Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


mondjuk éjszakára meg belehet fűteni!:D
https://www.idokep.hu/idojaras/szentes

Nem tudom ezt ki intézte, de köszi :)
A szervízmanualban benne van, hogy miképpen lehet a szenzorokat tesztelni, bár abban az esetben szerintem hibakódot is kellene dobnia.
Egyszer én már végigmértem a kábelköteget. Nem tudja azt senki megfizetni, hogy még egyszer elvállaljak ilyet.
Hát őőő lehetne, de ahhoz kell egy másik elektronika amit rádughatnék! És ez igaz ugye az ECU-ra (az ülés alatt a nagy fekete tepsi), átdugjuk, kipróbáljuk és ha minden fasza akkor örülünk mert megvan a hibás, de mivan ha valami apró biszbasz szenszor, légtömegmérő vagy akármi más a hibás? Akkor szedjük ripityára valaki motorját amíg az összes cumót átcseréljük és ki nem derül ki a hibás, ezt nem hinném hogy bárki bevállalja, de ha mégis akkor Írja meg hogy mikorra vigyem hová
A Prop-Tech-nél talán rá tudnak nézni. Abban bízom hogy elvileg ebben nincs semmi okosítás, és nem is szeretnék bele én sem úgyhogy talán "könnyebb" lesz rájönni a hibára így hogy minden gyári! De ha van valakinek mentő ötlete tanácsa akkor bármit szívesen meghallgatok mert nekem a Prop-tech az egyetlen!
Szia,
Nem értek túlságosan hozzá de egy elektronika cserével nem lehetne tesztelni?
Oszi szakterülete az elektronika. Én csak nagyon alapszinten értek hozzá.
A sima szerelők sajna felejtősek mert utálják a TL-t :)
ŐŐ be kell vallani a tiéden látszik a törődés , valószínűleg jobb vétel lett volna , Nade elvittem Tasi mesterhez megfikázásra a hétvégén, felkészültem a borzalmak borzalmára, de azt mondta hogy a motor nem szar! Nem dob füstöt, nem zörög, kompresszió van, persze egy kis finomhangolás ráférne VISZONT valami villanyos gond van . Szóval valami miatt egy állandó gázt tartva mondjuk 7-8000-es fordulaton megállítod üresben a gázkart és tartod, akkor néhány pillanat múlva eldobja a fordulatot (leejti 3000-re majd vissza fel stb.)
Erre mondjatok valami okosat. Eddig ahány embert felhívtam és kiejtettem a számon hogy Suzuki TL 1000 motorvezérlő/elektronika probléma még mindenki csak a torkát köszörülte és azt mondta hogy nem kér belőle , úgyhogy kéne valaki aki jóban van az elektronokkal!!!
Előre is köszi
Én is remélem!
Műszaki megvan, motorozás beindul, szóval akármi is lehet...
Nagyon csinos. Remélem a blue flame dobok hangját lesz lehetőség meghallgatni hétvégén.
Műszakira felkészítve a hurkatöltőkkel
Az unokahugom is jönne a barátnőjével,jöhetnek???
Gondolom mindent meg tudunk venni a Tesco-ban, majd ott ha kell valami kiugrok, vagy ugrunk
Úgy is csapatunk egyet remélem.
Szia Borcsa!
A póló XXl fekete, legyen ha lehet.
Én ott leszek, mindent megeszek ami ehető.
Köszönöm a meghívást, szép napot..
Szeva. A pólót megbeszéltük, a kaja nekem mindegy. Mondd hogy mit vigyünk mennyit adjunk és megyünk.
L-es
12-es számú póló
Menü: Babgulyás,káposztás hús? De rád bízom én mindent megeszek
Vezíír!!! egy Poló ( XL FEKETE) gondolom méret ugyan az mint tavalyi... nekem jó amit Luká csinált !
-Kaja?:D ha ugyan olyan rossz lesz mint szokot akkor tök mind1:D
Én jövök mindenképpen egész hétvégére (ezért toltuk el az esküvőnket:) )
Szürke pólót kérnék ha lehet, balról a másodikat XXL méretben. Amíg nem egy nagy fasz van a hátán, hanem valami TL, nekem tökéletes, az eddigiek is jók voltak mindig
Kajával kapcsolatos igényeket írjátok meg.Mi legyen a menü?
https://www.sportmotor.hu/esem... 1 hét és indul a buli!
Tisztelt Uraim!
SOS!!!Kellene a létszám és,hogy ki kér pólót.Mekkorát és milyen színűt.Mi legyen rajta?Vagy jó az amit Luká felrakott képet.
Kb 1800ft a póló+feliratozás.Holnap le kell adni a megrendelést.Mellékelem a színválasztékot és a mérettáblázatot.
Add el és vedd meg az enyémet
Jaa természetesen az a videó nekem is megvan, de hála az égnek nem az én motorom szerepel rajta, attól talán ez egy paraszthajszállal jobb! Talán...
Az olasz hatarig szlovenian kersztul. Utána foutak meg nezelodes. Visszafele ugyan ez.
Van egy publikus video sorozat taschner szervíz facebook oldalán. Egy piros lelakott TLS-t szerel.