Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Nekem is a lencse zörgött a tompítottnál.
Eleve az ideg szétb@szott, mire rájöttem hogy mi a franc zörög.
Na szóval hőlégfúvóval szét lehet szedni a lámpát, de rá kell szánni az időt. Nekem vagy másfél óra volt, mire szétjött a ragasztó, igazi kendács módon gyufaszálakkal támasztgattam ki, hogy ne ragadjon vissza. Szilóval beragasztottam a lencsét, oszt jó lett.
Persze azóta pozdorjává törtem, új lámpám van, kezdhetem majd elölről...
A lámpa projektor szokott zörögni. Imrufo megjavította, ékelte, kendácsolta. Elméletileg szétszedhető, őt kérdezd meg, biztos segít.
Sziasztok, valami zörög a lámpámban. Olyan mintha a projektoros rész üvege zörögne. Találkoztatok már ilyennel? TLR gyári lámpa. Szét tudom szedni valahogy? Üdv. Hajas
ebből az egyik az enyém volt? mikor lesz hozzajuk pad?
Hello,nekem 200/60 van fent,az àttételt sem àrt módosìtani!
Hali, nem emlékszem pontosan,200/55 elfér a Tls-en? Köszi
Az is jó lehetett. Mondjuk jobb ilyen időben fát vágni mint esős havas genyóban. Lesz még jó idő az évben. :)
Nyugi Jóska!Én meg a 2T láncost zörgettem...
Örülök hogy mindenki jól szórakozott. Én motor helyett egy kis sittet pakoltam.
Szegedre a”200 repesztők csoportal” nem is nagyon voltunk alatta.Te korodbeli fasza gyerekek.
Te Esztergom
Ki merre nent a hétvégén?
sziasztok. tl1000 s also villahidja nincs valakinek?
Jól adja!
Felesleges, megy ez így is!
Az az Ss4r, ez SS2r
Nem rossz, nem rossz, de baszki ez nem a duplacsövű...
Ehhez már csak a hozzávaló kompresszort kell beépíteni
Ki a balfasz???
Sziasztok ! Szeretnem eladni Bukogomba szettem tl-r típusra vettem sosem volt motoron . Plusz van egy gyári kulcs keszletem hibátlan állapotban . Esetleg akinek érdekes lehet írjon vagy hívjon fel . 06205571082
Angliából én is futárral szoktam hazahozatni a cuccokat. Idomoknál volt hogy jópárhelyen szét volt repedve, amit hegeszteni kellett. Persze a leírásban nem volt benne hogy sérült... De mindig lustább voltam attól, hogy reklamáljak, úgyhogy nem is számítom buktának.