Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi még a héten voltunk. A hétvégén szokásos módon dolgozok.
Oké, benéztem.
Szia. Mi Visegrádon leszünk a gokart pályán 11-től. Elvileg 2 db TL.
Ha gondolod nézzél be.
Minitali a Mátrában
Vasárnap délután is kimozdulunk szerintem Lepencére. Valaki csatlakozik?
Jah 17-42. De a hátsó lánckerék csak ideiglenes, mert még nem jött meg a 43-as Supersprox tányér, motorozni meg kell valahogy...
Hát igen, maradt rajta némi mocsok :)
Még jól is néz ki! Bár a felnire egy alapos takarítás ráférne!
Jól nézem, hogy 17-42 az áttétel?
Najó, én az olajat nem fotóztam le Meg még fékolajat is kap 5.1-est.
Karbantartó megapakk itt is:
Oks.
Azt hittem a régi kibírja a szezont, de 100km-en nyúlitt egy centit :D
Sziasztok!

1000R-hez keresek, jó állapotú szabadon futót.
Tud valaki?

Köszi
Akkor szokjál le az 1kerekezésről.
Az első 1000 km-ben ne rángasd a gázkart.
Remélem sokéig fogja bírni
Szerintem meg lehet oldani..... meg télen nem nagyon motorozok úgyse (nem mintha most olyan sokat mennék ). Térjünk vissza rá ha szar idő lesz már, csak ne felejtsük el
Aham. Nekem mondjuk ilyen nem jó a gépre
Na. Valami ilyesmire gondoltam én is. Csak én hülye vagyok hozzá.
Ja persze. Meg a fas.zom nem kéne?
ja meg még egy ilyen is kéne!!!
Nem kifejezetten bonyolult termék. Még csak egy komolyabb mart alu konzol sincs neki. Ami van az lézeren kivágható pl. jobbfajta rozsdamentesből, és össze kell AVI-val hegeszteni.
Kopófelület, meg a többi meg esztergályos munka.... Talán fekete danamidból lehetne. Valami szívósabb változatból.
neeeem
Szeva! Figyelj már? Lehet hülye a kérdés, de ha neked ilyen van a motorodon, akkor azt nem lehetne leméretezni és mondjuk Bordit féle okossággal kivitelezni? Lehet hogy olcsóbban kijönne itt mindenkinek. Matricát vagy reklámot meg mindenki olyat fest ragaszt karcol bele amilyet csak akar. Ha ez kivitelezhető gondolom télen neked sem lenne olyan nagy probléma nélkülözni őket.
Vagy Abarth?
Ki ez a Barath?
Ezt nem is figyeltem, csak megláttam, mondom hátha kell valakinek.... meg különben is, olyan amivel már borultak az van nekem is :D