Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na, nekem annak a 4x.. 0.08A
Nagyjából 20mA ami elfogadható, okosmotorok ezek, ledvillogás, félvezetők stb.
aksira gyanaxok...mégis csak 5.éves..amugy se nagy márka... lp agm.
motorbol kivéve tartja 2napja a 12.6V stabilan.
uj müszerrel mérve... a régi müszert kidobtam,xar volt
Szerintem nem.Vagy az akku cella zárlatos vagy valahol a motor,esetleg tényleg van valami fogyasztó.
Csont gyári jó motornál max az akku önkisülése jöhet szóba.
maga a központi vezérlő, amiben van az óra,memoria stb? az nemlehet h ennyi ampert vesz fel!?
Idén lesz motorka vagy a Honda kéne?
Jó hát úgy is lehet
Nem elég kihúzni a biztosítékot?
Mindenképp el kell játszani a "pirosat vágd el" hollywoodi eposzt?
semmi sincs fixen bekötve,csak a gyári vastag fekete meg piros kábel,ami megy az aksira.
80mA már nem kevés, egy jó GPS-es riasztó áramfelvétele is lehet. gondold végig mi van fixen rákötve az aksira, vagy van egy kevésbé tudományos módszer, mégpedig hogy ráakasztod a műszert ami mutatja az áramot és elkezded elcsapkodni a vezetékeket amit csak találsz, amikor megszűnik az áram, kész is vagy csak lehet utána még dolgozni kell vele picit hogy menjen is a motor
közben még az is dilemma hogy mi fogyaszt 0.08A-t a motoromban nyugalmi helyzetben!? a tegnap használt müszer nem jo, ma kaptam 2profi kütyüt, mind2 0.08A mutatott nyugalmi állapotban.
illetve az aksi feszültsége 12.6V volt..
én is ... 1-2éve...
Tudom. Mesélt rólad, sőt hívott is ott álltam mellette.

Sándort nem kell bemutatni.
Oké buziskodol nem tudom mért.
Ki hitte volna.
Sőt a kettedik jánya is (akit megismerhettem) nagyon mosolygós, igaz trágyapumpával volt de le a kalappal az ifjú hölgy előtt!
Tenyleg?
Oké majd csak jössz erre. Sanya nagyon jó arc közvetlen önzetlen igazi jó fej "srác"!
Tulajdonkepp Tulajdonkepp ket napja tudtam meg hogy movaron van jelenesem.
Igen ezt mondtad ma tényleg majd kipróbálom ha a Motul spray fogytán lesz. Az sem dobta le szinte semennyire igaz nem viszem túlzásba a fújást mint Gergő a takarítást. Zoli meg nem jött csessze+ pedig miatta lett vasárnapra téve, mert zárva a komód center!
Majd ha kifogyok kiprobalom.
Újabban ezt használom, egész jó: http://www.bardiauto.hu/websho...
nem...de bárdiban találtam ugyanezt...ott meg 35% adnak,ha minden igaz....
holnap rákérdezek.
Nem is drága...