Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No, erről beszéltem...


Ne röhögtess
el biza.... Kawanyu, "Virsliproject" hogy "áll"???

LX
Mjad ha találkozok vele, megmondom
Addig csak elmondani tudom neten

tudod, eléggé vizuális alkat.. el tudja képzelni
na erre kíváncsi leszek

LX
KawaAnyám! Mond meg neki Te és a szeme közé, Lécci!!!
Jéé. Hello JAB!

Már akartam érdeklődni felőled,hogy mi van Veled. AZ R1 csúnyán összetört
Hogy történt? Milyen tempóval?
éééén, őrüüüülttt??? Mé"????

LX
Mindenképpen!!!
Drága - Drága! Ez már a múlt... Legalább is igyekszem!!!
Nézd a jobbik oldalát: Lx ugyanolyan örült, mint régen
te meg újra itt vagy közöttünk

hát nem jóóó ???
Ez szörnyűű
Helló!!!

Az én biztosítós ügyem már alakul. 1.100.000-ért vettem a thunderacet tavaj most egy évre rá a töréskor 1.000.000-ra vették. 200.000-re állapították a roncsot, 800.000 Ft-ot fizetnek + még jön a ruha,kesztyű, bukó, csizma rongálódásaira is a lóvé. És még a roncsot sem 200.000-ért fogom eladni az tuti. Eddig így néz ki a helyzet de majd meglátjuk. Írok még ha vannak fejlemények.
Ja! Isten, Budha, Allach, Krisna, Sors, az egész Hitgyüli és ezek spanjai pont ott dekkoltak és akkor...

Közben azért néha-néha követtem a történéseket, mekynek levonata: Továbbra is ŐRÜLT Vagy LX!!!
Jééé, JaB

ezen még mindig csodálkozom (és örülök!!!) hogy megúsztad!!!

LX
én három hétig hajtottam, ha már viszonyitgatunk...
Ja már visszaolvastam Nem sokáig voltatok együtt ,én is gy jártam az enyémmel,májusban az enyém lett, aug-ban totálkáros lett
Tasi ezt a motort nem rég vetted nem vagy hirdetted ,mert mintha láttam volna valahol a neten meghirdetve.
Hello Tasi!

Az enyém úgy történt,hogy elémfordult egy opel astra. Ő szemből jött és előttem akart balra fordulni. Én annyit tudtam csinálni,hogy fékeztem mint az állat és próbáltam csükkenteni a becsapódás szügét azzal,hogy húztam a motort balra.
BerikZ!

Küldök pár képet ELENOR-ról!

Még törés elött :(

Tasi
Szasztok!

Nekem R-em van ahhoz kéne a lent felsorolt cumó!

Az a műanyag egy az egyben a zsebbel,valamint hátsó lámpa, idom3púp mert persze az is rommá tört stb...minden segítséget szívesen fogadok!!! :)


berik te hogy törted meg,hol?

a képek alapján neked is elment a hátulja,pedig az az egyik legszebb része a mocinak :(

Nekem a kacsa popsi sokat nyomott a latba vásárlásnál4

Árakat is kérek ha lehet,vagy telcsiszámot hogy hova csörögjek!!!

Szasztok:Tasi
Hú ez szívás. A rendőrségi határozatra 60 nap van ha jól tudom. De amit ők mondanak az van. Tehát ha azt mondják, hogy egyértelműen a faszi a hibás akkor sínen vagy. Remélhetőleg így lesz. Gondoltam, hogy hosszú idő, mert kollégámnak tavaly ilyenkor volt a balesete és egy darabig írogattak a biztosítóval egymásnak (3-4 hónap). A ruháról, sisakról stb. igazolás a bolttól, hogy amikor vette mennyi volt. Szakértő, hogy most mennyire sérült mennyit ér, aztán fizettek. Nem egyszerű az élet. Nem elég, hogy megsérülsz még rendezgesd a marha miatt a dolgokat. Éltessen az, ha meglesz a dolog tavasszal már újra nyeregbe pattanhatsz. Remélem nekem is rendeződnek a dolgok minél előbb. Szeva.
Hello pohi!

Nekem aug.11-én volt a baleset. Nekem volt rendőri helyszínelés,meg nekem 8 napon túl gyógyuló a sérülésem. Nem rég kaptam papírt a biztosítótól,hogyha meglesz a jogerős rendőrségi határozat, utána fizetnek. A rendőrségi herce-hurca miatt húzódik még,meg azért mert nem ismeri el a pali.
Szia!

Mióta húzódik az ügyed a biztosítóval? Csak azért kérdem mert 2005.11.08.-án zakóztam én is el egy szemből átcsúszó autó miatt egy "S" kanyarban. Kíváncsi vagyok meddig fog tartani az kárrendezés. Nekem eddig úgy volt, hogy bementem és bejelentettem, ezután kijöttek felmérték a kárt, megnézték a helyszínt. Telefonáltak, hogy nagy valószínűséggel gazdasági totál lesz és majd küldenek egy papírt töltsem ki küldjem vissza. Küldték a papírt az volt benne, hogy írjam le a körülményeket, rajzoljam le a balesetet, most ezt küldtem vissza. Itt tartok.