Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah, közben kinyitottam a szemem.
Természetesen ahogy megbeszéltük megyünk.
Köszi Zoli, ez jól is néz ki.
Kéne valami elérhetőség.
Ha ajánlhatok egyet Bled központjában, pár éve voltunk ott. Árat nem tudok mondani, de motoros barát.
Hát jövő héten ha minden igaz barátnőmmel elnézünk valami utazási irodába. Lehet jobb ha ők mutatnak szállást szlovániában (Bled környéke). Két éjszakára akarok foglalni. Elvileg Oszi és a barátnője csatlakoznak még. Pontosabb dátumot még nem beszéltem velük. Annyi, hogy viszonylag zártkörűbb haladósabb túra lenne. Szóval a tavalyi csapatból aki jönne, meg ha Jézus még csatlakozik
Zsír! Jól néz ki nagyon.
Üdv. Ezt jó lenne tudni, de még nem sikerült megbeszélni a többiekkel. Tavaly volt márciusban v2 gurulás Balaton felé, az volt az első. Aztán jött Ausztria ami csak TL-es volt. Ez idén ha minden igaz június elején vagy május végén lesz. Legalábbis eddig úgy van. De egyébként én sem bánom ha nagyjából megbeszéljük, szintén szabadság okán.
Igényesen megcsinálta El kéne nekem is küldeni, csak nem tudom milyen színű legyen
A fehéret már unom egy kicsit...
Majd felrakva rendesen meghajtva meglátjuk milyen lesz... De azért szerzek két fehér karikát is.
Amúgy kell led a visszajelző lámpákhoz?
Van elfekvőben minden szín.
Ilyen:
A fehèrrel jobban mutat szerintem a sok piros kutyud mellett de ez sem rossz
Bitang!
Én is kísérletezek, de nem sok kedvem van hozzá, úgyhogy nem is haladok...
Azé nem lesz rossz, ha egyszer kész lesz... (itt 5V van ráadva )
Oszibattya adott nekem plusz 2 LE-t
Sziasztok! Esetleg megvan màr a legközelebbi Tl-es gurulàs időpontja ?.....mert szeretnék jönni és le kell adnom a szabadsàgom! :(
Na akkor úgy hagyom a picsába! :-) annyit nem adok két kis lemezért, na meg súlycsökkentés :-D
Ahogy Janó írja és valóban nem sok funkcia van a zörgésen kívül azt meg úgysem hallom.
Nekem inkább úgy tűnik, hogy a hűtés ellen dolgozik. Állítólag
Mindig tanul az ember. Kevesebbet kellett volna fékezniük a V2 kupán, és több gázt húzni
Érdekes, én meg azt hittem, h ez szorítja bele valamennyire a betétet a nyeregbe, h ne zörögjön. Sose gondoltam, h hűtésre van.
Viber on...
Még itt már van fogyasztás is
Neztem 16000-rol menet fenyt es nagyon brutko csak az elotted levo fog agyon dicserni mindig :)))
8000LM/db. A mostani az 3600LM/db. Nincs normális fénymérőm, úgyhogy én hiszek a kínaiaknak.
De mivel a mostani is elég komoly fényt tud, rosszabb meg tutira nem lesz, ezért nem aggódok...
Mennyi lumen?
Babás már csak a lóerők miatt is :)))
Ez a H1-es led 12000 volt a pár. Szóval nem egy nagy összeg, ha azt nézzük hogy mondjuk egy Osram Night Breaker is van 4000.
Viszont egy foncsorcserével együttjáró komolyabb lámpaátalakítás 100 alatt nem nagyon jön ki...
Azt még megemlíteném, hogy mivel mindenhol led van a motorban, így ez is hoz egy csomó lóerőt.
Nem volt olyan járművem amiben projector lett volna, de amiket a videókon és képeken mutatnak számomra meggyőző. Nem tudom mennyibe kerül ez a ledes izzó, nem nagyon hiszek én benne, de foncsoros lámpába tompítottnak csak az izzószasat raknám amúgy is. Igazából azért reklámozom hogy valaki belerakassa ezt a lencsét mert a foncsorost is át tudják alakítani és ha nagyon tuti akkor belerakatnám én is