Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert ha csak Angliaba szallit az angol elado, es azt utana sajat koltsegen hazahozatod, akkor azt mar nem tudod az ebay-en keresztul automatikusan visszakerni. Plusz a Magyarorszagrol Angliaba visszaszallitas koltseget sem. Mar csak az elado korrektsegen / meggyozes hatasossagan mulik, hogy miben sikerul megegyezni.
Egyebkent ha bonto, akkor pont kellene latnia a serules fajtajan, hogy esetleg kapott a vaz is, es akkor nem serulesmentesnek arulja, hanem minimum leirja hogy serult volt, nem mertem meg, talan nem latszik rajta serules. de azt meg semmikepp, hogy serulesmentes...
igen, az esetek kilencvenx %-aban nem akarnak atvagni, de bele lehet futni szandekosba es veletlenbe is.
A sérült vázas bukta nem az én sztorim, Atti mesél róla ha akar.
Én 2004 óta ebay-ezek, olyan 200 adásvétel mellett egy eset volt amikor pénzt buktam. (1eur )
Szóval nekem jók a tapasztalataim.
Árulja is már vagy egyl éve...
Miért? Az eladó hogyha úgy vette, az nem fogja méregetni stb...főleg ha bontó.
Én ezt még nem tapasztaltam, pedig már pár éve ebay-ezek. Hogyha visszaküldöd a terméket, a szállítási és a visszaküldési árat is kifizetik.
Max akkor van probléma, ha nem ellenőrzöd időben, és már pár hét után akarsz reklamálni.
Üdv.Eladnàm a finster dobokat,ha érdekel vkit ìrjon privàt üzenetet!köszi
a drágábbik árából konkrétan 2db TLS-t lehetne most venni az ebay-en.
Nem, azt úgy hívják, hogy balfasz eladó.
A német is átbasz ha teheti, ugyanúgy mint bárki más.
Természetesen visszakapod az árát (mint ahogy meg is történt), a szerelési költséget nyilván nem, és bukod a postaköltséget is. Ez mondjuk két sérült váz esetén minimum 20-30ezer bukó a semmire.
Szóval nagyadag mázli is kell a külföldi vázvásárláshoz...
Szép cucc csak kár,hogy egy fél motor árába kerül
Azt úgy hívják, h balfasz vásárló.
Amit intéztem a Lukának ha bajos lett volna, akkor biztos visszaszereztem volna az árát, és még a szerelési költséget is... A németnek nem ér meg annyit a dolog, h átba..on.
Mondtam én, hogy itt már van tapasztalat.
Megbaszhatod ha nem veszi észre a barom hogy nekiment valaminek aztán persze megy a csodálkozás az brit kurva annyát
Igen en megúsztam ezt a reszet mert volt rola minden minősítés es ugy vettem meg. Amelyiken rajta van a suzuki matrica (kis kerek matrica) a vazon az bevizsgalt suzuki markaszerviz által
Addig jó az elmélet, amíg itthon ki nem derül, hogy sérült, repedt, törött, hajlott... Persze az eladó szerint hibátlan...
Az enyem nemet papiros. Semmi xtra kell egy vaz adasveteli meg egy tuv bizonylat a vazrol. Tobb ilyen is van nemet ebayen.
Próbáljatok itthon vadászni, külföldről ne erőltessétek.
Atti tud mesélni a kálváriáról, ha érdekel.
TL s váz kelle a fehér S-es cimbinek(Árpi). Hibátlan papiros.
Ha valakinek kell egy R első karbon sávrédő jó áron :
https://www.ebay.com/itm/22284...
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_tl_1000_r-12587925
ez jó vétel lehet_!!!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_tl_1000_r-12587925
Sziaztok! Kèrdèsem lenne. Tls hez hátsó rugöstagot mely tipusu motorè passzol egyezik mèretileg.köszi.
Gondolom valami elkobzott motor lehet, amit törvény szerint meg kell semisíteni..... ettől még kár érte, inkább adták volna ide, úgyis kezd kissebbségi komplexusom lenni hogy csak egy TL-em van