október végén estem mikor nekem is letört a fordulatszámmérő,
az Sv bontós nem sok jóval kecsegtetett, hiánycikk mondta.

Amargóban kb 100 000.- lett volna minden törött alkatrész, végül idén rendeltem tölük 3 db alktrészt 24000.-
a legfelső lapot műanyaghegesztővel megcsináltattam 2000.-ért, ez lett volna 20 000.-
a fordulatmérő műszer darabjaiból az Alig utcai műszerész 10 000.- ért lehelt lelket bele, ez lett volna 45000.-


igy kb 36000.- volt a reparálás
Szia kizsbegre!

Köszi szépen a segítséget, de a hirdetésből úgy látom, ez a tartozék idomos, az enyém viszont N-es típusú, és úgy jobban is szeretem.
Hallottam viszont egy-két helyről, hogy Ausztriából 15-20 ezerért lehet szerezni ilyen bontott műszerfalakat, és nem 50-65 meg 80 ezerért, ahogy azt teszik a magyarországi bontósok többsége. (Pl.: Kakasd)
Ilyen címekre volna szükségem, és ha esetleg tudnál ebben is sgíteni, az nagyon megköszönném.

Üdv:

Zotya