Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Eladó egy tsr első kérek szép állapotú, -nem vállas- féktárcsával 2cross, 1 utcai és 1 hátsó cross gumival. Reklám áron!

Ha érdekel valakit, hivjon, megegyezünk!
06709439687

Üdv
Örülök, hogy segíthettem.
Sziasztok
TS125 központi rugót keresek,segítsetek ebben légyszi
Csáó!
Valakinek nincs elfekvőben valami eladó sport kipufogódobja?
Szeretnék kis hangot csinálni a motornak
Esetleg aki már próbálkozott az írhatná, hogy melyik típusok mennek fel TSR-re.
Köszi.
A nyereg gyári, de a tárcsa tutira nem.
Van! Ki ne felejtsd!
A TSX vízkeverőjénél van 2 gumitömítés?Mintha a helyét látnám 2 db "O" gyűrűnek, de nem volt a blokkban,igaz össze is volt folyva a víz az olajjal...
bár lehet hogy nem.. a féknyereg az tuti gyári..
ez gyári tárcsafékrendszer....van hozzá supermoto szettem is..
szia Zoli most vettem át a postán itt van a szent gráll a kezemben ,nagyon köszönöm a segítségedet nélküled nem tudom mit csináltam volna a motorral, szép napot és jó motorozást kívánok.
ez milyen féktárcsa, ami rajta van?
Lehet, h kopott mint az állat?
Akkor ott valami nagy gebasz lehet...Ebből bontás lessz...
álló helyzet,full gáz,kuplung kidob, kb 1-et fordul a kerék és lefullad..annyira gyenge..
az enyém ilyen..de alig megy..kb 15 lóerő hiányzik belőle...
Köszi, meglessz!
Az enyemnek is ugyanilyen jó gazdái lehettek... 1,50es dugónál még egy fúràs visszavan. Sok sikert a melóhoz!
Az előző tulaj egy "gánymester" lehetett.Pénzt nem adtam érte,hanem egy pitbike-ra cseréltem.Megjegyzem a pitbike fullra rendbe volt nálam rakva, új hengerrel,dugóval és váltóval,friss olajjal.A túlméretes dugó az +1,50-es méret és nem vettem hanem adta hozzá,csak a hengert kellett fúrni...Szerintem rendbe akarta rakni,csak látta,hogy hülye hozzá,így inkább megszabadult tőle...
Akkor az előző tulajt jól picsán kéne rúgni! A szimmeringre nincs 5letem, én kivettem a régit és vittem magammal a boltba.
És ilyen ramaty állapotban mennyiért merte odaadni az előző tulaj? Ja, és milyen dugót kaptál hozzá? Hányadik túlméret?
Ja, egyébként a pályára, krosszpályára gondoltam...
Köszi a válaszokat!Gyújtás ügyben az állórészt összenyomkodta az előző tulaj,ahogy megpróbálta levenni a lendkereket, és menetzárlatos lett.Nem érdemes vele foglalkozni.Nem néztem az ebay-en,de annyi csinálni való van rajta,hogy egyenlőre örülök ha beindul,aztán majd nézünk gyári gyújtást hozzá.Szerinted az miért van hogy amit (http://www.pieces-suz.com/suzu...) ezen az oldalon írnak főtengelyszimeringeket,nem jók bele?Nem ez a blokk?
ebay-t nézted gyújtásügyben?
Honnan tudod, hogy a gyújtás kuka?
Megy ez mint a barom, ha jól össze van rakva! Nem ismerem, mit tud egy 85-ös yz, de szerintem azt utoléred. Pályán még sosem motoroztam csak terepen, oda bőven elég.
A hajtókart 4000-ért cseréltettem Nagykanizsán Jáger mesternél.
Egyébként a hajtókart kivel cseréltetted ki és mennyibe csinálták?