Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, ha valaki módosított lánckerékkel gurul, és mondjuk beállítaná a kmórát SpeedoHealer-rel, akkor fel tudok ajánlani egy elsőgenerációs tipust.
Hali!
Nem igazán reklámoztam. Fent van az események közt, meg a gurulas.hu is felvette az események közé, szóval ott is megtalálható.
Aki jön jön, aki nem nem.
Lehet 7végén belinkelem még a V2-es fórumokba, de nem erőltetem a dolgot.
Pláne, hogy még az én gépem is cafatokban van.
Egy pillanatkép:
Szeva!

Imi, te reklámoztad ezt a gurulást valakiknek? Vagy csak megyünk oszt aki látta, az jön, aki nem az meg nyilván nem. Mondjuk engem nem igazán érdekel, csak menjünk már!
Van az a szint ami alá már nem akarok süllyedni. Hiába is próbálkozol.

Mindenesetre értékelem, hogy ezt a két mondatot le tudtad írni helyesen. Ennyi év után megtanultad használni a billentyűzetet. Jár a banán.
Nyugszik a buksi! lábhoz kutya!
Apáddal mivan?
Már megvan a manual, mindjárt át is nézem. Van gyári dobom is hozzá, majd kipróbálom h azzal mit csinál.
Ez a gurulás nem hiszem h össze fog jönni, sajna kurva messze van
Szelepet állitottam én is,de tipusismeret hiánya miatt,ugyan is a csattogást szerettem volna megszüntetni,rájöttem az inditást segitö "pöckök"csattognak,dekompresszorok,nem vészesen de a gyári méret alatt volt pár hézag,ezért,a lapkákbol leszedettem méretre.látom nem eredeti kipuf van fent ez sajnos csökkenti a motor erejét ,de hangosabb lesz.a gyárival minden tartományban jol huz és erös a motor.ki van ez találva.Átlehet irni a kipufogohoz a karakterisztikát persze,kecskeméten a szuzukinál érdeklödj,mindenképp szakszervizt javaslom ebben a kérdésben,csak,
Libabörös lettem a video láttán hallattán,szép vasat varázsoltál belöle.
Szelephézag:benne van a sevice manuálban pdf formátumban letölthetö nekem Imrufo linkje keresztül töltöttem le még 2008_ban,ha van E cimed átküldöm.
Nincs is tl-je nem tudom mi a faszt kavar itt :D
Andersen ....
Hali, nem tudom mennyi a kompresszió, de amint lesz időm ránézek, meg a szelephézagra is. Esetleg tudjátok h mennyinek kellene lennie (szelephézag, kompresszió)?! Indul rendes azzal nincs gond.
Mikor és merre lesz a gurulás?
Hali,kompresszió mennyi?
Ott kezd,már csak azért is :nem árt ha tudod mennyi az annyi.
Azt a bizonyos vezetéket én is elvágtam de semmi változást nem tapasztaltam.
Én eladttam a vasat,de itt a forumon ismert tlr között az enyimé volt a legszebb,és joggal mondhatom a legerösebb is!
Azt javaslom márciusi gurulásra gyere el és ott kérd meg valamelyiküket pl: Imrufot ŐŐŐ itt a legöregebb tlr-es guruljon vele ,mondjon véleményt ,ez egy ötlet hátha.
Hogy indul?
Küszködik ?
Valami vididt toljál fel róla mégis milyen amikor ketyeg?
Borcsa vezérigazgató! szentesre lesz a ladikban működő paripa? :) Most akkor erősebb megy még bele?
Borcsa vezérigazgató! szentesre lesz a ladikban működő paripa? :) Most akkor erősebb megy még bele?
Rugózás szempontjából nincs számottevő különbség. A rugó sokkal gyengébb a Gixxerben, ezért azt is cserélnem kellett. Én a gyári fékkel nem voltam kibékülve, azért kezdtem bele az átalakításba. A mostani rendszerrel elégedett vagyok. Most csinálok épp karmantyúcserét, hátha az is számít valamit.
:D en azert hasznalom, illetve nem szeretnem ha piszkalna a rendor. Iden megyek fel Nemetorszag eszaki csucskeig es ugy tudom ott minden szar miatt buntetnek stb. Meg a kipufogo kerdeset is meg kellene addig oldanom mert nincs "hangtompitom" hozza
Erdeklodeskeppen....Jelentos kulonbseg van a gyarihoz kepest?
Ezeknél az szokott lenni a baj, hogy a felfogatás nem egyezik. Más szögben álla TL-nél. SV tükröt is párra barkácsolással tudtam felrakni a TL-re. Ha jól emlékszem Jézusnak is átalakítással lett felrakva egy ilyesmi tükör.
Én megoldottam ledobtam az indexeket, úgyse használom
GSXR1000 K4 villa+fék
Milyen villa van motorodban?
Kivancsi leszek, megnezem mindjart, kozben talaltam valami oldalt ahol a lampahoz van komplett xenon szett meg lehet, hogy instukciok is vannak hozza. A kepek alapjan nagyon jol nez ki...
Üdv Mindenkinek!

1000 R-hez keresek bal oldali indexet, index tartt, a műanyag takaró"lemezt" amihez az index csatlakozik.

Van esetleg valakinek?

Köszi