Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdés merrefelé. 1 vagy 2 nap?
Nekem sajnos nem jó, de nektek jó gurulást
Tehát dolgozol?
Ko.jo üdv! Mit kèrsz az idomèrt?
Ha nem dolgozok mennék veletek.
Luká! Oki világos köszi!
Nem! A balost kell atrakni. De mondom meg1x ha termisztat hazat veszel az erzekelovel akkor csak a csatit kell atdugnod a hazra az erzekelo maradhat a hutobe mint egy dugo. De ha erzekelo nelkul veszed akkor erzekelostol beletekered a hazba es a hutonel mmeg ledugozod valamivel
Luká! Tehát akor a jobbost?.
Elvileg nem ha tlr termosztatot teszel. De az sv-è is sztem olyan de ez nem 100℅
Luká! Èsakor hüttön a bal alsó csatit kell alakitani?
Luká! Köszi szèpen igymár világos!!!! Igymár nem bonyolult.
Gondoltam felhívlak de akkor gondolom még nem készült el a gépezet.
igen.
Nekem egy TLR vagy már nem is tudom SV1000 termosztát házam van. Abban benne volt és csak a csatit dugtam rá és finish + kiépítettük a kis kört ami a termosztát házból kijövő kis csöcs és a vízpumpa és a hűtő közé van bekötve.
valahogy így: (google-s képek)
Én lehet ezt most még kihagyom...
Üdv! Luká akor a jeladót a termosztát házba kell átrakni? Tudnál kèpet küldeni hogy nèzki? Megköszönnèm.
nekem sajna
Én benne vagyok!
Szevasztok! Most vasárnap jó idő esetén valaki egy kis Mátra? Én meg Borcsa tutira megyünk, Bp-i indulással.
"Van akin nem lehet segíteni "(Jézus Krisztus)
Skacók!

Április 29-30-i hétvégén valami? Május 1 hétfőre esik szóval... ;)
Tl jano! Üdv! Nemakartam hogy ilyen vitába torkoljon a beszèlgetèsünk! Nagyon sajnálom! Nemvagyok egyszerü eset tèny! Nemvolt dolgom ilyen motorral amit a gyár kiad ès othon modositani kell rajta hogy jó legyen ahogy kell! Mindenhol hall mindent az enber kinek fogadja a tanácsát? Egyik ezt mond a másik azt ,egyik aztmondja alakitsd a másik hogy ne!!!!? Igy nehèz! Kètütemübe nemlenne gond . de ez a motor más! Ha megbántottalak valamivel akor bocs!!!!!!!!!
Üdv mindenkinek. Tl 1000S van kilátásban. Mit érdemes megnézni rajta? Gyenge pontok?
TL 1000 R fejidom eladó
JAVÍTOTT!!
20/223-1420
Igazad van teljes mértékben. Akinek eddig segítettem annak ezután is fogok, ha megkeres, de hogy aki ide téved az azt csinál a motorjával amit akar az biztos. Ha annyi esze van akár paplannal is kibélelheti a vízhűtőt.Valójában nem az én gondom, nem nekem lesz jobb, vagy rosszabb
Tljano! Velemis lehet beszèlni! Igen ènkèrtem segitsèget! Valamejest kaptamis! 100 km röl anyit bármi lehet a motorral szerelès közben imiatt ott kell hagyam hazais kell jutnom èsaztán megin vissza! Èn nem ezèrt regisztráltam hogy bárkivelis vitatkozam. A szerelö szakma olyan mint horgász a kocsmában ! Szó nemvolt hogy ingyè csinálnak bármitis! De nemis èrdekel a motor csupasz de jó lett! Te összetöröd tiedis csupasz lesz! Bár vagy akora fan hogy másik motor árát ráköltöd ! Hát az ènmotorom igylett megoldva! Nálam a motor nem a pènzröl szól minèl csicsásabb legyen ,hanem tudjam èlvezni !!!!!! Tudod egy hètalat egy èrtelmes választ kaptam a höfokra nem töled! Ha tudom ilyen ködös vagy nemis irtamvolna. Legyen szèp napod