Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

janika probálj trágárság nélkül szavakat leírni,nekem is megy ,neked is menni fog,még ha diplomád nincs akkor is,ne sírjál megint,sőt erre a kommentre ne is válaszolj.A Pityupapával irogattam amire te és kisember apád bele ,bele kotyogtatok értelmetlenül,ami Engem nem zavar,ez a fórum lényege,bukásmentes újesztendőt kívánok neked minden tekintetben,még van mit tanulnod,halgass és figyelj w
Jót mulattam idáig rajtad, de a jóból is megárt a sok, úgyhogy tiltottalak analfabéta.
Csá!
Na ennyi elég volt a mókából.
Legyen szép napod Zsolti :P
A palyamotoros, meg a motorvesenyzők is anyai ágon nevelkedtek mert folyton elesnek. Tudatlan egy fasz vagy.
Persze mert egy motorostúrán kellene csillogtatnom a tudásom ismeretlen utakon? Veszélyeztetve a többieket a csapatból ahogy te szoktad? Baromarcú.
jano bocs 40ev alatt nem vertem magam oda az aszfalthoz,de megprobálok felzárkózni,de én ugy vettem észre kanyarban is egyenesben is lassú vagy.Nem tudom ez minek az eredménye,lehet anyai ágon nevelkedttél inkább
sofőrök beszélnek így mint te,kínaimotoros
Ez a kisemberezés ez sértés akar lenni?
Csak mert inkább vicces, és egyben szánalmas mikor egy ilyen hobbit erősködik mint te.
Hülye primitív fasz.... :D
Húzz már el innen a picsába, motorod sincs, nemhogy TL-ed. Idejössz lehülyézni embereket akik veled ellentétben értenek a motorokhoz, és tudnak a kanyarban 10foknal többet dönteni. Nem is értem mire számítasz. Majd akkor pofázzál ha te is odamerészkedsz a Pannonia ringre, de eddig érdekes mód csak Oszi jött. Nem attol jo motoros valaki mert az egyeneskirálykodas közben még egy autó se baszta el.
Az igazságot nehéz is lenne félremagyarázni ,neked sikerülne,e lég szarul védekezel,kisember.
Ne is haragudj, de annyira műveletlen analfabéta kretén vagy, hogy meg se próbálom dekódolni a baromságaidat...
Végre valami hasznosat csináltál a puncit nem tudod elba....ni.
Jano gondolkodttál már azon kanyarban megpróbálod megtartani a motort nem eldobni?
Nekem sikerült
Most számolom csak tavaly decemberben amikor más nyalogatja a motorját mentem vele 3600km.nem állt be a blokk,én lefagytam rajt.
Bocs zsolti h nem reagáltam, de nálad kellemesebb társaságom akadt. Neki legalább volt puncija, es nyilván nem azzal töltöttem a délutánom h egy ekkora fasznak írogassak helyette, mint te.
Jó lenne kicsit gyorsabban reagálnátok mert így egész nap erre megy el
Na te is megjötté kisember aki évekig nézegette a karbantartás hozzáértés hiányából szintén beállt motorodat a sufniban ,de Talán a mostani jobb lesz mert nem te raktad össze ,de ezek a tények,és az is tény az Új gazdija a motornak boldog,hiba nélkül működik igaz Ö sem 6000 ezrenként cseréli az olajat.
Ide az jön ír aki akar ,az a gond itt sok hülye mindent komolyan vesz meg magárá de vicces az tuti jó olvasni ezeket

sajnos, ezt már nem látják át az emberek.
Talán annak aki használja, és nem annyit megy vele egy évben, mint más egy hétvége alatt...
Oszt akkor mivan ha beállt Janónak a blokk? Az biztos nem tűnt fel, hogy saját kezűleg csinálta meg, és ha jól tudom, azóta is működik.
Te meg egy egy fékbetét cserét se tudsz normálisan megcsinálni, úgyhogy nem kéne itt arcoskodni.
Jól tudom, hogy már nincs is TL-ed? Akkor mit keresel még itt?
Ne sírjál már ,kinek állt be a blokkja ?
Még jó h 6000-ként van előírva az olajcsere.... Értesz hozzá látom. Öregségedre se tanultad meg lapozni a manuált. Büszke lehetsz.
Nem is vártam tőled többet.
Igen a szkandert azt fel kell hozni, mert az kurva fontos dolog az életben. Mély sebet is hagyott a lelkemben.
Emléxem rá még szkanderban is levertek!!!
Most mit akarsz akkor?
Ott is a kopaszságod vezetett a vesztedre.
Tudhatnád :ÖREG SZENTESEI MAFFIÓZÓVAL NEM ÜLÖK LE SZKANDEROZNI.
Na sikerült kiugrasztani a nyulat a bokorból,tudod janika az kiabál akinek a háza ég,majd ha tojáshéj lekopott a seggedről majd rájössz hogy kellett volna csinálnod ,kitudja hányadik millió forint után.De a te kis dolgod ez,.
Az olajcseréket 7ezrenként megcsináltam,lev szürővel 1 ütt
Horgolni csak nem tanithatom a fiam.at
A jozsika sirni ne hogy el kezdj
Pont te beszélsz ?Pont te ?????????????????????????????????????????????????????????????
Karbantartást hírből se ismered, a gyerekeddel meg úgy közlekedsz, ahogy itt a forumon egyikőnk se megy még egyedül se, de azért te beszélsz itt észről .
és ennek is be tud állni a motorja