Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem a miénk, nekünk nincs púp!
Ez Sixtring volt motorja.
Most Magyar Lacié, visszük szervizelni.
Előkerült? Szépséges! Remélem jövő héten látjuk a motort is meg utasait is.
Az a baj, hogy nekem R-es akksi kell ami kisebb. S akksim van, csak azzal nem tudom felrakni a tartónak a fedelét
De kérlek szépen régi akkumulátor újjra élesztve és pöc-röv megy vele többszöri indítás után se esik a fesz... és indul
Most csak akkor az a bajom hogy van egy régi jó akksi és van egy zsír ujj ami fel van töltve saval meg vizzel de motorban nem volt ha érdekell
Aha. Baba ;)
Cucc odaért? Jó lett?
Király, akkor jól sejtettük
Nincs szerencséd ezekkel az akksikkal
Végsebességig nem pörgettem ki, de szerintem le tudná forogni a 6.-at teljesen, ha bebújunk a plexi mögé
Na kérem a motornak semmi baja...kivéve azt hogy az akkumulátor belül csontszáraz...:/
Szóval a relé is az idomban azért katogot mert ugye nem volt elég fesz hogy bezárja a kört!
nálam igen jó volt a gyári rendszer is. most megy bele a 16-s Brembo. kíváncsi leszek.
jah pl
Nekem apránként lett fejlesztve a fék, de pont hétvégén mentem egy cb1000r-el. Hát nagyon nem akart az megállni a TL-hez képest, pedig sokszor azt éreztem, hogy nem is fog túl jól a fékem
Állítólag a radiális főfékhenger az ami sokat számít, de nekem egyszerre lett minden cserélve, úgyhogy csak a komplett rendszerről tudok nyilatkozni. Mikor kattan a féklámpa mikrokapcsoló, akkor már satu van egy ujjal is.
Mire gondolsz? Max fordulat 6.-ban?
mennyivel forog többet?
Mivel sokat megyek szerpentinen, és utálom a hosszú egyeneseket így nekem bejött :)
Nálam -1+2 lesz :) kíváncsi vok... ;)
Szerintem meg fogom tudni oldani, köszi :)
17-42-es áttétellel picit csal az órám
En meg csak a felso szegmenst csereltem barmit probaltunk allitani/tisztitani folyton az ujjaimra huztam a fekkart, igy csak 4 ujjal mondhatni marokra tudtam fogni. Remelem most majd jobb lesz azert. Az en tudasomhoz meg eleg a gyari fek "lent"
Árazás a szokásos.
Viszont azt nem tudom, hogy az R kábele egyezik-e az S-ével... Mindegy, ha kell, ez már a te problémád lesz.
Időjárás hasonlónak ígérkezik mint tavaly. Akkor sem volt melegünk...
Én csak akkor nem fogok elindulni, ha mondjuk kb 5 fok alatt lesz a hőmérséklet, és/vagy indulás pillanatában szakad az eső.
Ha csak úgy néz ki, hogy van esély az esőre, de még épp nem esik, akkor tutira megindulok. Esőruhám van, oszt lesz ami lesz.
Hali! Mennyiért adnád? Engem érdekelne :)
Ja, meg az időjárás jós oldalakat megnézve, annyira nem mondanak sok jót. Úgyhogy az is bejátszhat még.
No akkor majd meglátjuk. Gondolom ez azon a héten kiderül. Nekem csak annyiból necces, hogyha elmarad valamilyen okból, akkor nem megyek a gépért, azt most még vidéken hagytam. Ha megyünk, akkor viszont logisztikáznom kell, ami nem gond.