Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/mfcExtFVQp4
Ha már okos a telefon használjuk célszerűen.
Namost beégett hogy a ló a patájával felnyúl masszírozni. . .
A bbc earthön most néztem egy filmet, valami oroszok na mindegy, azt mondta az ember hogy nincs aranyere mert lovagol és a ló masszírozza neki.
Aranyérre van valami tuti cuccotok? A reparon már kevés.
pár év és a járókeret márkákat fogjuk kibeszélni
Just hőőőő
Miez taták klubbja?
What Hőőőőőő?
Hőőőőőő.
Az NC még engem is érdekelne, még az ereje is elég már az én koromban :-D ha összejönne egy nyugdíjas csapat akivel lehet menni túrázni meg is venném.
Ok, de mit csinálok rajta? ....amúgy egy nagyrobi az árának feléért még talán borzongatna mert nyáron bejárni egy olyan ami 3 körül eszik nem lenne rossz, esetleg kölcsönkérem Dóri pasijának a gépét az NC750X-et mert az alig eszik többet 3-nál.
Sanyi, én úgy el tudlak Téged képzelni egy DRZ-n
Nem Te írtál sms-t, hogy DRZ-re cserélnéd?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/sv_1000_s/suzuki_sv_1000_s-12948160
Linked van a hírsetéshez?
Nézd meg az enyémet, K3-as 2004-es üzembe helyezéssel ráadásul most elég olcsó. Azt érdemes meghallgatni, hogy a kuplung mennyire zörög bár ez az első szériáknál nem akkora gond mint K5 után, pl. az enyém tuti nem volt még szétszedve, de még semmi hangja nincs. Más igazi baj nincs csak amiket írtál és azok általánosak.
Üdv!
Szeretnék megnézni egy 2003-as SV1000S-t írnátok pár gondolatot - az alap dolgokon kívül (fék, lánc, olaj, idomok, futómű, kerekek, gumik, váltó, sérülések stb.) - amit mindenképp nézzek meg ennél a típusnál mielőtt rácsapnék?
Köszönöm szépen előre is!
Igen látom köszi. Na majd a tapasztalatokról számoljatok be.
Benne van a nittelő. A kinyomótüskék mellett mindjárt az első az, a kicsit vastagabb.
Így van! Na meg ennyi pénzért necces a szénacél minőség.
Én is ezt sasoltam mert ha csak kinyomásra van akkor semmit sem ér mert a franc se nyomkodja ki hanem simán elvágom.
Nittelőt nem látok benne vagy azt is tudja?
Erre én is kiváncsi vagyok.
Majd írd le légyszíves a tapasztalatodat ha megjött és használtad. Szerencsére még nem kell láncot cserélnem, elég volt a feszítés, de nem hiszem hogy kibír még 10e km-t...