Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, kimaradt az életemből. Meg persze csak vicc, ennyire nem kell kísérteni a halált.
Elérhető egynapos Ausztria túra az a Mariazell kör. Oda-vissza más útvonalon. Eltévedés nélkül időben sem sok. Csak ugye múlkor elkeveredtünk.
Szlovákiában én még nem voltam. Érdemes arra menni?
Hát azért munkába járni kicsit erős lenne egy Husa. Mentél már olyannal? Nekem ugye volt egy FC600-am. Nem normális motor. Csak öngyilkos jelölteknek való.
Nekem nincs. Ha szerveződik valami én akkor arra megyek amerre mondjátok. :) Én benne lennék valami olyasmiben amit csináltunk már arra felétek, de egy mecsek vagy mátra kanyar is jó lenne. Nekem mindegy.
Kivétel csak erősíti a szabályt
Husaberg fs 650-et én is elviselnék munkábajárósnak. Jól kezdődne a nap De ki győzné azt szervízelni.
Ugyan az. Tl-el mentem 5km-et, a hondával 10-et :-) l
Jó lenne kihasználni a májusi időt.
Van valami elképzelés?
Mondjuk hétvégén gurultam egyet egy crf 450-el. azért az adja eléggé. és 1000 alatt van.
Jól hangzik,benne vagyok én is.
Május vége felé már nekem is jó lehet, előbb nem igazán.
@dallosj ne aggódj, nekem is még pontosan ott van a gép, mint ahol tavaly hagytam. Meg egy polcon az összes szar amit télen vettem hozzá, hogy majd felszerelem :D
Mondjuk május vége valami nagyobb gurulás? Én bevallom még elő se vettem. Ezer felé vagyok szétszakadva. De én benne vagyok akármiben is.
Ezzel egyet kell, hogy értsek. Szívesen olvasnék motoros tartalmakat, beszélgetnék motoros témákban, de többnyire csak fel szoktam baszni az agyam
Ahogy észrevettem ezzel nem vagyok egyedül, viszont így nem sok értelme marad, hogy a napi stressz mellett a hobbiba is bekerüljön a feszültség. Jóideje sikeresen kerülöm az idegesítő netes tartalmakat, de ez a cikk
Abszolút nem ezeket a gépeket tettem volna a 10-be a gixxer kivételével. Azt elfogadom, hogy a lassan 20 éves TL konstrukciót simán verik az újak, de a cbr600f, mito és társait felejtsük el, ha a legjobb sportokról írunk cikket.
1000 alatt meg nincs motor

TL szezonkezdő gurulás idén nincs? Lassan itt az igazi jóidő.
https://www.facebook.com/peter.bistei/about?lst=100001379040027%3A100000429997002%3A1522952003
Ez a csávó írta ezt ( https://totalbike.hu/magazin/2018/04/05/minden_idok_legjobb_sportmotorjai_galeria/ ) a nagyon remek cikket, ami engem is nagyon felbosszantott! Ennyi erővel írhatna bárki valami velős hülyeséget!
Alapvetően leszarom. A bajom az, hogy tele a hócipőm a magyar újságírásnak csúfolt "hivatással". Én 32 évesen már nem nézek hiradót, tv-t, nem veszek újságot, a neten informálódok mindennel kapcsolatban. És baromira bosszant, hogy a hülyék mindenhova odaérnek, már a speciális témákban is szakbarmok írják a cikkeket, szórakoztatják a nagyérdeműt. Nincs már egyetlen olyan általam látogatott oldal, ahol ne jelenne meg néha egy-egy olyan cikk, aminek a stílusán, stilisztikai tartamán, vagy csak egyszerűen a mondani valóján ne kúrnám fel magam. Az linkelt cikk is. Borzalom.
totalbikeon volt a cikk nem?
Szard le Józsi a cikket Teljesen érthetetlenek a szempontok amik alapján össze lett állíva.
Kever sporttúrát, ütemeket, évjáratokat, köbcentiket össze-vissza. A simsont én még beletette volna a helyében

Mondjuk a motoros világban ami van, nem is csodálkozom ilyen megjelent cikkeken. Női magazin szint az SM is.
Punnyadás, meg kis morgolódás az ostoba embereken
Meg szerintem mindenki várja az 5. szentesi TL talit
Egy igazi ostoba bulvárcikk, egy olyan embertől, aki valószínüleg ha ült is TL-en, nem ment vele 500km-nél többet, és okoskodik.
KB mint amikor valaki elkezdi az észt osztani, hogy a TL szar, mert a rotációs lengéscsillapító...stb.... De soha nem ült még rajta, csak olvasta valahol, és okoskodik.
Ja, meg ha már itt tartunk, a 2004 ZX10 hol van a listáról ???? Mert ha valami, akkor az ide való lenne.
komolytalan cikk, felesleges idegesiteni magad rajta, de a csavo sztem total nincs kepbe. r1-bol nincs itt a cp4 blokk, egy kawa-t se latok (akik nyertek az elmult par evben a WSBK-t)
Biztos egy sor 4 megszállott írta a cikket.Nem merne ráülni egy V2-re.Barna lenne a gatyesz.
És akkor a Dukik a listában nem szenvednek ilyen tünetekben? (erő hiánya, gyakori hiba stb.) Kétlem. Főleg ennyi idősen.
De még ha így is van. Gondolj bele. A korabeli v2-k közül a legerősebb volt, ami egyben azt is kellene hogy jelentse, hogy egy 600-as megeszi az összes v2-t. (RSV, 996-998-999,VTR stb.). Meg nem értem azt a mondatot, hogy legalább el is romlik. Melyik nem, amit használnak? Spec az enyémmel az elmúlt évek alatt semmi gond nem volt. De ahogy tudom egyikünkével sem. Kivéve Janó és Imi esetét. Sajnos.
A köcsög buzi csak képen látott TL-t.Fogalma sincs a motor képességéről.Egy 600-ast szerintem simán megeszi.
Azért ez eléggé szar. Egy tízes listába belefér a TL elrettentésként. Szerintem ez azért így nem igaz ahogy a cikk írója írja. Fura hogy így gondolnak erre a motorra.
https://totalbike.hu/magazin/2018/04/05/minden_idok_legjobb_sportmotorjai_galeria/

Megosztva az Index Android appból
Ahoy mindenkinek! Régen jártam erre.. Van valami érdekes? :D