Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ennyire okos vagy majd tavasszal gyere el velem meg Oszival motorozni egyet :D:D
Nem kellett volna mindent komolyan venned. Nem tehetek róla h nincs humorérzéked... Amúgy 230-al.
Takarodj már innen a faszba....
Ja igen, a név csak véletlenül azonos, nem én tettem fel nekik a kérdést!
Velem ilyenről biztosan nem vitáztál, arról már lehetett vita hogy mindenhol próbáltad a faszodat hosszabbítani azzal hogy te a slickel igy ugy lapra veres mindenhol a motort 200felett es az utcai sportgumik mind szarok, viszont az erdekes hogy itt nem fikaztad a masikat azert mert a power3at ajanlotta... fura de hat te ilyen vagy :D komplexust le kellene győzni :D

Oszi es akkor mi van ha szélesebb gumikkal jártok? Csereld ki a cikkben a számokat és kész, de így is úgy is hülyeség amit ír a gumiszakértő, bár nem hülyeség mert tenyleg kisebb lesz a felület akkor ha nyílegyenesen mész.
isten?
gsxr ?
Tettem én mélyebbre is. Még az oldalidom is leért :D :D
ha mindenki feltölt magáról egy ilyen képet,akkor utána nincs kérdés.ő biztosan tisztában van vele mi kell a felnire!?
Ezen a kijelentesen most a bal oldala a motorodnak visitva rohog.
Levivel, vagy valamelyik gyökérrel volt egy vitánk, és amilyen hülyék nem értették meg, hogy a TL-el tudok fordulni 200/60-as gumival Mert szerintük azzal nem dől a kanyarban A nagyobb tapadási felületet sem értették meg

Kart sikerült szerezned, vagy rendeljek kínait?
Ennek mi köze hozzánk???
Nekünk gyári méret a 190 és a 200...
Na akkor beszelhetunk, oldaltamaszon is siman megvan a 10fok :D
Majd akkor beszéljetek ha bemeritek a motort 10 foknál jobban dönteni :)
Most ha nem a gumi mérete a gond,Jano miért dobja el a vasat kanyarban? látom Te is probálsz segiteni neki.
Kedves gesztus .
Eddig én viccelődtem te mondtál el minden baromnak, mert nem értetted a poént.
Most fordult a dolog úgy látszik :P
Nem igazán érted, nincsen neked valami csúnya komplexusod, vagy nem vagy paranoiás? Én is nevettem a cikken, de úgy látom nálad van valami baj a fejben
nem értem= nem érted
Ne biciklikkel példálózz.
Még mindig nem értem, hogy egy 6" széles felnire a használhatatlan 190/50-es gumi helyett 200/55 vagy 200/60-ast teszek a nagyobb tapadási felület érdekében.
Buta fasz vagy, és örülnék, ha nem szólnál hozzám, ahogyan mostanság én sem hozzád.

http://motoracer.hu/2016/01/22...
Aranyévek...
big bore kit
Küldtem mailt. Megbeszéljük ott.
Mennyit kérsz érte?
Akksitartó kell.