Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, láttam a fotókat a találkozóról, ezt illetően egy kérdés: a kék-fehér TL-en milyen kerekek vannak, mert nem a gyári 3 küllős azt látom..
Szerencsére nem darált be semmit, akár most is be tudnám indítani. Csak a széttört kosár kinyomta a szimmeringet, oszt dőlt az olaj. Bár csak szédszedés után fog kiderülni, hogy lett-e még valami más gebasz is. De az csak a télen lesz...
Blokkot tutira szét kell szedni. Szerintem másnak nem lesz baja, olajnyomás volt, elfüstölt kb fél-egy liter olaj mire megálltam. Hangra sem volt semmi változás, azért gondoltam, hogy a lánckerék mögötti szimmering adta meg magát...
Na ilyet sem láttam még.
Dehogy nem. Többet mentél mint mi hárman összesen.
Érdekes, h a váltócsapágy így széthullott. Sztem még ilyet sem láttak a TLZone-on sem..
Bedarált a végén? A golyók ha nem estek szét, benne lesznek az aljában No para...
Asszem akkor kerülni fogom...
Remélhetőleg neked azért nem olvadt meg a főtengelyed, de a csapágycseréhez szét kell húzni a blokkot ha jól emlékszem
Vajon miért lehetett? Nálam hibátlanok voltak ezek a csapágyak, nem is cseréltem.
Yapp!
Mondjuk 2 golyó még megmaradt, lehet az is elég lesz.
Csak az a baj, hogy a többi valahol belül bújt el...
Át tudom érezni :(váltocsapágy esett szét?
Sajnos kiderült, hogy nem csak a szimmering volt a baj, sőt, egyáltalán nem az a baj.
Az idei szezon véget is ért számomra, ez nem az én évem volt...
Télen jön egy komplett blokkfelújítás, addig meg kb minden nap kiszedek egy csavart.
Most épp streetfighter kinézetnél tartok.
Dragon, a vajdasági Adáról : http://dragonada.com/?q=hu/node/108
A nullásban benne van a SÁNKÍR! Már kettőnknek ette meg a szimmeringjét.
Ezek milyen dobok?
Összeáll lassan a gép. Megjöttek a carbon dobok, szezon után, fényezés és leömlő polírozás...aztán , boldogság van újra.
Én úgy jártam mint tavaly Borcsa, füstfelhő mögöttem a nulláson, dőlt az olaj. Pécelről már trélerrel jöttem haza.
Holnap szervíz...
Képeket kérek,bégetős videot Borcsa
Örülök,hogy jól éreztétek magatokat és épségben hazaértetek .Nagyon f...a kis csapat vagytok,(vagyunk).
Brutáljó volt a hétvége, köszi a szervezést Borcsa!
És köszi mindenkinek aki eljött, király egy társaság vagytok/vagyunk
Csatlakozom, fantasztikus volt ez a hétvége. Köszi Vezér a szervezést a kivitelezést, meg mindent. Jövőre újra!
ÉN is szintén köszönöm ezt a Fantasztikus Szentesi Bulit!
Nagyon jóó időnk volt megint csak,de vicc hogy haza felé két zápor elkapot:/
De ez is egy TL betegség Imikém,mert gyanus hogy nekem is ott folyik valami olaj....
Én is köszi a vendéglátást, a jó bulit, a fánkozást meg kifejezetten köszi!
Bár a kalandos hétvégének még nincs vége.
Valószinűleg lánckerékszimmering game over...
KÖszönöm Urak a Vendéglátást,a pozitív kisugárzást, a szervezést ,a sörpadot, hogy elviseltétek a szomszéd faluból érkezett fűnyírót , a jó társaságot! Jövőre remélem folyt köv!!!
Megint csak kitett magáért Borcsa barátunk!!!
Köszönjük szépen a szervezést, a plót és az élményeket főleg!
Akkor elég, ha csak egy fürdőgatyát viszünk?
Én,de nem is volt olcsó!!
Pálinkával...