Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy régi Nikknév ezt használtam/használom itt
szreg Pécs környékén merre vagy?
Szasz Andor!
Milyen szép álneved van!
Nekem michelin pilot sport van ami szarabb gumi és jobban is kopik mivel régebbi fejlesztés és az ment el 6 ezret, akinek piot power van, azt mondta elment vele kb. 8-9 ezret. Újjab fejlesztés. Ezt Ő mondta
Hello Dino!

Én most vettem a TL-S-em és full úgy néz ki mint a tied, csak másik dobokkal! Én is Pécs környéki vagyok! Micsoda véletlen!!
Szeva Dinó Mi ismerjük egymást, ha másról nem de a vasról megismersz
Lehet hogy érdekelne az olaj pfvari, ha azt mondjátok hogy jó! De ugye nem lejárt olaj, hogy olcsóbban tudod!? A szállítást csak postán tudnánk megoldani!?
Üdv a csapatban Dinó!!!
Üdv Kollegák!

Pécs környékéről sikeresen regisztráltam, és az S modellt népszerűsítem.
Öröm ennyi TL est látni egy helyen!
Szobaszán: Dinó
Igazad van 3-4000-et is elmegy Komolyra fordítva a szót, ez azért erősen használatfüggő, nekem legalábbis ha 1.-2.-ban ha komolyan rátettem a gázt, akkor nagyon ette a gumit... 5000 Km alatt kopáshatárig lement a hátsó... Mondjuk ez nem sima utcai használat volt, hanem tiszta élménymotorozás, főleg szerpentin
A Michelin pilot power nem 2-3 ezret bír
A Motul 10W-40 jó, én is azt használtam anno a TL-be előtte pedig a fullszinti cuccal csúszott a kuplungom.
Hello bagyipetya! Az enyémen van hátsó kerékre simuló sárvédő+láncvédő, szal az enyémet beadnám mintának szívesen, meg énis gondolkodom hogy megcsináltatnám karbonból... Egyébként ha te is megfordulsz a lepencein néha, egyszer gurulhatnánk együtt, mert én itt lakom az alján majdnem, így elég gyakran kinézek
Szia szreg! Előszöris gratulálok az új gépsárkányhoz, mostmár ketten vagyunk TLS-el Az olajat illetően én MOTUL 5100 10W40-est használok, amit tudok neked is hozni, literenként 2500-ért, ami a boltinál 500-al olcsóbb / liter. A tapasztalataim nagyon kedvezőek vele, kuplungcsúszás soha nem volt, és még leengedéskor is megfelelő viszkozitást mutatott, szemben pl az agyonsztárolt Castrollal...
Hello kishapsi!

Neked,hogy áll az ügyed? Látom a motor akkor már rendbe van helyes
SV 650-el csapattunk, neki MICHELIN P.PILOT fent, nekem DUNLOP !WC! .
Ő elfordult egy erős ballosban, én bemutattam a magyar vándort !

Tanúlság: erre a nagyvasra nem lehet gagyi gumit rakni, hiába csak 2-3000Km bír !!!
----ÉN
ya és amúgy nagyságrendileg +lehet tudni hogy mi történt?
ki volt a hibás?
rendben van bár már megszoktam a csunya képeket(szakmábóladodik)
sajnos velem biztos nem találkoztál oktoberben, mert 6-án délután én már a János korház szeretetét élveztem cirk 5 napig.
majd utánna következett a 3 hétig tartó itthun fekvés, és sirás a motor utánn, ami a 15 ker-ben csücsült a lefoglalt járművek telepén .

most már itthon van és helyre is állt szerencsére.
Tisztelt kishapsi !

Megtisztelő az érdeklődésed irányomban, de nem szeretnék senkinek lelki traumát okozni a sokkoló képekkel...
Amúgy a szokásos, törött lámpakonzol, fejidom, oldalidom, váltókar, és rengeteg rászáradt könnycsepp, amire persze úgy is azt mondom, hogy VIZES LETT !!!

SZtem valamelyikőtökkel még Okt.-ben találkoztam a Dobogókőnél, talán ha jól emlékszem nem volt azon fejidom??
Hello carbonmad !

Ha olyan kéréssel állnék elő, hogy tudnál e (akár üvegszálból) hátsókerékre símuló sárvédőt csinálni, ami egyben a láncvédő is ?
Biztos tudod mire gondolok, ilyen van pl: a gixxereken is .
Ez a nagy lelógó sárvédőt helyettesíti hátul, és nem veri be a kerék a trutyit az ülés alá...

Szóval mi lenne nagysrendileg az ára egy ilyennek?
halloka üdv a csapatban, igaz (sajna nem vok tl tulaj demind1) viszont a mankosok körébe tartozom. én is.
feltehetnél egy képet a gép ről.
Hello!

szreg! Sajnos az enyémről eddig semmi hír. Gratula az új motorhoz Jól választottál
Hello Mindenkinek!

Ez a mankós, törött TL-esek fóruma...??
Nem látok olyan vasat a hozzászólásokban ami ne lenne puffos, feltéve hogy nem volt karácsonyi ajándék.

Na nem nagy a szám, nincs ez velem másként sem !!

Engem a Visegrádi felfutónál dobott le a hátáról, azóta csak reggelente beköszönök neki az ajtórésen keresztül....
Sziasztok!

Végre meglett az álmom! Vettem egy TL-S-t. Nagyon jó és szép! Még el sem hiszem! Az lenne a kérdésem hogy ti milyen olajat használtok? Elég a félszíntetikus bele? Nem csúszik a színtetikustól a kuplung? Esetleg ha írnátok márkákat az jó lenne!
Tasi, BerikZ, hogy áll a gépetek?