Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Tasi!

Igen,több mint valószínű,hogy hű maradok a TL-hez.
A TL találka pedig k...a JÓ ÖTLET!!!!
Megnéztem a cuccokat és elég sok mindent találtam hozzá,elejéhez és a hátuljához is!
(30 439 8097)
a TL találozó ötletét maximálisan támogatnám énis, németországban pl. rengeteg rajongója van a típusnak, és évek óta rendszeres találkozót tartanak... (http://www.tl-treffen.de/berichte/treffen7/index.htm) Pár közös gurulásra, tapasztalatcserére szerintem sokan kíváncsiak lennénk!
Szasztok!

BerikZ,ezt a motort októberben vettem ,de mondanom sem kell hogy Júniús óta kerestem használható állapotú TL-R-t,nemsok sikerrel kb 8-10db-ot próbáltam ki.
Ezek közt volt sokféle még olyan is ami elötte az Erdős-é volt (streetfighter) csak annak aki nem tudja :)

MéG BalatonBoglárra is lementem a FULL-GAS-hoz,mert volt nekik 3db is ebből a tipusból,bár mindegyik elég sokat futott relatív...

Két sárga meg egy GSX_R színben,de abban már 38000 km volt!

Akropovic rendszert rakott fel rá a tulaj hogy el lehessen még valahogy adni,de már olyan csúnya hangja volt hogy lemondtam róla,ja meg nem is adták oda kripóbálni,pedig vittem 100000-ft-ot letétbe...mert nekem csak korlátozottra van jogsim stb :(

3 évig motoroztam egy GS 500-assal,elötte meg mindent végigpróbáltam csak hát az anyagiak miatt le kellett mondani a komolyabb motorokról!


Kérdezem én mire van a kis a + a nagy A közti különbség arra hogy fizess pluszba egy kis pénzt...én tisztán emlékszem hogy anno csak azért nem tudtam nagy A ra menni mert nem tudtam összeszedni az árát,de szerintem sokan voltunk ezzel így ha nem fizette senki helyettünk... :(

Márpedig az én családom szereti ha az ember önállóan küzködik a céljaiért!

Kiváncsi vagyok mi lesz az ügyedddel BerikZ,remélem megtartod a tipushoz való kötődést ezután is hátha nyáron már mindketten motorozhatunk,kéne csinálni egy TL találkát!

Mit szóltok hozzá,majd pontosítunk helyet meg időt itt a fórumon!

Szasztok!

Tasi
egy kép lemaradt ott meg az ignis seggét csiptem meg.

a 28 as magura kroszkormányt elég jól sikerült megforgatnim a térdemmel , most már értem mért sántikálok még mindig.
Vazz!! Te nem vagy az a finnyás fajta...

Leharaptad a kamion elejét??
üdv mindenkinek,
hamár a hosszú motorbirtoklásnál tartunk akkor, én májusban vettem és oktober 6-volt a végzetes nap.
Egyébként üdv. BerikZ

LX
Kösz, megvan, de mostanság nem írok

Vazz! Leesett az állam De ez jóóó!!!
Amanda kismama
Fel szokott jönni,de csak nagyon ritkán
Kell az emilcíme?
Te Anyám! Amandával mi a helyzet?
Mondjam vagy mutassam ????
Egyébként üdv Kawagirl,LX!
juhhhéééééjjjj megint meglepi
Vakondos póló után mi jön?

LX
cserébe??

Hisz LX-nek király élete lesz...
No comment

LX: ne tudd meg mit kapsz tőlem a virsli miatt !!!!
Aha ...
Igen lesz! Segítesz kirámolni egy OTP-t?
én ebbe a kérdésbe nem merek belemenni

LX
Igen, átérezt, mikor láttam a te képeidet is...
De tudod:
És JaB akkor most hogyan tovább? Lesz másik gépezet?
JaB
Sz.ted kívánja? Vagy mi van??
ööööö... miről? Kawanyu és a vírsli? Majd erről is ír egy kis szösszenetet... esetleg....

LX